![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
Коли створюється форма чи елемент управління, VBA по замовчанню встановлює властивість об’єкта Name (тобто його ім’я). Наприклад, першій створеній кнопці дається ім’я CommandButton1, другій CommandButton2 і т.д. Коли розробляється додаток з однією формою це не викликає особливих труднощів. Але коли додаток складається з декількох форм, то важко відрізнити першу кнопку CommandButton1 першої форми від першої кнопки CommandButton1 другої форми. В цьому випадку об’єкти треба перейменовувати, щоб краще їх відрізняти. Навіть у випадку однієї форми для того щоб програма, в якій використовуються імена, краще читалась, їх треба задавати так, щоб вони відтворювали призначення і зміст елементів управління. Для цього і існує узгодження про імена, яке полягає в тому, що ім’я об’єкта починається з короткого префікса, що вказує на тип об’єкта, а за ним іде саме ім’я, яке відображає суть об’єкта.
Приклади префіксів імен:
· TexBox txt
· Label lbl
· CommandButton cmd
· ListBox lst
· ComboBox cbo
· ScrollBar scr
· OptionButton opt
· CheckBox chk
· Frame frm
· Image img
· UserForm frm
Як уже зазначалося, і форма і елементи управління являються об’єктами VBA, а тому мають свої властивості, методи та події.
Властивості визначають зовнішній вигляд та функціонування форми та елементів управління. Задавати та змінювати їх можна як на етапі проектування у вікні властивостей Properties Windows, так і в програмі. Для цього елементи управління розглядаються як змінні. Ім’я змінної (елемента) задається на етапі проектування присвоєнням значення властивості Name.
Перш ніж розглянути основні властивості, методи і події форми та окремих елементів управління зупинимось на тих, які належать більшості з них
Дата публикования: 2014-11-26; Прочитано: 221 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!