Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Змiст звiту



1. Номер і назва лабораторної роботи.

2. Мета роботи.

3. Повний текст завдання.

4. Остаточна версія блок-схеми алгоритму.

5. Список ідентифікаторів констант, змінних, функцій, використаних у блок-схемі алгоритму і програмі, та їх пояснення.

6. Остаточна версія програми.

7. Результати роботи програми.

* Зразок оформлення звіту наведений в приєднаному файлі.

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ № 2

ПРОГРАМИ З РОЗГАЛУЖЕНИМИ ТА ЦИКЛІЧНИМИ АЛГОРИТМАМИ

Мета роботи – вивчити оператори мови Сі та основні функції введення-виведення даних, навчитися складати та відлагоджувати розрахункові програми з розгалуженими та циклічними структурами.

1. ОСНОВНІ ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ

Оператори є основними елементами, із яких будується програма на мові Cі. Оператор є закінченою інструкцією для комп’ютера. Ознакою оператора є символ “; ”, що його завершує. Тому, наприклад, якщо number = 4 є виразом (який може бути частиною більшого виразу), то number = 4; є оператором.

1.1. Пустий оператор “; ”.

Пустий оператор – це оператор, який складається лише із крапки з комою “; ”.

Синтаксис:

;

Даний оператор може з’являтися в довільній частині програми, де за синтаксисом може знаходитись оператор. Виконання пустого оператора не змінює стану програми. Пустий оператор найчастіше використовується тоді, коли за синтаксисом необхідна наявність оператора, який б не виконував ніяких дій, зокрема в операторах do, for, if, while.

Приклад:

for (i = 0; i < 10; i++)

;

В наведеному прикладі у третьому виразі оператора циклу for значення змінної і інкрементується, доки і не стане рівним 10.





Дата публикования: 2015-01-13; Прочитано: 392 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2025 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...