Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Тема 4. 2. Доказування у стадії досудового розслідування



З навчальної дисципліни: «Доказування на досудовому слідстві».

Категорія слухачів: курсанти 4 курсу ННІ ПФПСКМ НАВС, напрямок – підготовка фахівців для слідчих підрозділів ОВС, за спеціальністю «Правознавство» (6.030402).

Навчальна мета: засвоєння теоретичних положень і формування предметно-розумових умінь поняття теорії доказів, доказового права, та їх структури. Загальні положення досудового розслідування. Заходи забезпечення кримінального провадження. Доказування на початку досудового розслідування. Особливості процесу доказування у стадії досудового розслідування. Основні способи і засоби збирання (формування) та перевірки доказів на стадії досудового розслідування. Слідчі (розшукові) дії як спосіб збирання доказів. Процесуальна діяльність слідчого щодо перевірки доказів. Подання доказів. Оцінка доказів. Використання доказів у кримінальному провадженні. Роль оперативно-розшукових заходів в процесі доказування на стадії досудового розслідування. Використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій у доказуванні. Застосування технічних засобів у доказуванні.

Виховна мет а: сприяти формуванню наукового світогляду та практичному використанню отриманих знань.

Розвивальна мета: розвивати пам'ять, увагу, самостійність курсантів щодо аналізу отриманого матеріалу, вміло його використати в практичній діяльності.

Навчальний час: 2 години

Навчальне обладнання, ТЗН: мультимедійний проектор, комп’ютер.

Наочні засоби: малюнки та схеми, мультимедійні презентації.

Міжпредметні та міждисциплінарні зв’язки: Забезпечуючи дисципліни (спецкурси) – «Кримінальний процес», «Кримінальне право», «Криміналістика», «Філософія права». Дисципліни (спецкурси), що забезпечуються– «Доказування на досудовому слідстві».

План лекції (навчальні питання):

Питання 1. Загальні положення кримінального процесуального закону щодо слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових дій) як способів збирання доказів.

Питання 2. Класифікація слідчих (розшукових) дій.

Питання 3. Процесуальна характеристика окремих слідчих (розшукових) дій як способів збирання доказів.

Література:





Дата публикования: 2014-12-11; Прочитано: 563 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...