Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Урок 31



Тема. Музичні можливості комп'ютера. Стандартні програвачі мелодій.

Мета: 1.Сформувати поняття про стандартні програвачі мелодій Windows.

2. Відпрацювати навички роботи з програвачами мелодій та їх відтворення.

3. Розвивати естетичні почуття та гармонію;

4. Виховувати музичну культуру.

Обладнання. музичний редактор, підручник, робочий зошит.

Хід уроку

І. Організаційний момент. Техніка безпеки.

– Пригадайте, що ми повинні зробити перед початком роботи на комп’ютері.

(Відповіді дітей)

- переконатися у відсутності видимих ушкоджень робочого місця;

- сісти так, щоб лінія погляду приходилася в центр екрана, щоб не нахиляючись користуватися клавіатурою і сприймати передану на екран монітора інформацію;

- розмістити на столі зошит, навчальний посібник і інші предмети так, щоб вони не заважали роботі на комп’ютері.

- Починати роботу тільки за указівкою викладача «Приступити до роботи».

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

- Яке прислів'я зашифроване в алгоритмі? (Добре слово краще за цукор і мед)

ІІІ. Актуалізація знань

- Хто такі композитори? Що вони роблять? Яких відомих композиторів ви знаєте?

- Соліст – це…

- Хто керує оркестром, хором?

- Скільки виконавців входить до складу дуету? Квінтету? Тріо? Октету? Квартету? Септету? Секстету?

- Яке призначення музичного редактора? Які його можливості?

ІV. Вивчення нового матеріалу.

1. Вступна бесіда.

Далеко не всі звуки можна записати нотами. Навіть музику, якщо її грає людина, а не комп'ютер, не можна передати тільки нотними знаками, бо кожен виконавець вкладає в неї свої емоції, душу. А як записати голос людини, щебетання птахів, інші звуки?

2. Робота з підручником, ст. 62.





Дата публикования: 2014-11-26; Прочитано: 145 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...