Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
1. Міні маркетингові дослідження.
2. Визначення потреби у виробі:
Функціональні показники – відповідність виробу своєму призначенню(спорт одяг- зручний)
Естетичні п.- якість виробу, міра його краси, виразності, сучасності(машини, одяг, посуд)
Технологічні п.- складність виготовлення виробу на виробництві, застосування існуючого обладнання.
Економічні п .- затрати на процес створення, а також на користування.
Гігієнічні п. – теплозахист, гігроскопічність, воздухопроницаємість.
Орієнтовні об’єкти проектної діяльності: гольниця, листівка, серветка, килимок, настінна мініатюра, ляльки для лялькового театру, настінні прикраси (аплікація з шнурів), мішечок для подарунків, іграшки тощо.
3.Виконання кольорового ескізу обраного виробу (техніка виконання - за бажанням учня).
VII. Поточний інструктаж.
-консультація, підказки.
VIII. Пояснення помилок.
IX. Демонстрація кращих робіт.
X. Оцінювання. Пояснення помилок.
XI. Д/завдання: закінчити ескіз. Покласти його в папку.. Папір для креслення та для створення лекал, креслярські інструменти, ножиці.
XIІ. Прибирання.
Урок:8.2
Тема: Застосування методу фантазування у створенні нових об’єктів (вибір об’єкта, перенесення його у фантастичні умови, уявлення фантастичного образу і відтворення його на папері).
Мета: -навчити: ознайомити учнів з типами креслярських ліній, способами відтворення фантастичних образів;
-розвити: вміння користуватися креслярськими інструментами;
-виховувати: акуратність, старанність.
Обладнання: Папір для креслення та для створення лекал, креслярські інструменти, ножиці.
Хід уроку.
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка знань, готовності учнів до уроку:
- спец. одяг;
-Папір для креслення та для створення лекал, креслярські інструменти, ножиці.
-готовий ескіз майбутнього виробу, аплікація
-папка
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.
-формування позитивного ставлення учнів до навчальної діяльності на уроці.
IV. Повідомлення теми.
-запис на дошці
V. Викладання нового матеріалу.
-Креслення – це графічне зображення виробу або його складової частини із зазначенням розмірів, масштабу, та інших даних, необхідних для його виготовлення і контролю. Креслення виконують за допомогою креслярських інструментів – олівця, циркуля, лінійки, або комп’ютерним способом. Креслення виконують лініями різної товщини і начерку. Кожна лінія має своє призначення. Буквою s умовно позначають товщину основної лінії, яку взято за одиницю. Довжина штрихів та відстань між штрихами в штрих пунктирній та штриховій лініях мають бути приблизно однакові по всій лінії.
Оскільки навколишні предмети не завжди можна зобразити на аркуші паперу в натуральну величину, застосовують збільшені або зменшені зображення. Відношення лінійних розмірів на зображенні до справжніх розмірів предмета наз. масштабом. Так, зображення у натуральну величину має М 1:1, зменшене удвічі – М 1:2, збільшене вчетверо – М 4:1.
Умовні позначення – використовують при кресленні, позначають початок та кінець відрізка великими літерами (від т. А вниз провести вертикаль. Знайти необхідну величину, за мірками – 20 см, це буде т. Н)
Типи ліній
Дата публикования: 2014-11-26; Прочитано: 692 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!