Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Додатки. 3.10.1 Додатки слід оформлювати як продовження текстового документу на його наступних сторінках, або у вигляді окремої частини



3.10.1 Додатки слід оформлювати як продовження текстового документу на його наступних сторінках, або у вигляді окремої частини, розташовуючи додатки в порядку появи посилань на них в тексті звіту.

3.10.2 Якщо додатки оформлюють на наступних сторінках текстового документу, кожен додаток повинен починатися з нової сторінки. Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої великої повинно бути надруковано слово «Додаток___» і велика літера, що позначає додаток.

3.10.3 Додатки слід позначати великими літерами української абетки, за винятком літер Ґ, Є, З, І, Й, О, Ч, Ь, наприклад, додаток А, додаток Б, і т. д.

Один додаток позначається як додаток А.

3.10.4 Додатки виконують на аркушах з рамкою, але без основного напису (штампу).

3.10.5 Ілюстрації, таблиці, формули та рівняння, що є в тексті додатку, слід нумерувати в межах кожного додатку, наприклад, рисунок Б.3 - третій рисунок додатку Б; таблиця А.2 - друга таблиця додатку А.

3.10.6 Якщо в звіті як додаток використовується документ, що має самостійне значення, його копію вміщують в звіті без змін в оригіналі. Перед копією документу вміщують аркуш, на якому посередині друкують слово «Додаток ___» його назву, праворуч у верхньому куті аркуша проставляють порядковий номер сторінки. Сторінки копії документу нумерують, продовжуючи наскрізну нумерацію сторінок звіту (не враховуючи нумерації сторінок документу.

4 ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТІВ

З ЛАБОРАТОРНИХ, ПРАКТИЧНИХ, РОЗРАХУНКОВО –

ГРАФІЧНИХ РОБІТ, ЗВІТІВ З ПРАКТИК

4.1 Склад робіт

4.1.1 Кожна робота складається з текстової частини пояснювальної записки, що включає необхідні розрахунки, графіки, таблиці,схеми. Вона повинна мати наступні розділи:

- назва роботи;

- мета роботи;

- зміст роботи (підсумки вимірів, спостережень, розрахунків, обробка одержаних даних);

- висновки.

4.2 Оформлення робіт

4.2.1 Текстова і графічна роботи скріплюються між собою.

4.2.2 Усі роботи, що виконані з одного предмету, брошуруються в журнал. Журнал має титульний аркуш. Дозволяється усі аркуші звітів розташовувати у файлах.

4.2.3 Титульний аркуш має рамку, встановленого зразка (додаток А), а всі наступні сторінки журналу звітів – рамку з основним написом (штампом). Друга сторінка журналу звітів містить перелік лабораторних (практичних) робіт, виконаний у формі таблиці і має рамку з великим основним написом (штампом), що заповнюється у відповідності до додатку М. Наступні сторінки журналу звітів мають рамку з малим основним написом (штампом) і заповнюється у відповідності до додатку М1. Нумерація сторінок журналу звітів здійснюється наскрізно в полі основного напису (штампу).

4.2.4 Допускається виконувати звіти на бланках, розроблених викладачем (з розробленими схемами, формами таблиць і т.п.) для кожної лабораторної (практичної) роботи. Форми і зміст бланків повинні бути затверджені на засіданні циклової комісії.

4.3 Зберігання робіт

4.3.1 Звіти з лабораторних, практичних, розрахунково – графічних робіт зберігаються до кінця навчального року в лабораторії (кабінеті), а потім знищуються.

5 ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ





Дата публикования: 2014-12-11; Прочитано: 379 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...