Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Класифікація доходів підприємства



Класифікаційна ознака Види доходів
     
  За характером отримання 1.1 Доходи від звичайної діяльності. 1.2 Надзвичайні доходи.
  За видом діяльності 2.1 Доходи від виробничої діяльності. 2.2 Доходи від посерницької та торговельної діяльності. 2.3 Доходи від інвестиційної діяльності. 2.4 Доходи від фінансової діяльності. 2.5 Доходи від іншої діяльності.
  За місцем відображання 3.1 Бухгалтерські доходи. 3.2 Приховані доходи.
  За повнотою відображення 4.1 Валовий доход – це загальна сума доходу, що отримує підприємство від всіх видів діяльності у грошовій, матеріальній і нематеріальній формах як на території України, так і за її межами, за певний проміжок часу. 4.2 Чистий доход є різницею між доходами від реалізації продукції та обов’язковими платежами, що входять до ціни товару. 4.3 Необхідний доход – доход, який дозволяє підприємству фінансувати всі заплановані поточні витрати, обов’язкові платежі та отримати цільовий прибуток. 4.4 Можливий доход – це доход, який може отримати підприємство при наявних виробничих потужностях, можливому обсязі реалізації продукції при наявній кон’юнктурі ринку.

Продовження табл. 14.1

     
  За джерелам отримання 5.1.Операційні доходи: 5.1.1 Від реалізації продукції, робіт, послуг: – від реалізації готової продукції, напівфабрикатів; – від реалізації товарів; – від реалізації робіт, послуг. 5.1.2. Інші операційні доходи, які непов’язані з реалізацією продукції, а саме: – від реалізації іноземної валюти; – від реалізації інших оборотних активів; – від операційної оренди активів; – від операційної курсової різниці; – одержані штрафи, пені;
    – відшкодування раніше списаних активів; – від списання кредиторської заборгованості; – одержані гранти та субсидії; – інші доходи від операційної діяльності. 5.2 Доходи від фінансових операцій: – від інвестицій в асоційовані підприємства; – від спільної діяльності; – від інвестицій у дочірні підприємства; – дивіденди одержані; – відсотки одержані; – інші доходи від фінансових операцій. 5.3 Інші доходи звичайної діяльності: – від реалізації фінансових інвестицій; – від реалізації необоротних активів; – від реалізації майнових комплексів; – від реалізації неопераційної курсової різниці; – від реалізації безоплатно одержаних активів; – інші доходи від звичайної діяльності. 5.4 Надзвичайні доходи: – відшкодування збитків від надзвичайних подій; – інші надзвичайні доходи.





Дата публикования: 2014-11-02; Прочитано: 1950 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...