Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підведення підсумків уроку. 4 страница



урок 48 (5)

Підтема: Моя улюблена книга.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми. Удосконалювати техніку читання. Продовжувати формувати навички аудіювання. Навчати спілкування за темою. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО,). (НО,).

▼ ХІД УРОКУ

L І

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕНІМ

Greeting 1, Привітання.

Т: Hello, children! How are you today? Р»: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Ті Today we'll continue talking about books. You'U listen to the second part of the story about Aladdin and his magic lamp, learn a rhyme and practise the vocabulary on the topic «Books Are Our Friends».

"9 up 3. Уведення в іншомовну атмосферу: подання тексту для аудіювання.

Aim

Wannii

Учитель читає другу частину казка. Учні слухають текст і виконують завдання на картках (НО,): обирають правильний варіант та доповнюють речення.

Complete the sentences with the letter of the correct answer.

1) Aladdin said to his mother, «From now on, we shall not be a) poor b) rich

2) Aladdin came to the palace with rich presents for the ■ a) Princess b) Sultan

3) «You can marry the Princess if you get a».

a) magic lamp b) marble palace

4) They lived in the beautiful marble palace and were rich and

a) happy b) merry

5) The magician decided to steal the.

a) the money b) magic lamp

6) He asked her to exchange the old magic lamp for a.

a) new one b) gold ring

7) Aladdin sat on the he had found with the lamp inside the hollow.

a) magic plane b) magic carpet

8) Aladdin tricked the magician: he made him a genie and locked him

Check on Homework

a) in the lamp b) in the marble palace

ALADDIN AND HIS MAGIC LAMP Part 2

Aladdin was now back home and said to his mother, «From now on, we shall not be poor. I've got a magic lamp, which can bring us anything we like! Now I can be rich like a Sultan and I want to marry the Princess!»

Next day Aladdin came to the palace with rich presents for the Sultan. «May I ask for the hand of the Princess?» said Aladdin to the Sultan. «Yes, you can marry her if you get a marble palace built for her by tomorrow», said the Sultan. Aladdin rubbed his magic lamp and the genie appeared. The young man ordered him to build the marble palace. No sooner said than done. The Sultan was very surprised, but kept his word and Aladdin married the charming Princess. They lived in the beautiful marble palace and were rich and happy.

Now the magician came to know of Aladdin and the Princess. He decided to steal the magic lamp. When Aladdin was not at home the wicked magician came to the Princess. He asked her to exchange the old magic lamp for a new one. The magician ordered the genie to carry the palace and the Princess to a far-off land.

Returning home Aladdin came to know of what had happened. Horrified Aladdin sat on the magic carpet he had found with the lamp inside the hollow. He followed the magician and soon caught him up. Aladdin tricked the magician: he made him a genie and locked him in the lamp.

Aladdin and the Princess returned to the marble palace and lived happily ever after.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 43).

Учні в парах читають діалог за ролями.

2) РЗ, впр. З (с. 44).

HO.:

Учні читають твердження до тексту, погоджуються з правильними та виправляють неправильні.

2. Вивченая вірша «Му Book*.

Rhyme

Учитель роздає картки з віршем, в якому пропущено слова. Завдання учнів — заповнити пропуски поданими словами. Учні виконують завдання, потім хором читають текст вірша за вчителем. Троє-четверо учнів, за бажанням, декламують вірш.

HO,:

MY BOOK I will not spoil this little book, Nor drop it to the floor. I will not turn its corners down To spoil it more and more. My books are little friends to me, And so a friend to it I'll be.

Complete the rhyme with the words.

be

floor

spoil

friends

MY BOOK I will not spoil this little book, Nor drop it to the

I will not turn its corners down

To It more end more.

My books are little ________ to me,

Speaking

Vocabulary Practice

And so a friend to it I'll

3. Розвиток умінь діалогічного мовлення. Впр. 1 (с. 84).

Учні читають діалог за ролями. Потім у групах по двое-трое складають аналогічні діалоги: обговорюють, де краще брати книги для читаяня.

4. Активізація мовленнєвих зразків. РЗ, впр. 1 (с. 44).

Учні поєднують імена письменників з назвами книг, які вони написали. Після цього по черзі називають, хто є автором якої книги, та розповідають, що вони знають про ці книги.

Т: Match the names of the writers with the books they wrote. What do you know about these writers and their books? Have you read them?

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 2 (с. 44), письмово.

2) РЗ, впр. З (с. 45), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Г->Р,-tPj-tP,.

Т: What did we do at the lesson today? Which of the tasks did you like? Which tasks didn't you like very much? Why?

Let's remember the rhyme we have learned today once again.

урок 49 (6)

Підтема: й— утобяеііа смага.

Неп: Повторити й акшвїзувзга Ж) те**.

(Ьнайовшн у**о§ із новим яеясичшш изтеріа/юн. Иіеоюнатвжи техніку читання.

Нарт ставити загальні та спеціальні зачитай** за темою і давати відповіді на них. Наготи сшжуеаиия за темою. Розмаяти ерупцію учнів. Прифвяшши дебов до чигання. Обладнаний: Підручник, робочий зоиигг, картки для роботи в парах (Н03), для індивідуальної роботи (НО)

▼ ХІД УРОКУ

L АШ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

(ЯІСЦ L Привітання.

Т: Good awning, children! Pr. Good morning, teacher!

^ 2. Повідомлення теш та мета уроку.

Т: Today we are going to continue the topic ♦My Favourite Book» and practise the vocabulary on the topic in dialogues, rhymes and exercises.

СЬк* m 3. Перевірка домашнього шдаш L 1) РЗ, впр. 2 (с. 44).

Учні ланцюжком читають речення вправи, пропуски в яких вони заповнили. 2) РЗ, вар. З (с. 45).

Учні во черзі читають свої відповіді на подані запитання.

**m6e1 "Р 4. Уведеш* в іншомовну атмосферу.

Вивчення римування «Robin Hood».

f: One of the most popular characters in the English literature is Robin Hood. Have

you heard about hie? What do you know about Robin Hood?

Учні пригадують інформацію, яку вони чули про Робіни Гуда.

Т: Today we'll і earn a very short rhyme about Robin Hood. Listen and repeat

after ше.

ROBIN HOOD Botes Hood Haa gone to the wood. Hell соше back again If we are good.

Учні хором повторюють текст римування за вчителем, а троє-четверо учнів, аг бажанням, декламують вірш напам'ять.

Ш

Подання тексі у для читання. Вар,2 (с 84}. 1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда в режимі T-»P/-rPJ-fPr

Г: Look at the text ов page 84 tad iiw my questions. Учні швидко переглядають тенет внрвни і дають «дозо*їді на аааігаш. Г: Is it a story, a dialogue or a tetter? Who ш the letter iridif—ri to? Who la the author of tbe letter?

б) Подання нового лексичного матеріалу.

Texas Шт шмяяш

п

ggggtt" ОСНОВНА ЧАСТИНА УТОКУ

Учні отримують картки ддя роботи в нарад, на яких — нові слона а тексту ft вм- зиачення до них. Учні добирають едона до вяляачеиь. Потім оо черні ннзюваггь слова, які нони дібрали, та пояснюють еаіі вибір.

HO.:; Match the words with their definitions*

a) to recommend

c) powerful

d) wizard

e) to htw Hears 0 to deal with

І) СОННПИ

b) weakness

| 1) a man who is supposed to have magical or wonder-working powers

| 2) lack of strength or power

j 3) strong

| 4) to be about

I 5) to be afraid of

ordinary

to advise

T: Now write these worde and their Ukrainian equivalent* down into yow Учитель просить учнів записати ноні слова г перекладом у словничок. 2) Етап читання.

Т: Let's read the text and complete the table.

НО.

Учні самостійно читають текст і заповнюють табяиию поданою в ньому інформацією.

Title of the book Name of the writer Characters Where doss the action takes place What is the | story shout 1 1

I 1

. J I j — «——•

3) Етал перевірки розуміння змісту тексту, а) Бесіда в режимі T-*PJ-+PJ-+Pr.

Учитель ставить запитання за змістом тексту, а учні, еммрмочись на мввсвиу мвш інформацію в таблицях, відповідають.

7: What is the title of the book? Who is the HHthor of the book? What are the ними characters? Where does the actios take place? Whet is the hook нЬеиі?

MS

б) Складання повідомлення на основі прочитаного.

Учні заповнюють таблицю (Н02) інформацією про свою улюблену книжку та складають усні повідомлення про її назву, автора, героїв, місце дії, сюжет. Потім декілька учнів читають свої повідомлення перед класом.

2. Активізація мовленнєвих зразків.

1) Впр. 4 (с. 85).

Учні спочатку самостійно в зошитах записують речення про твори, зазначені у вправі, спираючись на поданий зразок. Потім у парах ставлять спеціальні запитання про авторів творів та час написання останніх.

2) Впр. 5 (с. 85).

Учні працюють у групах. Кожен з них закінчує подані речення інформацією про нещодавно прочитану книгу й у такий спосіб розповідає про цю книгу своїм товаришам.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Vocabulary Practice

Unit 4. Books Are Our Friends

1. Домашнє завдання. РЗ, впр. 6 (с. 85), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т->Р/-»Р1-»Р3.

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What have you learned to describe? Гра «Tell the Writer».

Учитель вимовляє назву якогось літературного твору, а учні називають його автора.

Т: «Магу Poppins».

Ps: Pamela Travers!

T: «Alice in Wonderland».

P8: Lewis Carroll!

T: «Winnie-the-Pooh».

. ■

Pg: Alexander Milne! etc.

урок 50 (7)

Підтема: Мій улюблений літературний герой. Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Навчати ставити загальні та спеціальні запитання за темою і давати відповіді на них. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Удосконалювати техніку читання. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуально! роботи (НО).

Тема: Світ книжок

V ХІД УРОКУ

Т ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting їй Привітання.

Т: Hello, children! I'm very glad to see you! Ps: We are glad to see you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue discussing books, writers and literary characters. By the end of the lesson you'll be able to tell about your favourite character.

3. Перевірка домашнього завдання. Впр. 6 (с. 85).

Для перевірки виконання цієї вправи вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

4. Уведення в іншомовну атмосферу. Робота в групах.

Aim

Check on Homework

Warming up

HO:

Учитель роздає учням картки із таблицею. Учні повинні пригадати ім'я або прізвище письменника, назву будь-якого твору й ім'я будь-якого літературного героя, котрі починалися б із заданої літери. Учні.самостійно виконують завдання. Потім вони по черзі повідомляють, яких письменників, книги та літературних героїв записали до таблиці.

Letter Writer'8 name and surname Book's title Character's name

А Agatha Christie «Alice in Wonderland» Aunt Polly

С

К

М

W

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Вивчення вірша впр. 1 (с. 86).

Учні хором читають тексти віршів за вчителем, а троє-четверо учнів, за бажанням, декламують ці вірші перед класом.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 86).

1) Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі T-+Pt-*Pg-+Py

Т: Look at the pictures on page 86. Can you name all the literary characters there? What are their names? What books are they from? Have you read them?

2) Етап читання.

T: Let's read the text and match the descriptions with the pictures.

П. Rhyme

Read

ing

Учні читають текст і співвідносять описи літературних героїв із їхнім зображенням.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Бесіда в режимі Т-ьР^Р^Ру

Т: Where does Maugli live? What is he like? Which of these characters learnt to become a wizard? What can you say about him? What can you tell about Cinderella's character? How did she feel at the beginning of the tale?

4) Гра «Guess the Character».

Ведучий (учитель або один з учнів) загадує когось із літературних героїв, зображених на малюнках на с. 82, 85 та 86 підручника. Інші учні намагаються відгадати, кого він загадав, ставлячи спеціальні запитання. Наприклад, ведучий загадує Попелюшку. Учні ставлять йому запитання. Р,: Is it a boy or a girl? Leader: A girl.

What colour is her hair? Blonde.

Vocabulary and Grammar Practice

What is she wearing? A dress and big shoes. What is she holding in her hand? A broom. Is it Cinderella? Yes, it is.

3. Активізація мовленнєвих зразків та граматичних структур.

1) Впр. З (с. 87).

Учні в парах ставлять один одному спеціальні запитання про улюблені книжки та літературних героїв.

2) Впр. 4 (с. 87).

Учні знову працюють у парах: ставлять один одному спеціальні запитання та заповнюють таблицю. Потім складають усні повідомлення про свої літературні уподобання, а також літературні смаки співрозмовника.

3) РЗ, впр. 1 (с. 45).

Учні ланцюжком читають описи літературних героїв і здогадуються, про кого із зазначених персонажів йдеться.

4) РЗ, впр. 2 (с. 46).

Ш. Homework

Summarizing

Учні читають запитання й добирають до них правильний варіант відповіді.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 5 (с. 87), письмово.

2. Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі Т-ьР^Р^Ру

Т: What have you learned to tell about at the lesson today? Tell one sentence about

your favourite literary character.

Pr

Leader: p3-

Leader: p*

Leader: PI: Leader:

Учні no черзі дають відповіді на запитання.

Підтема: Різні книги, різні сюжети.

■і урок 51 (8)

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Розвивати здібності учнів до антиципації тексту. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (H0t), (НО).

▼ ХІД УРОКУ

L ШШШШ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯПЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Aim

Т: Good morning, children! How are you getting on? Ps: We are very well, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about stories with different plots and different endings, and you will even write a story by yourselves!

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

1) Виконання завдання на картках.

Т: The first story we'll have today will be the poem «А Shoe and a Nail». Учитель роздає картки зі словами вірша «А Shoe and a Nail». Пояснивши нові слова, учитель читає слова вірша, а учні заповнюють пропуски в тексті. По закінченні роботи вони ланцюжком читають текст вірша. Потім двое-трое учнів декламують вірш перед класом.

A SHOE AND A NAIL

For want of a nail The shoe was lost, For want of a shoe The horse was lost. For want of a horse. The rider was lost, For want of a rider The battle was lost, And all for the want Of a horse shoe nail.

Ufj. ■ '■ 1 ■■ 1 11 1 11 ■■ III.. I.

uf Listen to the poem and complete the sentences with the missing words.

A SHOE AND A NAIL For want of a nail The shoe was lost,

For want of a

The horse was lost.

For want of a,

Закінчення мвдапіщ

Tho rider woe lost,

For want of a The battle wan lost,

And all for the..

Of a horse «hoe nail.

2) Бесіда в режимі T-fPf+Pf+Pf

T\ Did you like the poem? Does the б tor у in the poem hove n happy or Bad ending? Do you prefer stories with the happy or sad ending?

Chick on 4. Перевірка домашнього завдання. Впр. б (с. 87).

Vocabulary Practice

ПІ, Нот

•work

Sum

ftiffMm

Homework Учитель просить п'ятьох-шістьох учнів прочитати свій твір про улюблену книгу,

II. ■■■■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Speaking 1. Розвиток умінь усного мовлення.

1) Впр. 1 (СІ 88).

Учні читають наведем! у вправі твердження та висловлюють і пояснюють свою точку зору я приводу поставлених запитань (див. поданий (зразок).

2) Впр. 2 (с. 88).

в) Бесіда за малюнками в підручнику. Т: Look at the pictures on page 88.

Picture one. What Is the weather like? Who can you яес there? Whore is the girl coming

from? How can we tell that? Is the kitten the girl's pet? Why do you think eo?

Picture two. Who can you see there? Where are they? What ore they doing?

Picture three. Where la the girl now? What is she looking at?

Picture four ifi a question mark. What do you think will happen next? What 1я the girl

going to do with the kitten? What would you do in such a situation?

б) Складання розповіді.

Учні усно в парах складають розповідь за малюнками вправи. Учитель просить двох- трьох учнів розповісти історії, які вони склали.

Writing 2. Розвиток умінь иисьма. Впр. З (с. 88).

Учні, слідуючи плану та інструкціям вправи, самостійно складають в зошитах розповіді. Учитель просить трьох-чотирьох прочитати свої історії, наприкінці уроку пін збирає зошити на перевірку.

listening 3. Аудіювання.

Comprehenilon Подання тексту для аудіювання.

Учні слухають текст, виконують завдання на картках і відповідають на запитання вчителя.

Т: Now listen to one of the world's moat famous love stories — the atory of Tristan and Isolde.

TRISTAN AND ISOLDA

НО,

King Mark of Cornwall had a court at Castle Dore in tho sixth century. One day the king picked up a long golden hair dropped by a swallow and маїсі ho would mnrry only the girl to whom the hair belonged. He asked his nephew Tristan to find the girl.

Tristan discovered the girl in Ireland. She was Isolde the beautiful daughter of th<

Irish king. Tristan, took her back to Cornwall with him, but during the journey ЙЩ

drank a love potion intended for King Mark's wedding and fell passionately in low.

bold a married King Mark but sho continued to love Tristan.

Tristan married a Breton girl but never stopped to love Isoldn.

Grieving for her brought about his death and nn ancient stone cross marks his grave

at Castle Dore.

\LlBtetl to the text and choose the correct variant of the ending.

1) King Mark of Cornwall lived n.

a) in the sixth century b) in the 16th century

2) One day the king picked up

a) a golden ring b) a long golden hair

3) Tristan was

o) the king's servant b) the king's nephew

4) Tristan discovered the girl in e.

a) Ireland b) Scotland

5) She was lsolda the beautiful daughter of the Irish,.iir«a) farmer b) king

6) lsolda married King Mark but she continued to love

a) tho prince b) Tristan

7) Tristan married a Breton girl but never stopped to love.

a) Isolde b) another Breton girl

T: Can you remember any other popular love stories? Who wrote about it? What would

you do if you wore Tristan/Isolda? Do you like storios with the sad ending? Think about

happy ending for Tristan and Isolde's love story.

Учні придумують Інші (щасливі) кінцівки історії проТристана Й Ізольду.

4. Повторення й активізація ЛО теми.

1) Впр. б (с. 89).

Учні в парах заповнюють пропуски в діалозі, читають, а потім інсценують його за

ролями.

2) Впр. б (с. 89).

Учні самостійно записують у зошити запитання до поданих відповідей.

ЗАКЛЮЧНА ЧАШКА УРОКУ

Домашні: завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 47), письмово.

2) РЗ, вгір. 2 (с. 47), письмово.

2. Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі Т Pt ~*Pt *РҐ

Т: What was the topic of our lesson today? What have you learned to speak about? Can you name a book with a happy/ead ending?

урок 52 (9)

Підтема: Повторення. Мета: Повторити ЛО теми.

Удосконалювати техніку читання. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (H0t), (Н02).

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll remember the words on the topic «Books Are Our Friends» and practise in reading.

3. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 47),

Учні по черзі читають відповіді на запитання та ланцюжком переказують текст.

2) РЗ, впр. 2 (с. 47).

Учитель просить трьох-чотирьох учнів прочитати листи, які вони написали.

4. Уведення в іншомовну атмосферу. Виконання завдання на картках.

І

Greeting Aim

Check on Homework

Warming up

Учитель роздає картки з текстом, у якому пропущено частину інформації. Учні в парах ставлять один одному запитання та доповнюють речення. Після виконання завдання учні ланцюжком читають доповнений текст.

«О,:

Ask your partner and complete the text

In Britain people read a lot of books, but the most popular leisure activity is television. 99 % of the population owns a television set, and a Briton usually Watches it for hours a week. Compare that with these statistics on reading.

read for

7,4 hours each week on average. They buy 665 million books every -

Закінчення завдання

62 % of British people read a daily newspaper and 45 % read a every week. However, about 15 % of

have 62 % of British people read a daily and 45 % read a book every week. However, about 15 % of school leavers have problems

with

problems with reading and writing. The fastest growing leisure activity is

and computer games.. The fastest growing leisure activity is video and games.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення й активізація JIO теми «Книги — наші друзі».

1) Впр. 1 (с. 90).

Учні в парах обговорюють книги, які вони прочитали, використовуючи подані у вправі прикметники та мовленнєві зразки.

2) РЗ, впр. 2 (с. 49).

Учні читають слова, знаходять серед них «зайве» та пояснюють свій вибір.

3) Гра «From Gulliver's Travel to Harry Potter».

Учитель розкладає на столі перегорнуті картки у вигляді двох доріжок.

Потім викликає до дошки двох учнів. Учитель перегортає першу картку й надає приклад речення:

Т: Gulliver's Travel is enjoyable, but slow-moving.

Учні по черзі перегорають картки своєї «доріжки» й усно складають речення про книжки, зазначені на картках. Якщо учень не може скласти речення або складає його з помилками, він виходить із гри, а на зміну йому приходить інший учень класу. Перемагає той учень, який першим закінчить гру реченням про книгу «Гаррі Поттер і таємна кімната».

і

HO,:

«Alice in Wonderland*

«The Three Musketeers*

«Robinson Crusoe»

«Gulliver's Travel»

«The Adventures of Huckleberry Finn»

«The Hound of the Baskejcvilles»

♦Treasure Island»

Reading

і®

ж

«Harry Potter and the Chamber of Secrets»

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 90). 1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда за малюнком у підручнику.

Т: Look at the pictures on page 90. Who can we see there? Where is the boy? What is there on the table? What is the boy doing?

б) Учитель записує на дошці нові слова та пояснює їхнє значення. 7*: Now write these words down into your vocabularies.

Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок. 2) Етап читання.

Ш

Vocabulary Practice

Т: Let's read the text and tell where Jim found the lock that fitted the key. Учні ланцюжком читають текст і дають відповідь на запитання.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 91).

Учні по черзі читають помилкові твердження, подані в завданні, й усно їх виправ ляють.

б) Бесіда в режимі T-*Pt->Pt->Pr

Т: Where did Jim live? Was he a happy child? Did he have a lot of friends? What was he doing when he found an old key? What did Jim find in the attic?

3. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 4 (с. 91).

Учні в парах читають діалог вправи за ролями та інсценують.

2) РЗ, впр. З (с. 49).

Учні складають із поданих реплік діалог, потім двоє учнів читають діалог за ролями.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 48), письмово.

Speaking

2) Впр. 5 (с. 91), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т-їР^Р^Ру

Т: Was the lesson interesting? What topic have we revised today? What did you practise to speak about? What activity did you like most?

урок 53 (10) контрольний

Підтема: Повторення. Контрольна робота. Мета: Повторити ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: артикль; теперішні та минулі часи дієслів; питальні речення; короткі відповіді на запитання.

Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою. Обладнання: Підручник, робочий зошит, заліковий зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів. Test 4.

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: How do you do! Ps: How do you do!

Aim

2. Повідомлення теми та мети уроку. Т: Today we'll check on your homework, do the warming up and revision exercise and after that you'll write a test to check your knowledge on the topic «Books Are Our Friends».

3. Уведення в іншомовну атмосферу. Робота в групах. Впр. 5 (с. 93).

Учні працюють у групах: придумують сюжет короткого твору, героїв та складають його план. Потім кожна група презентує свої ідеї іншим учням класу.

4. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 48).

2) Впр. 5 (с. 91).

Warming up

Check on Homework

Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

II. ШШШШ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення граматичного матеріалу: артикль; теперішні та минулі часи дієслів; питальні речення; короткі відповіді на запитання.

Впр. 1 (с. 92).

Учні усно заповнюють пропуски артиклями та по черзі читають речення.

Впр. 2 (с. 92).

Учні розкривають дужки: ставлять інфінітив у дужках у відповідну часову форму (усно) та ланцюжком читають речення.

Впр. З (с. 92).

Учні в парах складають по три запитання за текстом вправи і ставлять їх іншим учням класу. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.

Впр. 6 (с. 93).

Учні в парах ставлять один одному запитання, запропоновані вправою, і дають на них короткі відповіді.

2. Інструкції до виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.

Т: The test is made up of four tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will be twelve. If you have any mistakes, you'll have less points, and your mark will be lower. The first task is listening comprehension. Listen to the text and do the task. After that do the other exercises.





Дата публикования: 2015-02-22; Прочитано: 256 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.06 с)...