Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП Укладання стабілізуючого парашута в камеру, контровка кілець пір’їв стабілізатора з кільцями камери



Надягають камеру стабілізуючого парашута на стабілізатор (мал.2.12). Укладальник бере пір’я стабілізатора, і в місцях кріплення строп зводить їх разом, помічник зводить разом стропи біля нижньої кромки купола і витягує їх в одну лінію з куполом, складені пір’я стабілізатора загортає у бік підсилювальних стрічок.

мал.2.12 Укладання стабілізуючого парашута

1- пір’я стабілізатора, 2- важіль

Натягають камеру стабілізуючого парашута на стропи і пір’я стабілізатора до пришиття стрічок з металевими кільцями (мал.2.13).

мал. 2.13 Укладання стабілізуючого парашута:

1- пір’я стабілізатора; 2- кільце камери; 3- стрічка з кільцем.

Контровка кілець стабілізатора (мал.2.14) з кільцями камери стабілізуючого парашута виконується при стрибках з літаків Ан-12, Ан-22, Ан-26 і Іл-76 контровочним шнуром ШХБ-20 довжиною 300мм (одним шнуром), а при стрибках з літака Ан-2, вертольота Мі-8 — подвійним контровочним шнуром ШХБ-20.

мал. 2.14. Контровка кілець камери стабілізуючого парашута з кільцями стабілізатора: 1- шнур контровочний, 2- кільце камери.

Для того щоб законтрувати кільця стабілізатора з кільцями камери стабілізуючого парашута, необхідно через них пропустити контровочний шнур ШХБ-20 так, щоб чотири кільця стабілізатора були розташовані разом, а контровочний шнур охоплював камеру по колу.

Затягують контровочний шнур, кінці якого зав'язують потрійним вузлом, і обрізають їх на відстані 15-25мм від вузла.

Укладають купол і стропи дрібними пучками в камеру в такій послідовності: стропи, нижню кромку купола, його основу і витяжний пристрій. Стягують зав'язкою верхню частину камери, та зав'язують швидко розв'язуючим вузлом. Вузол заправляють у середину камери (мал.2.15).

мал. 2.15. Укладання купола стабілізуючого парашута

1 – шнур – зав’язка

Накладають вільні кінці підвісної системи (мал.2.16) на дно ранця по лінії мітки ближче до центра, камеру з куполом основного парашута кладуть поруч з ранцем стропами нагору. Після перевірки, верхню частину стільників закривають фартухами, стрічки фартухів зав'язують, а пучки строп закривають кишенями.

Розводять клапани ранця у бік, поверх покладених вільних кінців кладуть камеру основного парашута на дно так, щоб стільники зі стропами знаходились знизу.

мал. 2.16 Розміщення вільних кінців підвісної системи на дні ранця та поворот камери з укладеним парашутом перед укладанням на дно ранця: 1 — клапани; 2- вільні кінці; 3 — мітка.

мал. 2.17 Розміщення камери з укладеним основним парашутом в ранці:

1- камера з укладеним парашутом; 2- дно ранця; 3-стільники зі стропами

мал. 2.18 Розміщення камери з укладеним основним парашутом на дні ранця:

1- клапан правий; 2- клапан лівий; 3- камера з укладеним основним парашутом

мал.2.19. Контроль четвертого етапу: 1 - стабілізатор; 2 - шнур контровочний; 3-кільце стабілізатора; 4 - кільця камери; 5 - два контровочних шнури для літака Ан-2, вертольота Мі-8.

Під час контролю четвертого етапу перевіряються:

● контровка кілець пір’їв стабілізатора з кільцями камери стабілізуючого парашута (мал.2.19);

● положення пряжок-півкілець на дні ранця;

● закриття пучків строп кишенями і зав'язка стрічок фартухів.

Положення для контролю:

Укладальник піднімає камеру стабілізуючого парашута на висоту пояса.

Помічник біля камери основного парашута.

П'ЯТИЙ ЕТАП Приєднання фала гнучкої шпильки до петлі ланки та контровка петлі ланки до кільця на ранці. Укладання стабілізуючого парашута на верхню частину ранця з укладеним основним парашутом. Монтаж приладу АД-3У-Д-165 на ранець.

Закривають камеру з покладеним у неї куполом основного парашута лівим, а потім правим клапаном.

Беруть за кільце лівий клапан і, розправляючи клапан, підтягують його до правого вікна на ранці (мал.2.20.А).

мал. 2.20 Затягування клапанів ранця: (А - затягування лівого клапана; Б - затягування правого клапана, В - монтаж пряжок на двоконусний замок): 1 – клапан ранця; 2 - кільце клапана; 3 - силова стрічка; 4 - отвір круглий або прямокутний; 5 - кільце для шнура включення АД-ЗУ-Д-165; 6 – пряжка, 7 - вільні кінці підвісної системи.

Пропускають через кільце клапана і вікно ранця силову стрічку із пряжкою, підтягують до двоконусного замка, її пряжку надягають на конус двоконусного замка так, щоб вказівна стрілка на силовій стрічці знаходилася зверху, а силова стрічка не була перекручена. Закривають затвор двоконусного замка. Беруть за кільце правий клапан і, розправляючи клапан по поверхні камери, підтягують його до лівого отвору на ранці. Пропускають другу силову стрічку з пряжкою через це кільце й вікно на ранці, підтягують до двоконусного замка і, утримуючи раніше встановлену пряжку, затвор двоконусного замка відкривають і другу пряжку надягають на конус двоконусного замка, при цьому пізнавальна стрілка повинна знаходитися зверху, силова стрічка не повинна бути перекручена, вільні кінці підвісної системи повинні знаходитися усередині між силовими стрічками (мал.2.20.Б,В). Закривають затвор двоконусного замка.

До петлі ланки приєднують вузлом-удавкою фал гнучкої шпильки і пропускають його в направляюче кільце (мал.2.22).

мал. 2.22 Монтаж фала гнучкої шпильки у направляюче кільце

1- петля ланки; 2- фал гнучкої шпильки; 3- направляюче кільце для фала

Загортають вільний кут косинки ланки стабілізуючого парашута нагору і складають удвічі.

Складають удвічі частину ланки укладену між косинкою і петлею для кріплення шнура включення АД-ЗУ-Д-165, поверх косинки заправляють вигин ланки, що утворився, у малу петлю гумового стільника так, щоб не було слабини. Петлю кріплення шнура включення АД-ЗУ-Д-165 підтягують як найближче до кільця, що нашите на правий клапан ранця, і контрять її (сторону петлі ближчу до камери стабілізуючого парашута) контровочною ниткою у два складання до кільця (мал.2.23).





Дата публикования: 2015-03-29; Прочитано: 313 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...