Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Комп ютер у готельному господартстві



Прибувши до готелю, клієнт потребує окремого номера. Якщовін був замовлений заздалегідь, то в базі даних заброньованихномерів йде пошук потрібного номера; у разі, якщо за клієнтомне заброньований номер, то в тій же базі даних йде пошук віль-ного номера.

Комп'ютерну техніку активно використовують у своїй ро-боті різні служби готелю. Наприклад, служба безпеки, першимзавдання якої є це спокій і правопорядок у готелі, особливо встратегічних місцях (енерговузли, місцеві АТС, водопровідтощо) і на прилеглих територіях. Технічною основою для цьо-го є телекамери різних типів, детектори металу й інша допомі-жна апаратура. Координація роботи телекамер спостереженняможе здійснюватися як зі своєрідного мікшерського пульту,так і комп'ютера.

За допомогою комп'ютерної техніки ведуть також облік теле-фонних розмов (місцевих, міжміських і міжнародних), врахову-ють час перегляду платних телевізійних каналів і т. ін.

Будь-який закордонний готель має на своїй території бізнес-центр, який допомагає діловим людям, які мешкають у готе-лі, керувати своїм бізнесом, перебуваючи навіть в іншій півку-лі, і не втрачати зв'язку зі світом. Цьому сприяє різноманітнаофісна оргтехніка і, звичайно, комп'ютерна техніка, інтегрова-на з місцевою локальною мережею та глобальною мережею Ін-тернет

Інформаційний менеджмент

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МІЖНАРОДНОМУ ТУРИЗМІ

У розділі розкрито сутність інформації та проаналізовано види інформаційних технологій у туризмі. Запропоновано класифікацію систем обробки даних управління туристичними підприємствами.

Описано динаміку систем маркетингу і продажу туристичного продукту. Історична довідка подає відомості про сучасний стан і перспективи розвитку індустрії туризму з упровадженням онлайнових систем. Розповідається про те, як виникли комп'ютерні системи бронювання (КСБ) і глобальні дистриб'юторські системи (ГДС), чому вони домінують на ринку бронювання і реалізації туристичних послуг і за якими напрямами розвиваються. Проаналізовано різні класи систем і можливості їхніх основних представників.

Еволюція систем обробки інформації в міжнародному туризмі відбувається у такій послідовності: інформація — інформаційний менеджмент — управління знаннями як вищий ступінь інформаційного менеджменту.

Розглянуто інтеграцію провідних ГДС в Інтернет, переваги, які з'являються внаслідок такої інтеграції, а також Інтернет-технології маркетингу та реалізації турпродукту, переваги їхнього застосування в режимі онлайн.

Подано склад і властивості систем автоматизованих інформаційних технологій (САІТ), реалізованих у туристичних сайтах Інтернету, які призначені як для кінцевих споживачів (потенційних туристів), так і для туристичних підприємств.

Коротко охарактеризовано пошукові директорії і найбільш відвідувані веб-сторінки Інтернету, створені організаціями, які займаються маркетингом і реалізацією турпродукту.

Висвітлено загальну стратегію розвитку й інтеграції систем інформаційного менеджменту.





Дата публикования: 2015-01-13; Прочитано: 216 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...