Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Оформлення курсового проекту



При оформленні пояснювальної записки та графічних матеріалів дипломного проекту необхідно керуватися вимогами ДСТУ Б А.2.4-4-95 (ГОСТ 21.101-93) «Основні вимоги до робочої документації» (вид. Державного комітету України у справах містобудування і архітектури, К., 1997).

Пояснювальна записка і графічна частина виконуються у друкованому вигляді державною мовою (шрифт Arial Cyr, розмір 12, інтервал 1,5) без помарок і виправлень. Кожна сторінка тексту (формат А4) має рамку - 10 мм від верхнього, нижнього та правого країв сторінки; 20 мм - від лівого краю. Відстань літер тексту від країв рамки – 5-10 мм (дод.4).

Оформлення і нумерація рисунків

Кількість ілюстрацій у проекті визначається їх змістом і доцільністю і приведення їх має керуватися принципом надання тексту більшої зрозумілості і конкретності.

Усі ілюстрації (схеми, діаграми, графіки і т.п.) звуться рисунками і розміщуються відразу після посилання на них у тексті. Рисунки нумеруються арабськими цифрами без знаку “№” послідовно. Номер рисунку складається із двох цифр: перша – номер розділу, а потім через крапку – номер рисунку у межах розділу (наприклад, для Розділу 1 нумерація рисунків буде наступна: 1.1, 1.2 і т.д.; для Розділу 2 – 2.1, 2.2 і т.д.).

Примітка: при оформленні таблиць дозволяється використовувати інтервал - 1, а шапки таблиць (при необхідності) можна виконувати меншим шрифтом за розміром (але не менше 10 пт).

Курсовий проект повинен бути логічно побудованим, змістовним, розкривати задум проекту, вміщувати методи розрахунків і самі розрахунки, висновки і пропозиції.

Формули мають бути розміщені по центру рядка. Розшифрування символів і числових коефіцієнтів слід наводити відразу під формулою після слова "Де", у послі­довності їх розташування у формулі, починаючи писати кожен символ із нового рядка. Нумерація формул наскрізна по всьому тексту і наводиться по правій межі сторінки у круглих дужках (див.приклад).

Приклад наведення формул у курсовому проекті:

Fостаточна=1.3 × Fж.п (26)

Посилання у тексті на джерела інформації наводять у квадратних дужках, зазначаючи їх порядковий номер за списком літератури.

Цифровий матеріал експериментальних досліджень рекомендується оформляти у вигляді таблиць. Таблицю розмі­щують у тексті після першого посилання на неї. У правому верхньому кутку сторінки пишуть слово «Таблиця 1.1» (перша таблиця першого розділу), під нею розміщується її назва, яка не підкреслюється. Таблицю розміщують вертикально або горизонтально. У випадку, коли таблиця розміщується на двох сторінках, її графи нумеруються на обох сторінках арабськими цифрами, на другій сторінці у правому верхньому кутку робиться надпис «продовження таблиці» з малої літери та зазначається її номер. У тексті при посиланні на таблицю це слово ско­рочується, а потім зазначається її повний номер (наприклад: табл. 2.2).

Забороняється списування тексту з літературних джерел, довільне скорочення слів, термінів, назв, окрім загаль­ноприйнятих.

Курсовий проект містить:

• титульну сторінку;

• завдання;

• зміст;

• вступ;

• характеристика району розміщення проектуємого закладу;

• технологічні розрахунки;

• висновки і пропозиції;

• список використаних джерел та інтернет-ресурсів;

• додатки.

Титульна сторінка оформлюється за формою, наведеною у додатку 3.

Зміст становить перелік розділів курсового проекту з зазначенням номеру сторінки. Розділ може поділятися на підрозділи.

«Вступ», «Висновки і реко­мендації», «Список використаних джерел і інтернет-ресурсів», «Додатки» не нумеруються як розділи. Нумерація розділів і підрозділів здійснюється згідно з вимогами Держстандарту. Нумерація сторінок повинна бути наскрізною. Номер сторінки проставляється арабською цифрою у правому нижньому куті сторінки. На першій сторінці (титульна сторінка) і другій (завдання) сторінках нумерація не проставляється, але враховується.

Рисунки і таблиці, які розміщені на окремих сторінках, включаються у загальну нумерацію. Список використаної літератури, додатки виносяться у кінець роботи і підлягають наскрізній нумерації.

7. Проміжний контроль та захист курсових проектів

Завідуючий кафедри встановлює термін періодичного звіту студентів по ходу роботи над проектом. У встановлений термін студент звітується перед керівником про ступінь готовності проекту до захисту. Закінчений курсовий проект, підписаний студентом, подається до захисту на кафедру для рецензування. В рецензії відмічаються позитивні боки проекту, а також його недоліки. Завершується рецензія висновком про допущення чи недопущення проекту до захисту і датою захисту. Якщо проект не допущено до захисту, то його повертають студенту. Після доопрацювання проект з першою рецензією знову подається на кафедру на повторне рецензування. Ні в якому разі ніякі зауваження викладача з тексту проекту не вилучаються.

Захист курсових проектів здійснюється за встановленим графіком (до початку заліково-екзаменаційної сесії) прилюдно, перед комісією. Склад комісії призначає завідувач кафедри.

Захист передбачає стислий виклад студентом основних теоретичних аспектів розвитку галузі, розкриває основні принципи проведених технологічних розрахунків та обгрунтування прийнятих компоновочних рішень, дає пояснення щодо суті зауважень, відповідає на запитання членів комісії.

Оцінка за курсовий проект вноситься у залікову книжку студента та відомість і перегляду (перезахисту) не підлягає.

Після захисту курсовий проект зберігається у Вищому навчальному закладі протягом встановленого строку. При необхідності надання матеріалів для дипломного проектування студенту дозволяється зробити копію свого курсового проекту.


Список використаних джерел та інтернет-ресурсів

1. ДБН АВ.2.2. – 3-97 “Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівнитцва ”.

2. ДБН В.2.2. – 9-99 “Громадські будинки та споруди”.

3. ДБН 360-92 “Містобудування. Планування та забудова міських та сільських поселень”

4. СНиП ІІ-Л.8-71 “Предприятия общественного питания. Нормы проектирования».

5. ДСТУ Б А.2-4-4-95 (ГОСТ 21.101-93) “Основні вимоги до робочої документації”.

6. Уренев В.П. Основы архитектурного проектирования ПОП.- К.:Вища школа.-1990.

7. Дипломное проектирвание под ред. Л.З.Шильмана. – Харьков, 1992.

8. Аграновский Е.Д., Дмитриев Б.В. Основы проектирования и интерьер предприятий общественного питания. – М.: Экономика,1982.

9. Арустимов З.А., Ванукевич А.С., Худайшукуров Т. Технологическое проектирование предприятий общественного питания в потребительской кооперации. – М.: Экономика, 1982.

10. Карсекін В.І. Проектування підприємств громадського харчування. – К.: Вища школа,1992.

11. Введенский А.П., Белик М.Д. Реконструкция предприятий общественного питання и торговки. М.: Экономика,1989.

12. Каталоги торгово-технологічного обладнання та засобів малої механізації.

13. Карсекин В.И., Бердичевский В.Х. Основы проектирования и интерьер предприятий общественного питання.– К.: Вища школа,1983.

14. Карсекин В.И., Римарук А.И. Организация питання студентов.– М.: Экономика,1989.

15. Канаевская Л.Я. Питание школьников. – М.: Медицина,1989.

16. Методичні вказівки до виконання архітектурно-будівельної частини дипломних проектів. - Київ: КДТЕУ, 1995.

17. Никуленкова Т.Т., Маргелов В.Н. Проектирование предприятий общественного питания – М.: Экономика,1987.

18. Справочник технолога общественного питания. - М.:Экономика, 1984.

19. Санитарные правила ддля предприятий общественного питання, включая кондитерские цехи и предприятия, вырабатывающие мягкое мороженное. СанПиН 42-123-5777-91, утвержденные МЗ СССР и МТ СРСР 19.03.91г.

20. Организация работы предприятия общественного питания: учебное пособие для Вузов (Н.И.Шаповалов и др.) - М.:Экономика, 1990.

21. Организация общественного питания: справочник (Т.А.Баранова) - Росагропроиздат, 1988.

22. Кабушкин Н.И., Бондаренко Г.А. Менеджмент гостиниц и ресторанов: Учебное пособие. -Мн.: ООО "Новое знание", 2000. - 216с.

23. Котлер Ф., Боуэн Дж., Мейкенз Дж. Маркетинг. Гостеприимство и туризм: Учебник для вузов / Пер. с англ. под ред. Р.Б. Ноздревой. - М.: ЮНИТИ, 1998. - 787 с.

24. Яцин В.П., Петренко Т.Ф. Збірник нормативних документів для викорис-тання в технологічному проектуванні підприємств громадського харчування. Розділ 1-4.-К.:КДТЕУ, 1999.

25. http://www.restcon.ru

26. http://www.astt.ru

27. http://www.btp.ru

28. http://www.marketing.spb.ru

29. http://www.utis.com.ua

30. http://restoran.ua





Дата публикования: 2014-11-18; Прочитано: 1094 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.009 с)...