Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підсилювач імпульсів



Підсилювальний сигнал промодульованого ШИМ, як правило, не може керувати потужними транзисторами окінцевого каскаду. Тому, сигнал із входу ШИМ подається на вхід підсилювального імпульсу, котрий підсилює амплітуду імпульсу до значення, необхідного для ефективного керування потужними вихідними транзисторами, що працюють в ключовому режимі. Окрім того за рахунок збільшення амплітуди прямокутних імпульсів і подальшого їх обмеження можна збільшити фронти та зрізии імпульсів, що також сприяє покращенню імпульсного режиму роботи потужних транзисторів та підвищенню ККД підсилювача.

Принципові схеми підсилювачів амплітуди сигналів практично не відрізняються від схем підсилювачів гармонійного сигналу. Однак, імпульсні підсилювачі, котрі застосовуються в класі Д повинні володіти особливими параметрами та характеристиками. Вони повинні мати дуже широку смугу пропускання, щоб не спотворювалися фронти підсилювальних імпульсів малої тривалості та підсилювати частоти, ближкі до нульових, щоб були відсутні спотворення вершини імпульсу. Окрім того, для підняття коефіцієнта підсилення підсилювача в області нижніх частот у попередніх каскадах підсилювача класу Д часто застосовцють корекції АЧХ в області НЧ, які можуть бути індуктивні, ємностні, за допомогою НЗЗ і комбінованою. В якості ПІС можна використовувати ОП з відповідною корекцією їх АЧХ, а також підсилювачі, що охвачені глибоким НЗЗ (емітерні повторювачі та ін.).





Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 314 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...