Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Ринок ресурсів і устаткування



У передінвестиційний період фірма, володіючи парком універсального устаткування різного типу, у напівкустарних умовах уже відпрацювала технологію виробництва ^основних модифікацій автопричепів і мікроавтомобілів, а також освоїла канали закупівель основних і допоміжних матеріалів для виробничих потреб. Основний матеріал - метал в асортименті - закуповується фірмою на оптових регіональних складах.

Комплектуючі вузли - силові агрегати, мости, кермові системи, електроустаткування, підшипники, металовироби і т.п. - поставляються за довгостроковими договорами із заводами-виготовлювачами з метою зниження матеріальних витрат.

Технологічне устаткування для переоснащення цехів планується, у межах даного проекту, закуповувати за рахунок кредитних коштів на заводах-виготовлювачах., в основному, в Росії і, частково, через посередників у постачаннях імпортного устаткування (див. табл.2.2. і 2.2):

Зварювальне устаткування - імпортне;

Устаткування для механічної обробки лист, металу - вітчизняне;

Розкрійне устаткування - вітчизняне;

Кондуктори складальні - вітчизняні;

Універсальне устаткування - вітчизняне;

Устаткування для антикорозійного покриття - імпортне.

Ринок необхідного технологічного устаткування для фірми цілком прозорий, проведені попередні переговори про умови закупівель і постачань.

Відповідно до операційного графіку передвиробничої підготовки (див. розд.5Л. \ на укладання договорів постачання, власне постачанню і монтажу устаткування приділяються перші три місяці з загального інвестиційного періоду, що цілком достатньо для забезпечення надійності проекту в цій частиш робіт.

Ринок трудових ресурсів у м. Батайську і м. Ростові-на-Дону достатній для наймання основних і допоміжних робітників на нові робочі місця. Професійний рівень діючих (кадрових) робітників планується використовувати для підвищення кваліфікації працівників, які знову набираються.


План виробництва

5.1. Операційний план підготовки й організації виробництва

Відповідно до інвестиційного задуму, перші три календарних місяці передбачають реалізацію організаційно-технічних і фінансових заходів, спрямованих на підготовку умов виробництва і послідовний вихід на виробничу потужність, відповідно, по кварталах: 50%, 75%, 100% (див. табл.5.1).

Склад операцій підготовки виробництва, власне виробництва, збуту і реалізації продукції представлений у таблиці 5.1.

Договори-наміру з постачальниками устаткування і матеріальних ресурсів, а також з підрядними організаціями укладені.

Таблиця 5.1.

Операційний графік інвестиційного періоду

Найменування заходу Інвестиційні періоди
    1 кв. 2 кв. 3 кв. 4кв. 5 кв. 6 КВ.
    1м. 2 м. Зм.                    
1. Кредитування +              
2. Укладання договорів з постачальниками устаткування +              
3. Укладання договорів з субпідрядниками +              
4. Реконструкція приміщень   +            
5. Постачання устаткування   +            
6. Монтаж, налагодження устаткування     +          
7. Розрахунки з постачальниками   +            
8. Розрахунки з субпідрядниками   +            
9. Укладання договорів з постачальниками матеріалів   +   +   +   +
10. Постачання матеріалів     +   +   +  
11. Розрахунки з постачальниками     +   +   +  
12. Укладання договорів на постачання готової продукції       + + + + +
13. Вихід на 50% -у потужність виробницва       +        
14. Вихід на 75% -у потужність         +      

Продовження таблиці.

15. Вихід на 100% -у потужність           + + +
16. Розрахунки і банком           + +  

Виробнича програма і розрахунок обсягів обороту

Обсяг реалізації фірми за даним інвестиційним проектом прогнозується виходячи з продуктивності технологічного устаткування, ємності обраних ринків збуту автопричепів, мікроавтомобілів і послуг антикорозійного покриття автомобілів; також установлених середніх ринкових цін на аналогічну продукцію і послуги.

Виходячи з врахованих факторів, здійснюється прогнозна оцінка обсягу обороту фірми на рік у розрізі основних видів діяльності (див. табл.52).

Обсяг продажів у натуральному вираженні приймається з умови повного завантаження виробничих потужностей підприємства за всіма видами діяльності, роздрібна ціна - за досвідом спробних продажів продукції й аналогічних послуг на ринку (див. розд.33).

Таблиця 5.2.

План виробництва продукції і послуг у рік

Найменування продукції, послуг Обсяг продажів в натуральному вираженні (ум* од) Роздрібна ціна од* продукції, млн. руб. Обсяг оберту, млн. руб
1. Автопричепи: - - ПАГ-2Ф      
-ПАГ-2Б   4.5  
-ПАГ-2   4.0  
       
2. Мікроавтомобілі: -"Хутором"   18.0  
-"МК-3"   11.0  
       

Продовження таблиці.

3. Послуги цеху антикорозійного покриття (кіль-ть автомобілів на рік)   0.9  
Разом оберт:      

Реальна виробнича і збутова стратегія підприємства будується виходячи із сезонності попиту на продукцію і послуги, однак для спрощення і наочності економічних розрахунків надалі приймається рівномірна по місяцях виробнича програма, відносно якої обчислюються потрібні втрати виробництва за умови повного завантаження потужностей підприємства.





Дата публикования: 2014-11-29; Прочитано: 143 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...