![]() |
Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | |
|
Примітивні форми розмноження одноклітинних організмів. Виникнення статевих клітинок – так званий гамет в кінці архейської ери. Розподілення статевих клітинок на чоловічу та жіночу на початку протерозойської ери – перша сексуальна еволюція.
Статеве розподілення організмів в кінці протерозойської ери – друга сексуальна еволюція. Виникнення пласких черв'яків з універсальною (чоловічою та жіночою) системою. Круглі черв'яки – представники двостатевого варіанту організмів. На початку палеозойської ери всі високоорганізовані тварини існують в двох іпостасях: чоловічому та жіночому – це третя сексуальна еволюція. Еволюція сексуальних стосунків в антропогенезі: стосунки між статями у людиноподібних мавп, стародавні форми стосунків між чоловіком та жінкою.
Взаємостосунки між чоловіком та жінкою в різних країнах та епохах.
Література:
Дата публикования: 2014-12-10; Прочитано: 212 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!