Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Методика оцінки всіх видів підготовки студентів



Кредитно-модульна система оцінки знань, вмінь та навичок передбачає розподіл програми навчальної дисципліни " Навігаційне обладнання морських регіонів" на структурно-логічні завершені розділи (змістовні модулі), які можуть бути оцінені певною кількістю балів.

Метою кредитно-модульної системи контролю є:

· активізація самостійної роботи студентів;

· стимулювання ритмічної роботи протягом семестру згідно з графіком контролюючих заходів;

· визначення якості засвоєння певних розділів дисципліни (змістовних модулів).

Форми контролю рівня засвоєння змістовних модулів (ЗМ):

· опитування (співбесіди, доповіді, виступ у якості опонента доповідача) під час практичних та семінарських занять;

· виконання та захист розрахунково- графічних робіт;

· письмові контрольні. роботи.

Загальна кількість змістовних модулів визначена згідно з «Положенням про КСРС» і відповідає розподіленню робочої програми дисципліни на завершені структурно-логічні розділи (у відповідності з проведенням навчальних занять): 3 змістовних модуля з теоретичної (лекційної) частини курсу (ЗМ-Л1, ЗМ-Л2, ЗМ-ЛЗ) та 2 змістовних модуля з практичної частини курсу (ЗМ-П1, ЗМ-П2.).

Підсумкова оцінка в балах складається з суми балів за кожен змістовний модуль. Види завдань та кількість балів, що нараховані за виконання певного виду завдань, зведені у таблицю (див. нижче).

Сума отриманих балів складається із суми виконаних своєчасно контролюючих заходів. Якщо студент не виконав з поважних причин окремий модуль, він може здати його у двотижневий термін згідно з графіком контролюючих заходів.

Види завдань, за які нараховують бали Максимальна кількість балів з кожного ЗМ нараховується за виконання певного виду завдання
  Змістовний модуль ЗМ -ЛІ.  
  Змістовний модуль ЗМ - Л2  
  Змістовний модуль ЗМ - ЛЗ  
  Бали за теоретичний модуль  
     
  Змістовний модуль ЗМ – П1  
  (робота № 1)  
  Змістовний модуль ЗМ – П2  
  (робота № 1)  
  Бали за практичний модуль  
     
  Загальна кількість балів з дисципліни  

При проведенні міжсесійного контролю студент вважається атестованим, якщо він набрав не менш як 60% від максимально можливої суми балів з усіх модулів, завершених на момент атестації з навчальної дисципліни "Навігаційне обладнання морських регіонів".


Сума отриманих балів за модульною оцінкою знань, умінь та навичок за всіма видами контролюючих завдань формує сумарну оцінку, яка є підставою для виставлення заліку згідно з таблицею:

У % відношенні Кількісна оцінка Якісна оцінка
< 60% < 60 балів не зараховано
60-100 % 60-100 балів зараховано

Семестровий залік або іспит – це форма підсумкового контролю засвоєння студентом теоретичного та практичного матеріалу (знань, вмінь та навичок, які зазначені у програмі дисципліни) за семестр, що проводиться як контрольний захід, згідно з „Положенням про проведення підсумкового контролю знань студентів” (від 25.05.04).





Дата публикования: 2014-12-10; Прочитано: 190 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.008 с)...