Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Таким чином протиповітряна оборона військ є складником загальновійськового бою (операції) та успішне вирішення задачі по ефективному захисту військ і об'єктів від ударів із повітря може бути досягнуте тільки спільними зусиллями всіх родів і видів Збройних Сил — комплексно. Крім того, успіх в досягненні мети протиповітряної оборони в бою (операції) буде залежати від доцільного (для умов, що склалися) застосування сил та засобів ППО. Вивчення даної дисципліни та отримані при цьому знання, забезпечать вам можливість правильно вирішувати питання підготовки та ведення протиповітряної оборони (бойових дій підрозділів, частин ППО СВ).
ЛЕКЦІЯ № 13
Тема № 9. Бойові порядки підрозділів військ ППО СВ.
Заняття № 1. Основи побудови бойових порядків підрозділів ППО СВ.
Похідний,передбойовий та бойовий порядок підрозділів ППО СВ.
Маневр, переміщення підрозділів ППО СВ в ході бойових дій.
ВСТУП
На сьогоднішній лекції ми продовжуємо вивчення Теми „Основи бойового застосування підрозділів та частин ППО Сухопутних військ”. На лекцію виносяться два питання:
1. Похідний, передбойовий та бойовий порядки підрозділів ППО СВ
2. Маневр, переміщення підрозділів ППО СВ в ході бойових дій.
Актуальність даної лекції полягає в тому, що досвід локальних війн та конфліктів підтверджує те, що успішне ведення бойових дій військами ППО СВ в значній мірі будуть визначатися рівнем підготовки особового складу батарей, взводів, обслуг (екіпажів). Це вимагає від офіцерів військ ППО СВ твердих знань і навичок з питань організації бойових дій і вмілого управління підлеглими підрозділами в ході бойових дій. Організувати і підготувати доручені підлеглі підрозділи до бойових дій і досягти найбільш повного використання бойових можливостей О і ВТ підрозділу не представляється можливим без чіткого розуміння і знань питань організаційно-штатних структур і бойових можливостей підлеглих підрозділів, а також вмінь проводити розрахунки бойових можливостей і будувати бойові порядки в різних умовах обстановки згідно з завданням, замислом дій підрозділів, що прикриваються і очікуваними діями повітряного противника. І тому в ОМВ Головнокомандуючого СВ ставиться завдання “Привити курсантам навички в управленні, бойовому застосуванні та грамотному використанні О і Т”. Знання раніше названих питань важливо і тому, що бойові дії будуть вестися в обставинах, що швидко змінюються, в умовах відсутності управління, РЕП, застосування різних засобів поразки. Це вимагає також самостійного прийняття рішення кожним командиром з метою виконання підрозділом поставлених бойових завдань.
Переходжу до викладання першого навчального питання.
Навчальне питання №1
Дата публикования: 2015-03-26; Прочитано: 484 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!