Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Додатки. Додатки оформляються як продовження випускної роботи на наступних її сторінках, розміщуються в порядку появи посилань на них у тексті роботи



Додатки оформляються як продовження випускної роботи на наступних її сторінках, розміщуються в порядку появи посилань на них у тексті роботи.

Кожний додаток має починатися з нової сторінки. При цьому посередині рядка маленькими літерами з першої великої пишуть слово «Додаток» і його порядковий номер (наприклад: Додаток 1).

5. ПІДГОТОВКА ВИПУСКНОЇ РОБОТИ ДО ЗАХИСТУ

Закінчена і підписана студентом випускна робота (проект) дається на підписання консультантам і керівнику. Керівник підписує перевірену ним пояснювальну записку та графічний матеріал і складає письмовий відгук про роботу студента (додаток 6). У відгуку про роботу студента визначаються:

- актуальність теми і відповідність змісту роботи дивідуальному завданню;

- ступінь самостійності під час виконання випускної роботи і здатність студента працювати за спеціальністю;

- рівень оволодіння студентом методологією досліджень;

- повнота і якість виконання завдань, логічність і грамотність викладення матеріалу;

- висновок про допуск до відкритого захисту, мотивована оцінка випускної роботи за чотирибальною системою: "відмінно", "добре", "задовільно", "незадовільно".

Випускна робота, підписана автором, з письмовим відгуком керівника та консультанта (при необхідності) подається на кафедру для реєстрації. При відповідності поданої роботи всім вимогам методичних вказівок завідувач кафедри вирішує питання про попередній допуск студента до захисту.

Випускна бакалаврська робота, що допущена до захисту, направляється на рецензію.

Для захисту випускних робіт (проектів) створюється Державна екзаменаційна комісія (ДЕК).

До захисту випускної бакалаврської роботи студенти зобов`язані підготувати коротку доповідь.

Тривалість доповіді не повинна перевищувати 7 хвилин. Вона може мати довільну форму, але в ній доцільно зазначити:

· мету, завдання, об'єкт, предмет дослідження;

· методи, що застосовувалися при виконанні роботи;

· елементи новизни з теоретичних положень і практичних рекомендацій;

· суть одержаних результатів та висновки, що випливають з проведеного дослідження.

Не слід переказувати вступ та зміст всіх розділів роботи, зупинятися на технічній стороні розрахунків.

Мова виступу повинна відповідати чинним нормам ділової української мови.

Під час доповіді слід використовувати ілюстративний роздатковий матеріал (таблиці, графіки), пояснюючи їх зміст членам комісії та присутнім на публічному захисті. Для цього можуть бути використані окремі папки-файли, які роздають кожному члену ДЕК, демонстрація за допомогою слайдоскопа, кодоскопа чи мультімедіа.

6. ЗАХИСТ ВИПУСКНОЇ РОБОТИ БАКАЛАВРА

Захист випускної роботи відбувається на відкритому засіданні Державної екзаменаційної комісії (ДЕК).

Процедура захисту передбачає:

- інформацію секретаря ДЕК про студента і подані документи до захисту;

- виступ студента-випускника;

- відповіді студента на запитання по суті захисту;

- оголошення відгуку керівника;

- оголошення рецензії;

- відповіді студента на зауваження, наведені в рецензії.

Результати захисту обговорюються на закритому засіданні ДЕК, де виводиться остаточна оцінка випускної роботи бакалавра та приймається рішення про присвоєння випускникові кваліфікації бакалавра і видачу йому диплома державного зразка.

Підсумки захисту та оцінки випускних робіт голова Державної екзаменаційної комісії оголошує після їх обговорення на закритому засіданні.

Студент, який отримав на захисті випускної роботи незадовільну оцінку, відраховується з університету. У цьому випадку йому видається академічна довідка встановленого зразка. Студенту надається право повторного виконання та захисту випускної роботи протягом трьох років з моменту відрахування з університету. Повторно випускна робота виконується за наявності заяви студента, дозволу ректора і рішення випускаючої кафедри про затвердження теми й об'єкта дослідження та призначення керівника. Тема випускної роботи може бути змінена.





Дата публикования: 2015-04-10; Прочитано: 335 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...