Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Порядок підготовки робочого місця для укладання



Укладання парашутів для здійснення стрибків проводиться особисто кожним десантником у складі підрозділів під керівництвом і в умовах ретельного контролю з боку їх командирів і офіцерів повітрянодесантної служби.

Укладання одного парашута (як основного, так і запасного) проводиться удвох, при цьому власник парашута є укладальником, а інша особа - помічником.

З метою забезпечення якісного контролю укладання парашутів контроль за етапами укладання проводять: командир взводу, командир роти, офіцер повітрянодесантної служби. Для скорочення часу на укладку парашутів фахівцю повітрянодесантної служби дозволяється здійснювати поетапну перевірку укладку парашутів одночасно не більше, як у чотирьох підрозділах при цьому загальна чисельність підрозділів не повинна бути більш 150 чоловік. До повного закінчення укладання парашутів у підрозділах забороняється відволікати особовий склад і офіцерів на заходи, що не пов'язані з укладанням парашутів.

У випадку відриву особового складу і офіцерів від проведення укладання останнє припиняється і вважається навчально-тренувальним. Бойове укладання проводиться наступного робочого дня.

Укладання парашутів проводиться у приміщеннях або на відкритих площадках за відсутності опадів та сирого ґрунту. Для укладання парашутів командир підрозділу повинен забезпечити підготовку робочого місця з таким розрахунком, щоб розпочати укладання одночасно всім підрозділом (мал.2.1). Похідні полотнища для укладання парашутів розкладаються в один ряд з інтервалом між ними не менше 0,5м. На кінцях полотнищ для укладання куполів парашутів розстеляються підстилкові полотнища. Посередині похідних полотнищ в від підстилкового полотнища одноманітно розміщується укладальне приладдя. З обох кінців похідних полотнищ для укладання парашутів на відстані розкладаються похідні полотнища для розпущених і складених парашутів. Всі парашути у переносних сумках розставляються рівними рядами на похідних полотнищах.

Під час укладання парашутів повинна бути в наявності наступна документація:

· журнал бойової підготовки підрозділу;

· інструкції з укладання парашутів;

· методика укладання людських десантних парашутів;

· інструкція з експлуатації страхуючих парашутних приладів;

· керівництво з повітрянодесантної служби;

· плани-конспекти (командира роти, командирів взводів);

· список-відомість;

· відомість закріплення парашутів та парашутних приладів;

· паспорти на кожен прилад;

· паспорти на кожен парашут;

· картки-замінювачі на кожен парашут;

· журнал обліку стрибків підрозділу.

мал. 2.1. Схема місця для огляду та укладання парашутів:

1 - полотнища для укладання; 2 - підстилкові полотнища; 3 - похідне полотнище для складених парашутів; 4 - укладальне приладдя; 5 - важелі; 6 - похідне полотнище для розпущених парашутів.

Командир підрозділу повинен здійснювати безперервний контроль за укладанням парашутів.

Кожен етап укладання парашутів командир підрозділу перевіряє особисто, а потім представляє підрозділ для перевірки офіцерові повітрянодесантної служби. На останньому етапі укладання парашутів підвісні системи підганяються за зростом десантників. Підгонка проводиться на те обмундирування та спорядження, у якому потрібно буде виконувати стрибок з парашутом, після чого парашути перевіряються в «козлах» посадовими особами.

Укладання кожного парашута записується в паспорті, у якому розписуються власник парашута і командир підрозділу, що контролює укладання. У паспортах парашутів офіцерів, прапорщиків та військовослужбовців надстрокової служби розписується фахівець повітрянодесантної служби, що перевіряв укладання парашутів.

2.2. Укладання парашутної системи Д-6 (Д-6 сер.4)

Укладання парашутної системи виконується в шість етапів.





Дата публикования: 2015-03-29; Прочитано: 386 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.008 с)...