Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Clear (Стерти) – видаляє обраний фрагмент тексту, але не заносить його в текстовий буфер



Copy example (Скопіювати приклад) – копіює попередньо обраний у вікні Help текст приклада у вікно clipboard (текстовий буфер).

Show clipboard (Показати вміст текстового буфера) – відкриває вікно clipboard, у якому зберігаються фрагменти тексту, відсіченого чи скопійованого з інших вікон.

SEARCH

Меню Пошук дозволяє здійснювати пошук тексту, оголошення функцій, місця розташування помилок у ваших файлах.

Find (Знайти) – відображає блок діалогу Знайти, що дозволяє ввести зразок для пошуку і задати параметри, що роблять вплив на процес пошуку.

Replace (Замінити) – відображає блок діалогу, що дозволяє вводити шуканий текст і текст, на який його варто замінити.

Search again (Повторити пошук) – повторює дія останньої команди Find чи останньої команди Replace.

Go to line number (Перейти до рядка з номером) – запитує номер того рядка, до якої потрібно здійснити перехід. Система Borland С++ відображає поточний номер рядка і номер стовпця в лівому нижньому куті кожного вікна редагування.

Previous error (Попередня помилка) – переміщає курсор на позицію виникнення попереднього повідомлення про чи помилку попереджуючого повідомлення.

Next error (Наступна помилка) – переміщає курсор на позицію виникнення наступного повідомлення чи помилку попереджуючого повідомлення. Ця команда буває доступною тільки в тому випадку, якщо у вікні Повідомлень є повідомлення, з якими зв'язані які-небудь номери рядків.

Locate function (Місце розташування функції) – відображає блок діалогу, у який ви повинні ввести ім'я шуканої функції. Дана команда виявляється доступної тільки в період проведення сеансу налагодження.

RUN

Меню Виконання містить команди, що здійснюють виконання програми, а також ініціалізують і завершують сеанс налагодження.

Run здійснює виконання програми, використовуючи ті аргументи, що передані програмі за допомогою команди Аргументи (меню Виконання).

Program reset (Реініціалізація програми) – припиняє поточний сеанс налагодження, звільняє пам'ять, що була виділена програмі, і закриває усі відкриті файли, що використовувалися в програмі. Цією командою варто користатися також у тому випадку, якщо здійснюється налагодження і виявляється недостача пам'яті для виконання програми чи переносу виклику оболонки DOS.

Go to cursor (Виконати до курсору) – здійснює виконання програми від маркера виконання (рядка, що виділений за допомогою світлового маркера у вихідному коді) до того рядка, у якому розташовано курсор у поточному вікні редагування.

Trace into (Входження при трасуванні) – здійснює пооператорне виконання програми. Коли при операторному виконанні здійснюється виклик якої-небудь функції, то буде виконуватися кожен оператор цієї функції замість того, щоб виконати цю функцію за один крок.

Step over (Однокрокове виконання функції) – виконує наступний оператор у поточній функції. Вона не здійснює трасуючого входження у виклики функцій більш низького рівня, навіть у тому випадку, якщо вони доступні налагоджетелю.

Arguments (Аргументи) – дозволяє задавати виконуваній програмі аргументи командного рядка в точності так само, як якби вони вводилися в командному рядку DOS. Команди перепризначення DOS будуть ігноруватися. Коли вибираєте дану команду, з'являється блок діалогу з одним єдиним блоком уведення.





Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 233 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...