Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Розгортання продовольчого пункту на місцевості



Розгортання продовольчого пункту на місцевості за вказівкою командира батальйону організовує командир взводу забезпечення.

Вибір місцевості для розгортання продовольчого пункту батальйону залежить від конкретної тактико-тилової обстановки і умов місцевості. При цьому враховуються:

захисні властивості місцевості і наявність достатнього маскування;

сприятливі санітарні умови ділянки місцевості;

стан під’їзних шляхів та ін.

Кращі захисні властивості мають лісисті, пересічні ділянки, яри та інші складки місцевості.

Не можна розгортати продовольчі пункти поблизу об’єктів імовірного повітряного нападу ворога (фабричних і заводських споруд, залізничних станцій, населених пунктів та ін.), болотистих ділянках, шляхів підвезення та ін.

Для розміщення елементів продовольчого пункту з причіпними кухнями на місцевості потрібна площадка розміром близько 80х100 м. Кухні розосереджуються на відстані не ближче 30 м одна від одної. Після чого розгортаються намети для кухонь відповідно до вимог експлуатаційної документації. Столи для обробки продуктів встановлюються в спеціальні контейнери на рамах шасі. На відстані не менше 10 м від кухонь розміщуються автомобілі, які їх буксирують. На відстані 15 м від кухонь обладнується місце для чищення картоплі і овочів, а на відстані 50 м – яма для відходів і залишків їжі, на відстані 20-25м – місце для миття казанків, на відстані 75 м обладнують туалет.

В необхідних випадках обладнуються місця для приймання їжі (тимчасові їдальні із підручних матеріалів).

Для укриття особового складу відкриваються щілини і отвори для стрільби.

В окремих випадках для укриття автомобілів і причіпних кухонь можуть обладнуватися інженерні споруди котловинного типу. Вони повинні мати відлогі апарелі для в'їзду і виїзду кухонь. В стінах котловини обладнуються ніші для укладання продуктів і інвентарю. З метою запобігання обсипання землі стіни котловини робляться з невеликим ухилом (10-15о) і укріплюються підручними матеріалами (дошками, жердинами та ін.).

Розміщення батальйонного продовольчого пункту в польових умовах (варіант)

1 – кухня № 1; 2 – автомобіль № 1; 3 – кухня № 2; 4 – автомобіль № 2; 5 – кухня № 3; 6 – автомобіль № 3; 7 – кухня № 4; 8 – автомобіль № 4; 9 – плита ПП-40 в комплекті (місце прийому їжі офіцерами); 10 – місце очистки овочів; 11 – місце (палатка) обробки продуктів; 12 – укриття для особового складу (бліндаж); 13 – льох (потрібок) для продуктів; 14 – палатка для відпочинку кухарів; 15 – яма для відходів; 16 – туалет; 17 – місце прийому їжі солдатами; 18 – місце миття казанків.





Дата публикования: 2015-10-09; Прочитано: 1324 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...