Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Уміти, в основному під час дидактичних ігор, складати (об'єднувати) множини з двох частин. На основі практичних дій усвідомлювати складання числа з двох менших чисел. Розуміти відношення між суміжними числами від одного до десяти. Знати структуру арифметичної задачі (умова, запитання), деякі прийоми додавання та віднімання, розв'язувати арифметичні задачі на додавання та віднімання, використовуючи таблиці, панно, картки, цифри, знаки «+», «—», «=». Складати задачі за інструкцією, числовим прикладом. Розуміти значення слів «глибоко», «мілко», «важко», «легко». Знати загальноприйняті міри (метр, сантиметр, літр, кілограм). Виміряти довжину коридору або доріжки у метрах, відрізка прямої у дециметрах, смужки паперу, у сантиметрах.
Розрізняти та називати многокутники (трикутники, чотирикутники, п'ятикутники), називати і показувати їхні елементи. Ділити геометричні фігури на частини, порівнювати многокутники між собою, класифікувати за розмірами та формою.
Розрізняти й характеризувати положення предмета в зв'язку з розміщенням у просторі: вгорі, внизу, зліва, справа, далеко, близько. Формувати знання про співвідношення одиниць часу: тиждень має сім днів, місяць — чотири тижні, рік — дванадцять місяців. Орієнтуватися у часі за допомогою годинника.
Показники:
- розуміти відношення між числами у межах десяти;
- знати числа від одного до десяти і знаки «+», «—», «=»;
- розуміти зміст і структуру арифметичної задачі;
- уміти розв'язувати задачі на додавання та віднімання;
- порівнювати, предмети за розмірами та формою, геометричні фігури між собою, ділити їх на частини;
- вимірювати невеликі протяжності лінійкою;
- розуміти і пояснювати взаємне розміщення предметів у просторі;
- орієнтуватися в часі, користуватися годинником.
Дата публикования: 2015-09-18; Прочитано: 1017 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!