![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
: при
Fв
![]() |
R FЛ
![]() |
7.Визначити радіус кола по якому рухається протон (m = 1,67 · 10-27кг; q = 1,6·10-19 Кл) в магнітному полі з індукцією В=15мТл, якщо його швидкість рівна 2 Мм/с.
8. Електрон (m = 9,1 · 10-31кг; q = 1,6·10-19 Кл) рухається в магнітному полі з індукцією 0,015 Тл по колу радіусом R=10см. Визначити імпульс електрона.
9. Електрон рухається в магнітному полі з індукцією 0,02 Тл по колу радіусом 1см. Визначити кінетичну енергію електрона.
10. Протон пройшов прискорюючу різницю потенціалів U=600В і влетів в магнітне поле індукцією 0,3Тл. Визначити радіус кола по якому рухається протон.
Дата публикования: 2015-01-14; Прочитано: 551 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!