Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Пускова діаграма являє собою сімейство характеристик при пуску для усіх позицій реостатного контролера (прискорювача) з побудовою діаграми зміни струму



За даними розрахунків, що зведені до табл. 5.1 і 8.1, будують реостатні характеристики Vi=f(I). Побудова пускової діаграми заснована на визначенні прирощування швидкостей за позиціями контролера.

Час повороту вала реостатного контролера з позиції на позицію приймається 0,12...0,25 с.

Для початкового струму першої позиції І1 за характеристикою сили тяги для повного поля (див. додаток 3) визначаємо F1, розраховуємо прискорення а1 і прирощування швидкості Vi.

Значення прискорення на відповідній характеристиці знаходимо по формулі, м/с2:

, (9.1)

де N – кількість двигунів на рухомому складі;

Fі – сила тяги, що визначається для струму відповідної позиції за

характеристикою F=f(I)

Приріст швидкості визначаємо, км/г:

(9.2)

Значення приріст швидкості Vi відкладаємо на реостатних характеристиках (див. Додатки 5,6).

Розрахунок приросту швидкості виконуємо поки струм не почне перевищувати струм спрацювання реле прискорення Іспр., який визначаємо за формулою

, (9.3)

де Іуст – струм уставки реле, приймається Іуст= Ітіп

Кв – коефіцієнт звороту реле, приймається Кв=0,85...0,92

Якщо стрибок струмудорівнюватиме або буде більше Іспр, вважаємо, що контролер загальмовується. Відпадання реле прискорення відбувається при струмі уставки Іуст, і контролер знову почне обертатися. При цьому витримки часу на позиціях визначають прийнятим методом регулювання і власним часом переключення реостатного контролера на одну позицію.

При розрахунках час від включення ланцюгу керування приводом контролера до виведення чергової секції пускового реостата приймається (0,5...0,8) , тоді додатковий приріст швидкості визначається як

, (9.4)

де – прискорення при струмі Ітіп

Коефіцієнт 0,5...0,8 враховує, що час від моменту включення ланцюгу керування приводом реостатного контролера до замкнення силових контакторів контролера менше часу звороту його вала на одну позицію.

Додатковий приріст швидкості відкладаємо на пусковій діаграмі при Іуст на всіх позиціях, де відбулося спрацювання реле прискорення.

Побудову пускової діаграми в зоні ослаблення поля ТЕД виконуємо з урахуванням перехідних процесів.

У результаті побудови пускової діаграми визначають середні струми по позиціям пуску і час знаходження на цих позиціях, який необхідний для розрахунків ефективних струмів.





Дата публикования: 2014-11-04; Прочитано: 335 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...