Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
4. Фізкультхвилинка.
Вчора сонце так світило,
Що ведмедя розбудило.
Виліз сонний із барлоги
Та й подався на дороги,
А на тій дорозі сніг
До ведмежих липне ніг.
"Рано, - думає бурмило, -
Мене сонце розбудило".
Глянув на зимовий ліс
І швиденько спать поліз.
IV. Робота за комп'ютером.
1. Бесіда.
Діти, пригадайте, як треба тримати спину, сидячи за комп'ютером?
Сьогодні на уроці ми будемо працювати з програмою "Лісова галявина". Треба допомогти гномам зібрати гриби та ягоди.
Спочатку підведи стрілку-вказівник миші до гриба. Потім натисш ліву кнопку миші і тримай її натиснутою - ти схопив грибок. Не відпускаючї кнопку миші, пересувай мишу по килимку - перенеси грибок у кошик. Тепер відпусти кнопку миші - грибок опинився у кошику.
Так само ти можеш перенести у кошик ягідку.
1. Практична робота учнів.
Вчитель та лаборант допомагають учням працювати за комп'ютером.
2. Релаксація.
1. Подивитися на вказівний палець витягнутої руки на рахунок 1-4, потім перенести погляд вдалину на рахунок 1-6. Повторити 4-5 раз.
2. В середньому темпі проробити 3-4 кругові рухи очима
в праву сторону, стільки ж в ліву сторону.
Розслабляючи очні м'язи, подивитись вдалину на рахунок 1 -6. Повторити 1-2 рази.
II. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.
• Що нового ви дізналися на уроці?
• Назвіть основні складові частини комп'ютера.
• Що таке монітор?
• Що знаходиться у системному блоці?
• Для чого використовують принтер?
• Для чого служать миша і клавіатура?
• Що ми робимо за допомогою принтера?
• Для чого служить сканер?
• Що можна робити за допомогою модему?
III. Домашнє завдання.
Виконати завдання "Для розумників і розумниць" на сторінці 11.
Урок №5
Тема: Після уроків. Висловлення істинні і хибні
Мета уроку:
• ознайомити учнів з поняттями "істинні та хибні висловлення";
• розвивати логічне і образне мислення, пам'ять, увагу;
• виховувати дбайливе ставлення до природи.
Обладнання: програма "Мильні бульбашки".
Хід уроку
І. Організація класу. Повторення правил з техніки безпеки.
Діти, давайте пригадаємо правила поведінки у комп'ютерному класі. (Діти пригадують правила техніки безпеки).
II. Перевірка домашнього завдання.
Діти, яким було ваше домашнє завдання? Завдання "Для розумників і розумниць".
Поміркуй і закінчи висловлення:
• Якщо брат старший, ніж сестра, то сестра....
• Якщо джерельце вужче, ніж ріка, то ріка....
• Якщо поїзд рухається швидше, ніж мотоцикл, то мотоцикл....
Діти, а зараз прочитайте, які висловлення склали ви. (Діти читають свої висловлення).
• Якого кольору м'ячики потрапили до кишені клоуна?
Вставити слова замість пропусків.
• На_________________ відображається інформація, з якою працює комп'ютер.
• В системному блоці знаходяться____,__________, пристрої для введення і збереження інформації.
• Попереду монітора розташована________, а поруч -____.
• За допомогою_______ можна надрукувати тексти і малюнки.
• За допомогою____ можна ввести в комп'ютер те, що зображено на фотографії.
• За допомогою ______ можна обмінюватися інформацією між комп'ютерами, що знаходяться в різних місцях.
Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 231 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!