Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

С віддушиною й фільтром



Якщо оглядовий люк відсутній або розташований у бічній стінці корпуса, то у верхній площині кришки корпуса передбачають отвір під віддушину. Іноді по конструктивних міркуваннях контроль рівня змащення зачеплення здійснюють жезловим масло покажчиком, встановленим у кришці корпуса, для чого передбачається спеціальний отвір. Ці отвори можна використовувати і для заливання масла.

б) Установочні штифти (див. рис. 9.42). Розточення отворів під підшипники (підшипникові гнізда) у кришці і основі корпуса роблять у зборі.

Рис. 10.42. Фіксування кришки корпуса штифтами: а — конічними вертикально; б-б— конічними під кутом; в-в— циліндричними горизонтально

Рис. 9.43. Вушка для підйому редуктора у вигляді: а---ребер з отворами: б-б— наскрізних отворів у корпусі

Рис. 9.44. Зливальні отвори: а — на бічній стінці; б-у дні

Перед розточенням отворів у цьому з'єднанні встановлюють два фіксуючі штифти на можливо більшій відстані друг від друга для фіксації відносного положення кришки корпуса і основи при наступних складаннях. Фіксуючі конічні штифти розташовують похило або вертикально (див. рис. 9.42, а, б) залежно від конструкції фланця. Там, де неможливе застосування конічних штифтів, до з'єднання ставлять із боку кожної стінки по одному (усього чотири) циліндричному штифту (див. рис. 9.42, в). Діаметр штифта d= (0,7...0,8)d3, де d3 — діаметр сполучного гвинта (див. табл. 9.8).

в) Віджимні гвинти. Ущільнююче покриття площини рознімання склеює кришку і основу корпуса. Для того щоб забезпечити їхнє роз'єднання, при розбиранні рекомендують застосовувати віджимні гвинти, які ставлять у двох протилежних місцях кришки корпуса. Діаметр віджимних гвинтів приймають рівним діаметру з'єднувальних d3 або підшипникових d2 стяжних гвинтів (див. табл. 9.8).

г) Вушка (див. рис. 9.43). Для підйому і транспортування кришки корпуса і зібраного редуктора застосовують вушка, відливаючи їх заодно із кришкою (див. рис. 9.26; 9.28...9.31). По варіанті рис. 9.43, а вушко виконане у вигляді ребра з отвором, по рис. 9.43, б-у вигляді наскрізного отвору в корпусі. Вибір конструкції вушка залежить від розмірів і форми кришки корпуса.

д) Отвори під масло покажчик і зливальну пробку (рис. 9.44). Ці отвори бажано розташовувати поруч на одній стороні основи корпуса в доступних місцях. Нижня кромка зливального отвору повинна бути на рівні днища або трохи нижче його. Дно бажано робити з ухилом 1...2° убік отвору. У самого отвору у виливку основи корпуса виконують місцеве поглиблення для стоку масла і відстояного бруду. Отвір під масло покажчик повинно розташовуватися на висоті, достатньої для точного виміру верхнього і нижнього рівнів масла. Форма і розміри отворів залежать від типу обраних масло покажчикків і зливної пробки. Зовнішні сторони отворів оформляють опорними платиками. При установці масло покажчика і зливальної пробки із циліндричною різьбою обов'язково застосовують ущільнювальні прокладки з пароніту або гумове кільце. Пробка з конічною різьбою не вимагає ущільнення.





Дата публикования: 2014-10-19; Прочитано: 532 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...