Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підведення підсумків уроку. 2 страница



13) smooth


Т: Now write these words down into your vocabularies.

Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.

2) Етап читання.

а) Читання тексту.

Т: Let's read the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

б) Пошуком читання.

Т: Kind in the text the sentences which describe how to cook biscuits.

Учні знаходять у тексті речення, що описують процес приготування печива.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Влр. З (с. 66).

Учні по черзі читають речення і обирають правильний варіант відповіді.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда.

Т: What did we do at the lesson today?

Which of the tasks do you like?

Which tasks didn't you like very much?

Why?

Let's remember the words we have learned today.

Учні пригадують нові слова, які вони вивчили, вчитeль записує ці слова на дошці.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 36

Тема: Час обіду.

Мета: активізувати ЛО теми; навчати складати монологічні повідомленя за темою; повторити граматичний матеріал; формувати навички читання та письма; удосконалювати техніку читання; розвивати діалогічне та монологічне мовлення учнів; виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для проведення опитування, для роботи в парах, для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання,

Т: Good morning, children! Рв: Good morning, teacher!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we arе goіng to continue learning the topic «It's Dinner Time» and practise the vocabulary In dialogues, rhyme, and exercises.

3. Перевірка домашнього завдання.

Учні ланцюжком читають слова та визначення до них.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: Now wo are going to find out how healthy your eating habits are. For that follow the task on your cards and after you finish asking your classmate, make a short report about your classmatoe' eating habits.

Кожний учень отримує картку іа заготовкою для проведення опитування, ставить за питання своїм однокласникам І заповнює таблицю отриманою інформацією. Потім складає усне повідомлення про звички своїх однокласників, пов'язані з їжею.

Use the questionnaire on your cards to interview 5 other pupils about their eating habits. Use the following scores for each person's answer: Yes, often — 3. Sometimes — 2. Seldom — 1. No, never — 0.
Pupils Questions Pupil 1 Pupil 2 Pupil 3 Pupil 4 Pupil 5
Do you think you eat too much?            
Do you drink fizzy drinks like Cola or Pepsi?          
Do you like fast food?          
Do you eat snacks like biscuits, nuts, chocolate?          
Total score          

The result:

0—4. These people are always hungry.

5—8. These people are careful about what they eat.

9—12. These people eat too much of junk food.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Speaking 1. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 4 (с. 65)

Учні в парах спочатку читають, а потім відтворюють діалоги вправи. Учитель просить дві-чотири пари розповісти діалог класові.

2) Гра «Find the Difference».

Учитель роздає учням картки з малюнками (два різні малюнки на парту). Учні порівнюють свій малюнок із малюнком сусіда, по черзі повідомляючи, що зображено у них на малюнку.

Р1: In my picture there are three slices of bread.

P2: In my picture there are five slices of bread. In my picture there is some cheese. P1: In my picture there is some cheese, too. In my picture there is a fried fish.

P2: In my picture there is no fried fish. In my picture there are two tomatoes.

P1: In my picture there is one tomato etc.

2. Активізація мовленнєвих зразків.

1) Виконання завдання на картках.

Т: Look at the words on your cards. Which of them is odd in each line? Circle the odd word and explain your choice.Учні читають слова на картках, визначають, яке з них «зайве», й усно пояснюють свій вибір.

Circle the odd word out.

1) Yoghurt, cream, butter, spaghetti, cheese, curd.

2) Bake, sweet, bitter, spicy, sour, salty.

3) Jug, pan, pot, bowl, raisins, frying-pan.

4) Oranges, bananas, apples, been, grapes, peaches.

5) Mixer, stove, oven, toaster, pudding.

6) Water, milk, juice, cereal, yoghurt, Cola.

7) Tomato, potato, onion, flour, cabbage, cucumber.

2) Впр. 5 (c. 65).

Учні самостійно заповнюють пропуски в тексті поданими словами. Потім ланцюжком читають текст.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

1) Впр. 4 (с. 65), вивчити один із діалогів.

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т-Р1-Р2-Р3.

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What have you found out about eating habits of your classmates? Do most of them like healthy or junk food?

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 37

Тема: Що ви любите їсти?

Мета: повторити й активізувати ЛО теми; навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою; розвивати здібності учнів до антиципації тексту; збагачувати словниковий запас слів учнів; повторити граматичний матеріал: часи дієслів; удосконалювати техніку читання; виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки з малюнками різних продуктів харчування, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

Т: Hello, children! I'm very glad to see you!

Ps: We are glad to see you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about food and ways of cooking it. By the end of the lesson you'll be able to tell one of your favourite recipes.

3. Перевірка домашнього завдання.

1) Впр. 4 (с. 65).

Кожний діалог відтворюють дві-три пари учнів.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вивчення вірша «The Hamburger Chant»

Учитель роздає картки з віршем «The Hamburger Chant».

Він пояснює значення конструкцій So does he/she, so do we/they, а також повідомляє, що veggie burgers — це вегетаріанські бургери. Учні хором читають вірш за вчителем, потім учитель з учнями читають вірш у формі діалогу.

Т: I like hamburgers.

Ps: I do, too.

T: I like cheeseburgers.

Ps: I do, too.

T: I love veggie-burgers.

Ps: Not me.

T: I love hamburgers.

Ps: So does he.

T: He loves hamburgers.

Ps: So does she.

Т: She loves hamburgers.

Ps: So do we.

T: We love hamburgers.

Ps: So do they. They eat hamburgers every day.

Після цього читають вірш «The Hamburger Chant» у формі діалогу в парах. Учитель викликає дві-три пари учнів відтворити вірш перед класом.

Learn the chant.

THE HAMBURGER CHANT

I like hamburgers.

I do, too.

I like cheeseburgers.

I do, too.

I love veggie-burgers.

Not me.

I love hamburgers.

So does he.

He loves hamburgers.

So does she.

She loves hamburgers.

So do we.

We love hamburgers.

So do they.

They eat hamburgers every day.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Аудіювання і говоріння.

1) Впр. 1 с. 66.

Т. Listen to the dialogue and tell what products Ann put into the cake.

Учні слухають діалог і дають відповідь на запитання. Потім у парах читають діалог за ролями.

2) Робота в парах.

Учитель пише на дошці слова — заготовки для складання діалогів.

Russian salad — potatoes — carrots — cucumbers — meat eggs — salt — mayonnaise.

Apple pie — flour — eggs — apples — sugar — cream — vanilla — soda — vinegar.

Chicken soup — chicken — carrot — potatoes — onions — parsley — oil — rice. Учні в парах складають діалоги, аналогічні діалогу впр. 1 (с. 66), потім відтворюють їх перед класом.

2. Активізація мовленнєвих зразків.

Гра «What Am I Cooking?».

Учитель бере малюнки, на яких зображено продукти харчування, необхідні для приготування якоїсь страви, та причіпляє їх на дошку або розкладає на столі так, щоб малюнки були на зворотньому боці. Учні ставлять учителеві загальні запитання про те, які продукти є в нього, та здогадуються, яку страву він готує. Наприклад, учитель готує млинці. На малюнках — яйця, цукор, борошно, олія, молоко.

Т: I'm cooking something very tasty and sweet. What is it?

P: Is there any flour?

T: Yes, there is.

P2: Are there any eggs?

T: Yes, there are.

Р3:Are there any fruit?

T: No, there is not.

P4: Is there any chocolate?

T: No, there is not.

P5: Is there any oil?

T: Yes, there is.

P6: Is there any milk?

T: Yes, there is.

P: Are you cooking a cake?

Т: No, I am not.

Pa: Are you cooking pancakes?

T: Yes, I am.

3. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 66).

1) Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі Т-Р1-Р-2Р3.

Т: Do your ever cook for your parents?

What do you cook for them?

How do you cook it?

Do your parents like it when you cook?

2) Етап читання.

Т: Let's read the text in parts.

Учні читають текст жарту за ролями: один з учнів читає слова автора, другий — слова маленької дівчинки, третій — слова її татка.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Бесіда.

Т: How did the girl want to help her father?

Where was the girl's mother?

What did the girl offer to cook?

How did the father want his egg?

How long should we boil an egg to have it soft?

Will it be soft outside or inside?

How long had the girl boiled the egg?

Did she expect to be soft outside or inside?

4. Повторення граматичного матеріалу: часи дієслів. Впр. З (с. 67).

Учні працюють у парах. Один із них знаходить та називає якесь дієслово з тексту впр. 2 (с. 66), інший учень каже, в якій часовій формі стоїть це дієслово (див. зразок, наведений у вправі).

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Написати рецепт улюбленої страви.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Т: What have you learned to tell about at the lesson today? Why is it important to be able to tell how to make different dishes? In which situations can you use this ability? What grammar rules have you revised today?

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 38

Тема: Що ви любите їсти.

Мета: повторити й активізувати ЛО теми; навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою; розвивати здібності учнів до антиципації тексту; повторити граматичний матеріал: теперішній тривалий час; виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах, для роботи в парах.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

T: Good morning, children! How are you getting on?

Ps: We are very well, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we’ll speak about food and cooking again. We’ll play games, learn rhymes and do the exercises on the topic. Besides you’ll remember the Present Continuous Tense at the lesson today.

3. Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «Let’s Make a Story».

Учитель розподіляє клас на команди по вісім учнів. Кожному гравцю команди він дає картку з реченням. Учні повинні розташуватися в послідовності розповіді. Потім вони по черзі читають свої речення. Перемагає команда, яка швидше й правильніше виконає завдання.

A tramp was walking along a country road. He was very hungry.

He saw a pond with a large white duck swimming round and round on it.

The tramp had a good idea. He ran quickly to the duck and caught it.

Just then he heard a sound. The farmer was walking along the field, waving his hands.

Hurriedly the tramp put the duck into the water.

The farmer looked at the pile of white feathers beside the tramp and asked.

«What’s the matter with my duck?»

«Ah», said the tramp quietly. «It wanted to go for a swim and I’m looking after its clothes».

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Читання віршиків. Впр. 4 (c. 67).

Учитель читає віршики, а учні хором повторюють. Потім двоє-троє учнів, за бажанням, декламують віршики перед класом.

2. Перевірка домашнього завдання.

Учитель просить кожного з учнів прочитати свій рецепт улюбленої страви.

3. Рольова гра.

Т: Imagine that you have to make up a menu of a typical Ukrainian dinner for english- speaking visitors. Write a menu and the ingredients for the dishes to explain what these dishes are. For example:

Vareniki with cherries (cherries in batter, boiled and served with cream). Учні в групах по троє-четверо складають меню обіду, який складається зі страв української кухні для англомовних гостей. Поряд із кожною стравою пишуть, які інгредієнти входять до її складу, а також із чим її подають. Потім представник кожної групи демонструє своє меню іншим учням класу. Учні повинні вибрати найкраще меню.

4. Розвиток умінь мовлення.

Учні працюють у парах. Вони розташовують репліки діалогу в правильному порядку та записують його, потім читають діалог за ролями.

-- I’m going shopping then. — I think orange juice will be fine. What about ice-cream? — Is there any chocolate ice-cream? And are there any chips? — Mum! It’s my birthday party tonight. Do we have everything we need? — Is there any juice or Cola?   — Let’s see… We have fruit and biscuits. There are two chocolate cakes, too. — There is some strawberry and vanilla ice-cream in the fridge. — No. No chips and no chocolate ice-cream. — And buy some napkins, too! — Cola isn’t good for your health. So we need to buy some juice. Which one do you prefer?  
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5. Відпрацювання вживання теперішнього тривалого часу. Впр. 5 (с. 67).

Учні ланцюжком читають текст, ставлячи дієслова в дужках у форму теперішнього тривалого часу.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

(с.), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т-Р1^Р2^Р3.

Т: What was the topic of our lesson today?

What have you learned to speak about?

What grammar rules have we revised?

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 39

Тема: Насолоджуйся їжею.

Мета: повторити ЛО теми; розвивати комунікативні вміння учнів; удосконалювати техніку читання та навички усного і писемного мовлення; збагачувати словниковий запас слів учнів; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення; виховувати інтерес до традицій харчування інших народів.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children.

Ps: Good morning, teacher!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Our topic today is «Enjoy Your Meal!». We are going to speak about tasty things which are usually served for dessert. You'll also remember the words on the topic «Food and Drinks» and practise them in texts, games and exercises.

3. Перевірка домашнього завдання.

Учитель збирає зошити вкінці уроку.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Виконання завдання на картках.

Учитель роздає картки із завданням. Учні повинні прочитати речення та обвести правильний, на їх думку, варіант. Один з учнів вголос читає виконане завдання інші перевіряють його.

Т: On your cards there is fascinating information about eating habits of different nations. Read the sentences and circle the variant you think is correct.

Read and circle the variant you think is correct.

1) Japanese and Chinese people eat their food with chopsticks/forks.

2) Arab families eat only with the left/right hand, whether they use fingers or spoons.

3) Indonesians' favourite dessert is rice/pasta baked in banana leaves.

4) Traditional Spanish food is paella — a tasty dish of rice, chicken and seafood/vegetables.

5) If you don't ask for black tea in an English cafe, you'll be served tea with lemon/ milk.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Розвиток умінь мовлення. Впр. 1 (с. 68).

Учні працюють у парах. Ставлять один одному запитання, подані у вправі, та заповнюють таблицю. Потім складають повідомлення про улюблені десерти й солодощі співрозмовника.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 68).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда.

Т: The name of the text is «А Chinese Dinner».

Can you tell any differences in eating habits of the Europeans and Chinese people?

What do the Chinese use to eat food?

What national Chinese food can you name?

б) Подання нового лексичного матеріалу. Бесіда.

Т: When we are eating and take the food from the dish, it means that we help ourselves to food.

How is the person who comes with a visit called?

How is the person who receivee visitors/guests called?

Учні по черзі відповідають на запитання вчителя.

2) Етап читання.

Т: Let's read the text and tell if Matthew learnt to use chopsticks.

Учні ланцюжком читають текст і дають відповідь на запитання.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

a) Впр. З (c. 69).

Учні працюють у парах: ставлять один одному запитання, запропоновані вправою, та, спираючись на текст «А Chinese Dinner», відповідають на них.

3. Читання вірша «You Need a Cow!». Впр. 4 (с. 69).

Учитель читає вірш, а учні хором повторюють його. Потім двоє-троє учнів, за бажанням, декламують вірш перед класом.

4. Повторення й активізація ЛО теми «Харчування».

1) Гра «Make a Sentence».

Read and complete the sentences.

1) When we eat dinner, we normally________________________________.

2) Since Matthew was my guest, __________________________________.

3) He spent most of his time staring at the ___________________________.

4) “Why don’t you ______________________________________________?

5) “I really want to learn how______________________________________?

Учитель пропонує учням тему «Харчування». Коясний учень повинен усно скласти речення за темою. Якщо він не здатен цього зробити, то декламує будь-який вірш англійською мовою.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

1) Впр. 5 (с. 69), письмово.

2. Підведення підсумків уроку. Бесіда.

Т: Was the lesson interesting?

What topic have we discussed today?

What did you prac-tise to speak about?

What new information about different peoples' eating habits can you remember?

What interesting information can you tell a foreigner about eating habits of

Ukrainian people?

Тема: У кафе.

Мета: Повторити й активізувати лексичні одиниці теми. Ознайомити учнів з новими ЛО теми. Розвивати комунікативні та мовленнєві вміння учнів. Продовжувати формувати навички аудіювання та говоріння. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Удосконалювати техніку читання. Виховувати культуру поведінки в кафе.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

7: Today we'll learn what to say when you are in a cafe. You'll learn how to ask for a menu, how to make an order, and how the meals are called in the menu. You'll also revise the Past and Present grammar tenses.

3. Перевірка домашнього завдання.

Для перевірки завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Виконання завдання на картках.

Т: When you are In a cafe or a restaurant, you choose dishes from the menu. Menus in the UK are often written in three parts. If a menu is described as a «three course menu» it means that there is a starter, a main course and a dessert. Match the three courses of the menu with the dishes which correspond them.

Учитель роздає учням картки для індивідуальної роботи. Діти повинні співвіднести назви страв із термінами, що їх позначають, у меню. Потім учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.

Read and match.

A starter icecream, fruit salad or cake

A main course soup, fruit Juice or pate, the first dish in a meal

A dessert usually a choice of fish or meat

Т: What is the first dish in a meal? What can we have for a starter? What cornea after a starter? What can we have for a main course? What is the third course in a three course menu? What can we have for dessert?

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Аудіювання. Впр. 1 (с. 70).

1)Етап підготовки до аудіювання.

Бесіда в режимі

Т: Look at the menu on page 70. What sections are there? What dishes are in the Pan cakes/Eggs, Omelets and Side Orders/Beverages/Juices section? Which of the sections has the most expensive/the cheapest dishes?

2) Етап аудіювання.

T: Listen to the conversation and mark the food and drinks that people order. Учитель двічі читає діалог, а учні позначають їжу та напої, які замовили відвідувачі кафе. Потім по черзі називають страви, які вони позначили.

3) Робота в парах. Впр. lb (с. 70).

Один із учнів уявляє себе офіціантом, а інший — відвідувачем кафе. Вони складають діалог: спираючись на подане у вправі меню, інсценують ситуацію замовлення їжі у кафе.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 70).

1) Етап підготовки до читання.

Бесіда.

Т: Do you know why a sandwich is called so? It's called after the Earl of Sandwich. Earl is a title (герцог) and Sandwich is a family name.

2) Етап читання.

T: Let's read the text and find out why the man gave his family name to the food. Учні по черзі читають текст і відповідають на запитання.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 70).

Учні читають твердження, погоджуються з правильними та виправляють неправильні.

б) Гра «Definitions».

Учитель пише на дошці слова з тексту впр. 2 (с. 70): earl, to remain, servant. to continue, to Invent, а потім читає визначення до них. Учні повинні зрозуміти, якому слову з написаних на дошці підходить визначення, прочитане вчителем. Т: То go on. Рs: То continue. Т: То remain. Ps: То stay.

Т: A title of a British nobleman. Рв: Earl.

Т: Somebody who serves someone. Рв: Servant.

T: To create something new. Рв: To invent.

3. Повторення й активізація ЛО теми «У кафе».

1) Впр. 4 (с. 71).

Учні працюють у парах. Письмово заповнюють пропуски в діалозі, спочатку читають, потім відтворюють діалог за ролями.

4. Повторення граматичного матеріалу.

1) Впр. 5 (с. 71).

Учні читають речення вправи, ставлячи дієслова в дужках у правильну часову форму.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Домашнє завдання.

1) Впр. 5 (с. 73), письмово.

2) Підготуватися до контрольної роботи.

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T-tP^P^Py

Т: What did we do at the lesson today?

What did you learn to speak about?

Imagine you are in a cafe. What dishes would you like to order?

Тема: Контрольна робота.

Мета: удосконалювати техніку читання. Повторити ЛО теми «Харчування». Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, заліковий зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів. Test 3.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: How do you do!

Ps: We are fine!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll check on your homework, do the warming up exercise and after th* you'll write a test to check your knowledge on the topic «Food and Drinks».

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Noughts and Croesea».

Учитель малює на дошці основу для гри «Хрестики-нулики».

1 2 3

4 5 6

7 8 9

Учні розподіляються на дві команди: «хрестики» й «нулики». Кожна команда по черзі обирає число, а вчитель читає відповідне запитання. Якщо гравці відповідають на запитання, то вчитель замість цифри ставить значок команди, що дала відповідь: х або 0. Перемагає команда, яка має три хрестики або нулики поряд. Запитання можуть бути такими:

1) What food gives us a lot of vitamins? (fruit and vegetables)

2) Finish the proverb: «Good Health is...». (above wealth)

3) How many meals can you name? What are they? (breakfast, lunch, dinner, supper)

4) If a person doesn't eat well we say: «He is...». (a poor eater)

5) What is the earliest meal of the day? (breakfast)

6) What is the latest meal of the day? (supper)

7) What is a full English breakfast? (a large breakfast consisting of fruit juice, cereal. a cooked dish, toast with butter and jam, and tea or coffee)

8) What is a continental breakfast? (a light breakfast)

9) What food helps you to grow? (meat, fish, milk)

4. Перевірка домашнього завдання. Впр. 5 (с. 73).

Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Instructions 1. Інструкції до виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.

Т: The test is made up of four tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will be twelve. If you have any mistakes, you'll have less points, and your mark will be lower. The first task is listening comprehension. Listen to the text and do the task. After that do other exercises.

Test 2. Виконання контрольної роботи.

Тест 3.

Учитель двічі читає текст для аудіювання. Учні уважно слухають та виконують завдання.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) Впр. 2 (с. 72), усно.

2) Впр. З (с. 72), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Т: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the teat successfully? What task was the most difficult? Which one was the moat interesting?

Тема: Семестрова контрольна робота з аудіювання та говоріння.





Дата публикования: 2015-02-22; Прочитано: 684 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.052 с)...