Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підведення підсумків уроку. 5 страница



3. Виконання контрольної роботи. Тест 4.

Grammar Practice

Instructions

Test

Учитель читає текст для аудіювання. Учні уважно слухають та виконують завдання. Текст контрольної роботи див. на с. 308-309.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 49), письмово.

2) РЗ, впр. 2 (с. 50), письмово.

3) РЗ, впр. З (с. 50), письмово.

4) Впр. 4 (с. 93), письмово.

2. Підведення підсумків уроку. Бесіда з учнями.

ІП. ШШШШ Homework

Summarizing

Т: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting? Учні по черзі дають відповіді на запитання.

ТЕМА: СПОРТ UNIT 5. SPORTS AND GAMES

Підтема: Спорту нашому житті.

Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми, ^осконалюаатм техніку читання. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НОЛ для індивідуальної роботи (НО,).

f ХІД УРОКУ

L ШЯШШ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: How are you today? Ps: We are fine, thank you!

Wi 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about sport. We'll learn the names of different sports and describe them. But first let's discuss the results of the test.

Pwntwisf 3. Обговорення результатів контрольної роботи.

tfce results Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання буди виконані успішно, а які — неправильно, і пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитанні стосовно завдань контрольної роботи, учитель відповідає на них. Учні виконуюсь роботу над помилками.

Cktck as 4. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. і (с. 49).

Учні читають тільки граматично правильні речення. Учитель виправляє мояслвві помилки.

2) РЗ, впр. 2 (с. 50).

Учні ланцюжком чигають речення тексту вже зі словами, якими вони заповнила пропуски.

3) РЗ, впр. З (е. 60).

Учні по черзі читають запитання і відповіді на них*

4) Впр. 4 (е. 93).

Учні називають форми дієслів, які вони вставили в речення.

5. Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «Let's Remember-.».

Т: Do you like sport and games? Do you know any sports and games in English? In teams write down as many sports and games as you can. You have five minutes for this task.

п.

Speaking

Reading

Учитель розподіляє клас на команди по чотнри-п'ять учнів. Кожна команда намагається за п'ять хвилин пригадати якомога більше назв видів спорту. Перемагає команда, яка пригадала и записала найбільше назв видів спорту.

ЯНШ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Розвиток умінь діалогічного мовлення. Робота в парах. Впр. 1 (с. 94).

Учні працюють у парах. Ставлять один одному запитання, подані у вправі, та за-повнюють таблицю. Потім складають повідомлення про ставлення співрозмовника до спорту.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 94).

1) Етап підготовки до читання. Презентація нового лексичного матеріалу теми.

farming up

Учні отримують картки, на яких — нові слова тексту та зображення різних видів спорту. Учні повинні, працюючи в парах, дібрати слова до малюнків. Для перевірки виконання завдання учні називають, які слова вони написали під кожним малюнком.

HO,: І Use foe words in the box. Write down the name of the sports under the pictures,

I: I ———і

I tobogganing, figure skating, cycling, boating, yachting, athletics, J

6'fw^o1

aerobics, gymnastics, wrestling, track and field events

2) Етап читання.

Г: Let's read the text and complete the table.

Учні самостійно читають текст і заповнюють таблицю (НО,).

а) Бесіда за таблицею.

Т: What are the most popular summer/winter sports? What sports enjoy their larity among the girls? What sports are popular among the boys?

б) Впр. З (c. 95).

Vocabutaiy Practice

Учні ланцюжком усно закінчують речення вправи.

3. Активізація ЛО теми.

1) Впр. І (с. 95).

Учні письмово в зошитах складають речення до малюнків на с. 95. Потім по черзі читають речення до кожного з малюнків.

2) Гра «Noughts and Crosses».

Учні грають у парах. Малюють на аркуші паперу основу для гри «Хрестикн- нулики»:

1 2 3

4 5 6

7 8 9

Потім вони розподіляються на «хрестики» та «нулики». Кожен гравець по черзі обирає число, а інший називає вид спорту українською мовою. Якщо перший гразеш правильно перекладає слово англійською мовою, замість цифри він ставить свої позначку: «х» або «0». Перемагає гравець, який має три хрестики або нулни поряд.

3) Впр. 5 (с. 95).

Учні самостійно заповнюють пропуски в реченнях поданими прислівниками, поті по черзі читають речення. Після цього учитель пропонує скласти із цими прис® никами власні речення. Учні по черзі читають їх.

В

HO.:

Let's read the text and complete the table.

Summer sports Winter sports Sports popular with the girls

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

4) РЗ, впр. 1 (с. 51).

III.

Учні у парах розгадують кросворд, а потім називають слова, які вони записали.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 2 (с. 51), письмово.

2) РЗ, впр. З (с. 52), письмово

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T-*Pt-*Pt-*Pa.

Т: What topic were we discussing today? Let's remember ae many sports as we ca Учні no черзі дають відповіді на запитання.

урок 55 (2)

Підтема: Спортивні клуби.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом. Удосконалювати техніку читання. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Розвивати комунікативні вміння учнів. Прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО), для гри «Find the Parther» (Н02).

І. ш

V ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Hello! Nice to see you! Ps: Nice to see you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue our talk about sports and games and particularly about sport clubs. You'll also practise in reading and besides revise the vocabulary on the topic in texts, games and exercises.

3. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 2 (с. 51).

Учні ланцюжком читають складені запитання.

2) РЗ, впр. З (с. 53).

Учні по черзі виходять до дошки та записують речення. Клас перевіряє.

4. Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «А Pencil».

Діти стають у коло, в центрі якого — учень із заплющеними очима. Учні передають олівець, доки учень у центрі кола не скаже: «Stop!». Потім учень у центрі називає якусь літеру англійського алфавіту, а той учень, у якого в цей момент знаходиться олівець, називає будь-яке слово за темою, яке починається з цієї літери. Якщо учень, який тримає олівець, не може пригадати вид спорту на зазначену літеру, він займає місце учня в колі.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Розвиток умінь мовлення. Впр. 1 (с. 96).

Учні в групах обговорюють проблемні твердження, представлені у вправі, за-стосовуючи подані мовленнєві зразки.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 96). 1) Етап підготовки до читання.

Aim

Check on Homework

Warming up

I

Speaking Reading

а) Бесіда в режимі Ї"-+Р(->Р,-»Р,.

T: Look at tho picture on page and answer my questions.

Who can we see in the picture? Where are the boys? What are they wearing? Щ

sport do you think they go in for?

б) Презентація нового лексичного матеріалу.

HO.:

Учні отримують картки, на яких — нові словп тексту та їхній переклад. Завда^ учнів — дібрати переклад до слів. Потім учитель називає слово українською, уц ланцюжком дають його англійський еквівалент. Далі учні записують слова зц^ кладом у словнички.

Match the words with their translation.

tracksuit running shoes teammate track

contest» competition

6. technique

7. to kneel (knelt, knelt) I 8. to tuck

9. to raise

1. 2.

3.

4.

5.

10. command

a) команда

b) бігова доріжка, трек

c) змагання

d) ставати на коліно

e) команда, наказ

f) спортивний костюм

g) кеди

h) піднімати

i) товариш по команді j) підігнути

2) Етап читання.

Т: Let's read and translate the text now. Учні no черзі читають і перекладають текст.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Бесіда в режимі T->P(->PJ->/,3.

Т: Who are the characters of the text? What did Tom change into after school? Who did he and Dan meet? What was the coach's name? What did the coach want from sportsmen? What can help a sportsman to get the best results?

б) Впр. 3a (c. 97).

Учні в парах обговорюють подані запитання.

в) Впр. ЗЬ (с. 97).

Учні самостійно складають речення з одним із поданих словосполучень. Учитель просить шістьох-сімох учнів вголос прочитати свої речення. Клас слухас та виправляє можливі помілки.

г) Закріплення лексики тексту. Гра «Find the Partner*.

Учитель роздає картки з частинами словосполучень.

Учні, пересуваючись по класу, повинні знайти свою «половинку», прочитати і П0' рекластн словосполучення. Після цього учитель збирає картки, перемішує їх і розд»с учням знову. Гра продовжується, доки учні не засвоять словосполучення за темою.

НО.:

to change

into

to win

to start

warming up

a competition

a left foot

to tuck

to lose

a contest

to come up

to a start-ing line

on the track

for a command

one's beet

to do

to kneel

to wait

3. Активізація ЛО теми.

1) Впр. 4 (с. 97).

Т: Look at the pictures and say what sport clubs children can attend in their schools. Учні письмово в зошитах складають речення до малюнків на с. 95. Потім ланцюжком читають речення до кожного з малюнків. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.

2) Гра «Mime Game».

.Учні по черзі зображують, яким видом спорту вони займаються, а інші ставлять запитання, аби відгадати цей вид спорту. Наприклад, учень зображує, що він грає в теніс.

Р,: Are you playing golf? Leader: No, I am not.

Ps: Are you playing badminton? Leader: No, 1 am not.

Ps: Are you playing ping pong? Leader: No, I am not.

P4: Are you playing tennis? Leader: Yes, I am.

4. Повторення граматичного матеріалу: теперішні та минулі часи дієслів.

1) Впр. 5 (с. 97).

Учні розкривають дужки: ставлять інфінітив у дужках у відповідну часову форму (усно) та ланцюжком читають речення.

2) РЗ, впр. З (с. 52).

Ш. Homework

Summarizing

Учні самостійно обирають й обводять відповідну часову форму дієслона. Потім по черзі читають речення та пояснюють свій вибір.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 52), письмово.

2) РЗ, впр. 2 (с. 52), письмово.

Vocabulary Practice

Grammar Practice

2. Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі Т-*Р,-*Рг-*Ру

Т: What topic have we discussed today? What sport clubs do you attend? How often do you go there? What do you do there? What sport clubs would you like to go to?

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 61

Тема: Ми любимо спорт.

Мета: повторити й активізувати лексичні одиниці теми; повторити граматичний матеріал: модальні дієслова; продовжувати формувати навички аудіювання; розвивати вміння письма; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

T: Hello children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення темі та мети уроку.

T: Today we'll continue our talk about sports and games. You'll revise the vocabulary cm the topic and you'll also learn how to write an e-mail letter.

3. Перевірка домашнього завдання.

4. Уведення в іншомовну атмосферу. Робота в парах.

Учитель роздає картки, на яких — репліки діалогу. Учні складають із подаяжх реплік діалог, записують, потім читають його за ролями.

Make up the dialogue and write it down.

— That's interesting. Is he any good? — I hope so!

— Look! What's that? — That's Sam on his roller skates.

— Where is Sam today? Is he at volley- — No, he's got a new hobby — roller-ska-

ball practice? ing.

Is he OK? — Well, he enjoys it, but he isn't very good

at it yet.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Аудіювання. Впр. 1 (с. 98).

Учитель двічі читає діалог (с. 183). Учні слухають і виконують завдання: позначають правильні речення літерою Т, а неправильні - літерою F. Для перевірки виконання завдання учні ланцюжком читають речення та пояснюють, як вони їх позначили.

2. Розвиток умінь читання і письма.

1) Подання навчального матеріалу.

Т: Do you know what is an e-mail letter? Have you ever written an е-вваіі tetter? Did you write your e-mail letter in Tfrig^sh or in Ukrainian?

Look at the Learning Strategies section on page 98 of уоиг textbook. Read the information there and answer my questions.

What are e-mail letters? What is a specific purpose of an e-mail letter? Can be e-mail letters sent to many people at the same time?

2) Впр. 2a (c. 98).

T: Look at the e-mail letter on page 98.

Who is the letter addressed to? Who is the author of the letter? What is the subject of the letter? Учні по черзі дають відповіді на запитання.

Т: Read Margaret's e-mail letter to Graham aad teO what she reminds him about. Учні самостійно читають текст листа І вцсовілажтть на запитання.

3) Впр. 2Ь (с. 95).

Учні в парах обговорюють запитання вправи до змісту електронного листа.

4) Впр. З (с. 99).

Учні самостійно у зошитах пишуть повідомлення за ариаиоти листа впр. 2а (с. 98). Учитель збирає зошити на перевірку наприкінці уроку.

3. Розвиток умінь мовлення.

1) Робота в парах. Вар. 4 (с. 99).

Учні заповнюють пропуски в діалозі та в парах інсценують діалог за ролями. Потім. учитель просить дві-чотири пари учнів розповісти свої діалоги класові.

4. Повторений граматичного матеріалу: малі ті ш діаіива

1) Впр. 5 (с. 99).

Учні заповнюють пропуски правильною часовою формою модального дієслова саn. Потім добирають відповіді до поданих запитань. По черзі читають запитання і відповіді на них.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T->P1>P2-P3.

Т: What did we do at the lesson today? What have you learned to write? What task did you like most?

Учні ланцюжком дають відповіді на запитання.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 62

Тема: Історії про спорт.

Мета: повторити і активізувати ЛО теми; ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом; повторити граматичний матеріал: модальні дієслова, вдосконалювати техніку читання; розвивати комунікативні вміння учнів; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для гри, для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue speaking about sports and games. We are going to practise the vocabulary on the topic in games, dialogues and exercises, and to revise the grammar material: modal verbs.

3. Перевірка домашнього завдання.

4. Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «Jumbled Words».

Учитель розподіляє клас на дві команди. Потім розкладає на столі картки зі словами теми «Спорт», в яких літери розташовано в неправильному порядку. Представники кожної команди по черзі підходять до столу, беруть картки, складають з літер слово і записують його на дошці. За кожне правильно написане слово команда отримує 1 бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.


BIROCAES

ESWRINTLG

NGCLIYC

ATINBOG

NAGYTIMSCS

BAOOLLFT

BINXGO

SNTENI

HTYNGACI

BOTOGNINGGA

IMNGSWMI

SNGKII

TIHLECSAT

SALKETBLBA

GUFIRE KANGSTI


ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення й активізація ЛО теми.

1) впр. 1 (с. 100).

Учні, використовуючи подані словосполучення, усно складають речення за зразком, представленим у вправі.

3) Гра «Word Clap».

Учні розташовуються колом і разом відбивають ритм, спочатку повільно, потім все швидше: учні тричі плескають по колінах, а четвертий раз — у долоні. Із коленим четвертим оплеском один із учнів називає вид спорту.

Ps: (three clape).

Р,: Gymnastics!

Ps: (three claps).

Pa: Golf!

Ps: (three claps).

P3: Tennis!

Ps: (three claps).

P4: Volleyball!

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 100).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда в режимі Т-Р^Р^Р.

Т: Look at the picture on page 100 and tell who you can see there. Where are the girls? What are they wearing? What sport do you think they go in for?

б) Презентація нової лексики тексту.

Т: Use the vocabulary on pages 192—200 of your textbook to translate the new words. Write these words and their translation into your vocabularies.

2) Етап читання.

T: Let's read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Робота в парах.

Т: Make up three questions to the text and ask your partner.

Учні письмово складають по три запитання до тексту, а потім ставлять ці запитання своєму співрозмовникові.

б) Впр. З (с. 101).

Учні письмово, в зошитах, складають словосполучення із поданих слів. Потім у парах складають речення з трьома із цих словосполучень.

3. Повторення нового граматичного матеріалу: модальні дієслова.

1) Робота за підручником.

Т: Read the Grammar Lab on page 101 and complete the table.

Учні самостійно читають граматичний матеріал, поданий на с. 101, і заповнюють таблицю. Учень, який першим виконає завдання, виходить до дошки б зображує заповнену таблицю.

Modal verb The verb with the same meaning

Present Past Present Past

Зразок заповнення таблиці:

Modal verb The verb with the same meaning

Present Past Present Past

can could to be able to was, were able to

must have to had to

Для перевірки засвоєння граматичного матеріалу учитель проводить усне опитування.

Т: What іа the past form of the modal verb сад? What verb can replace the modal

verb can? Is there the past form of the verb must? What verb can replace the modal verb must!

2) Впр. 4 (c. 101).

Учні працюють у парах. Заповнюють пропуски в діалогах, потім читають їх за ролями.

3) Впр. 5 (с. 101).

Учні самостійно в зошитах записують речення, заповнюючи пропуски різними часовими формами модальних дієслів. Потім по черзі читають речення, які вони записали.

4) РЗ, впр. З (с. 55).

Учні самостійно заповнюють пропуски в діалозі поданими модальними дієсловами, потім двоє учнів читають діалог за ролями.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Впр. 6 (с. 101), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т-Р;-Р2-Р3.

Т: What topic did we have at the lesson today?

What grammar material have we revised?

Make up a sentence with the modal verb can (could)/must.

Учитель просить трьох-п'ятьох учнів усно скласти речення з модальними дієсловами сап (could)/must.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 63

Тема: Ти займаєшся спортом?

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми; ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом. Продовжувати формувати навички аудіювання. Розвивати комунікативні вміння учнів. Прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Hello! Nice to see you!

Ps: Nice to see you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue our talk about sports and games and particularly about sport clubs. You'll also practise in reading and besides revise the vocabulary on the topic in texts, games and exercises.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Учитель роздає учням картки, на яких — назви видів спорту. Потім читає зизначенн* різних видів спорту. Учні повинні поставити номер визначення у клітинку порад із відповідним видом спорту.

Listen amd write the number.

Track and field events Tennis

Gymnastics Skiing

Basketball Swimming

Badminton Volleyball

Football Hockey

T: Number 1. A game played indoors between two teams of five players which throw a ball through the net. Number 2. Sports such as running and jumping.

Number 3. A game like tennis but played over a high net with a shuttlecock — a small feathered object.

Number 4. The sport of moving down hills or across the countryside in the snow, wearing skis.

Number 5. A game for two people or two pairs of people who use rackets to hit a small soft ball over a net.

Number 6. A sport involving skilled physical exercises and movement often performed in competitions.

Number 7. A game in which you hit a ball with your hands against the wall or between two goals.

Number 8. A water race; moving yourself through the water using your arms and legs trying to be the fastest.

Number 9. A game played by two teams of six players each wearing skates, with sticks and a rubber disc.

Number 10. A game played by two teams of eleven players who try to kick the ball into their opponents goal.

4. Перевірка домашнього завдання.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Активізація мовленнєвих зразків.

1) Впр. 1 (с. 102).

Учні в парах обговорюють запитання вправи, потім висловлюють свою думку. 2) Впр. 2 (с. 102). Бесіда в режимі

Т: Look at the pictures on page 102. Picture 1 (2, 3, 4). What is the boy's (girl's) name? What sport does he/she go in for? Where does he/she train? How often does he she train?

Учні дають відповіді на запитання вчителя за малюнками в підручнику, після складають монологічні повідомлення за зразком, представленим у вправі.

3) Впр. З (с. 102).

Учні ланцюжком читають діалог за ролями* а потім іксцеяують йото Учитель

просить дві-три пари учнів інсценувати діалог перед класом.

4) Гра «Bingo».

Учитель пише десять слів за темою «Спорт» на дошці, а учні записують п'ять із иих за власним вибором у зошит. Потім учитель у будь-якому порядку називає слова, записані на дошці, а учні закреслюють ці слова в зошиті. Якщо в когось виявляться закресленими всі п'ять слів, він вигукує: «Bingo!» Г: Teammate, contest, tobogganing, tracksuit, athletics». Px: Bingo!

T: Football, competition, cycling— Pt: Bingo!

2. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 4 (с. 102).

Учні працюють у групах по четверо. Один із них задумує якийсь вид спорту, ївші учасники групи ставлять загальні запитання* щоб вигадати цей вид спорту (див. зразок у вправі).

2) Впр. 5 (с. 103).

Т: Look at the table on page 103 and answer my questions. What should you do if you want to play football well? Why should you do exercises? What should you do it you want to play tennis well? Why should you do exercises? What should you do if you want to have good sports results? Why should you tat healthy food? What should you do if you want to be good at running? Why should you wear comfortable shoes? Учні дають відповіді на запитання вчителя за таблицею, поданою в підручнику, потім складають монологічні повідомлення за зразком, представленим у вправі.

3) Впр. 6 (с. 103).

Учні в парах складають та інсценують перед класом діалоги за планом, поданим у вправі. Кожна пара вибирає один із поданих у варам зразків.

4) РЗ, впр. 2 (с. 56).

Учні самостійно складають із представлених слів репліки діалогу, потім читають та інсценують діалог за ролями.

3. Розвиток умінь письма. РЗ, впр. 1 (о* 55).

Учні заповнюють таблицю, представлену у вправі, а потім письмово складають речення про зазначені види спорту за інформацією а таблиці.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Впр. 7 (с. 103), письмово.

2. Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі

Т: What did we do at the foaeoa today? Which of the tasks do you like? Which taafcs didn't you like very much? Why? Учні no черзі дають відповіді на запитаная.

2) Гра «Chain Game».

Один із учнів складає речення про те, який вид спорту йому подобається. Інший учень складає повідомлення про те, який вид спорту подобається першому учневі а також аналогічне речення про себе. Наступний учень складає повідомлення про другого учня і про себе тощо. Р1 I like swimming.P2: Oleh likes swimming. I like wrestling. Py Petro likes wrestling. I like cycling.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 64

Тема: Олімпійські ігри.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми; ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом; повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів; удосконалювати техніку читання; продовжувати формувати навички аудіювання; навчати спілкування за темою; розвивати ерудицію учнів; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue discussing sports and games and besides we'll speak about the most important sport event — the Olympic Games.

3. Перевірка домашнього завдання. Впр. 7 (с. 103).

Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Ask Me a Question».

Клас розподіляється на групи по четверо-п'ятеро учнів. Учитель демонструє картку з одним із питальних слів і називає його. Учні в групах складають запитання за темою «Спорт», що починаються із зазначеного питального слова. Та група, яка першою правильно складе запитання, отримує бал. Перемагає команда, котра набере найбільше балів.

Т: Where!

Team 1: Where do you usually play football7 T: What!

Team 2: What is your favourite sport? etc.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Аудіювання.

Подання тексту для аудіювання. Впр. 1 (с. 104).

Учитель двічі читає учням речення, пов'язані з темою «Олімпійські ігри» (див. с. 184). Учні слухають і письмово заповнюють пропуски в реченнях цифрами, які вони почули. Потім по черзі читають речення вправи.





Дата публикования: 2015-02-22; Прочитано: 662 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.051 с)...