Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Типи руйнувань при НС



Руйнування при НС розділяються на: повні, сильні, середні і слабкі. Кожній мірі руйнування відповідають свої значення збитку, об'єм рятувальних і аварійних робіт, а також об'єми і терміни проведення відновних робіт.

Повне руйнування - руйнування усіх елементів будівель включаючи підвальні приміщення. Збитки складають більше 70 % вартості основних виробничих фондів (більше 70 % балансової вартості будівель, споруд, комунікацій), подальше їх використання неможливе.

Сильне руйнування - руйнування частини стін і перекриттів верхніх поверхів, виникнення тріщин в стінах, деформація перекриттів нижніх поверхів, ураження значної частини людей, що знаходяться в них. Збитки складають від 30 до 70% вартості основних виробничих фондів можливість обмеженого використання потужностей, які збереглися. Відновлення можливе в порядку капітального ремонту.

Середнє руйнування - руйнування головним чином, другорядних елементів будинків і споруд (покриттів, перегородок, віконних і дверних отворів), виникнення тріщин в стінах. Перекриття, як правило, не провалені, підвальні приміщення збережені. Збитки складають від 10 до 30% вартості основних виробничих фондів. Промислове обладнання, техніка, засоби транспорту відновлюються в порядку середнього ремонту, а будівлі і споруди після капітального ремонту.

Слабке руйнування - руйнування віконних і дверних заповнень і перегородок. Можливе ураження людей уламками конструкцій. Підвали і нижні поверхи повністю збереглися і придатні для тимчасового використання після поточного ремонту будинків, споруд, обладнання і комунікацій. Збитки складають до 10% вартості виробничих фондів. Відновлення можливе в порядку середнього або поточного ремонту.





Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 243 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...