Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

VI. Оформлення маршрутної документації на проведення туристичних походів та експедицій



6.1. Документом на проведення походів I-V к. с. та некатего-рійних походів, які включають елементи походів II-V к. с, є маршрутна книжка встановленого зразка. Документом на проведення некатегорійних походів є маршрутний лист встановленого зразка.

6.2. Маршрутні книжки, маршрутні листи (для подорожей тривалістю більше чотирьох днів) та довідки про залік здійснених походів видаються туристськими маршрутно-кваліфікаційними комісіями освіти (МКК освіти), діяльність яких регламентується спеціальним Положенням.

Маршруті листи для здійснення некатегорійних походів тривалістю до чотирьох днів видаються організаціями, які проводять подорож.

6.3. Документи на похід (маршрутна книжка та її копія, довідки про досвід учасників та керівника, картографічний матеріал та інші документи, необхідні для розглядання маршруту) подаються в МКК освіти з відповідними повноваженнями не пізніше ніж: 1-3 ст. с, І к. с - за 15 діб до початку походу; І— III к. с - за ЗО діб; IV-V - за 45 діб.

6.4. Якщо МКК освіти району, міста, області не мають відповідних повноважень, документи з попереднім висновком МКК освіти (районної, міської, обласної) надсилаються до тієї МКК, що має відповідні повноваження (в обласну, центральну); І к. с. - за ЗО діб; І—III к. с. - за 45 діб; IV-V к. с. - за три місяці.

6.5. При позитивному рішенні МКК про можливість здійснення групою заявленого походу маршрутна книжка та бланк повідомлення у контрольно-рятувальну службу (КРС) завіряються ПІДПИСОМ голови (заступника) МКК і штампом МКК. При необхідності в маршрутну книжку вносяться особливі вказівки і рекомендації групі, місце реєстрації групи перед виходом на маршрут у відповідній контрольно-рятувальній служба або загоні.


Документи з рішенням МКК надсилаються в організацію, яка проводить подорож.

6.6. Всі вказівки та рекомендації МКК, занесені в маршрутну
книжку, є обов'язковими для виконання.

Керівник групи та адміністрація, яка проводить похід, не мають права без відома МКК вносити зміни в маршрутні документи.

6.7. Особи, які порушили вимоги цих Правил, несуть відпові
дальність, встановлену чинним законодавством і пунктом 4.2
даних Правил. Крім того, за порушення Правил туристсько-спор
тивні союзи, федерації туризму за поданням організації, що про
водить похід, можуть застосувати до порушників такі заходи, як:

• незарахування участі (керівництва) в поході;

• часткова або повна дискваліфікація - позбавлення спортивних розрядів і звань;

• заборона участі, керівництва в походах відповідної категорії складності на відповідний термін;

• заборона керівництва походами з учнями;

• скасування заліку всіх або певної кількості раніше здійснених походів.

Забезпечення нормальних умов відпочинку дітей в оздоровчих закладах здійснюється відповідно до тимчасового положення.

Додаток 2.6 Тимчасове положення про дитячий оздоровчий заклад





Дата публикования: 2015-01-15; Прочитано: 686 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...