Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Додатки. Додатки оформлюють як продовження роботи на наступних її сторінках, розміщуючи їх у порядку появи посилань у тексті роботи



Додатки оформлюють як продовження роботи на наступних її сторінках, розміщуючи їх у порядку появи посилань у тексті роботи. У додатки виносять статистичну, фінансову та іншу звітність підприємства, громіздкі таблиці й ілюстрації, розрахунки, подання яких у тексті роботи недоцільно, бо мають великий обсяг.

Якщо додатки оформлюють на наступних сторінках роботи, кожний такий додаток повинен починатися з нової сторінки, на якій друкується вгорі праворуч слово «Додаток А» чи інша літера алфавіту, що допускається для позначення додатків. Додаток повинен мати назву, яку подають нижче, надруковану малими літерами з першої прописної великої літери симетрично відносно тексту сторінки.

Додатки можна оформлювати окремою частиною магістерської роботи якщо їх обсяг дуже великий. Такий додаток оформлюється окремим томом за правилами, що наведені в ДСТУ 3008-95 «Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення».

Додатки слід позначати послідовно великими літерами української (російської) абетки, за виключенням літер Г, Ґ, Є, Е, З, І, Ї, Й, О, Ч, Ь (українська абетка) або Ё, З, Й, О, Ч, Ь, Ы, Ъ (російська абетка).

Наприклад: додаток А, додаток Б і т.д.

Коли додаток лише один він позначається як додаток А.

Додатки повинні мати наскрізну нумерацію сторінок.

Текст кожного додатку при необхідності може бути розподілений на розділи і підрозділи, які нумерують в межах кожного додатку. У цьому випадку перед кожним номером ставлять позначення додатку (літеру) і крапку.

Наприклад: А.2 - другий розділ додатку А;

В.3.1 - підрозділ 3.1 додатку В.

Ілюстрації, таблиці і формули, розміщені у додатках, нумерують в межах кожного додатку.

Наприклад: рис. Д.1.2 - другий рисунок першого розділу додатку Д;

таблиця А.2 – друга таблиця додатку А;

формула (А.1) - перша формула додатку А.

Джерела, що цитують тільки у додатках, повинні розглядатися незалежно від тих, які цитують в основній частині звіту, і мають бути перелічені наприкінці кожного додатку в переліку посилань.

Форма цитування, правила складання переліку посилань і виносок повинні бути аналогічними прийнятим у основній частині роботи. Перед номером цитати і відповідним номером у переліку посилань і виносках ставлять позначення додатку.

Якщо у роботі, як додаток використовується документ, що має самостійне значення і оформлюється згідно з вимогами до документа даного виду, його копію вміщують у звіті без змін в оригіналі. Перед копією документа вміщують аркуш, на якому посередині друкують слово «ДОДАТОК __» і його назву (за наявності), праворуч у верхньому куті аркуша проставляють порядковий номер сторінки. Сторінки копії документа нумерують продовжуючи наскрізну нумерацію сторінок магістерської роботи (не займаючи власної нумерації сторінок документа).





Дата публикования: 2015-07-22; Прочитано: 284 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2025 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...