Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Додавання та редагування поштового з'єднання



Додавання нового та редагування існуючого поштового з'єднання відбувається у окремій картці Додання (Редагування) поштового з'єднання.

Ящо у програмі ведеться звітність декількох установ і для кожної установи створені окремі поштові скриньки (в тому числі і на різних поштових серверах), для кожної з них потрібно настроїти поштове з'єднання!

У цій картці заповнюються основні параметри з'єднання (з поштовим сервером, на якому знаходиться поштова скринька):

· імена або IP-адреси серверів вхідної (POP3) і вихідної (SMTP) пошти; · Номери портів (зазвичай стандартні): - для вихідної пошти - 25, - для вхідної - 110. · Ім'я користувача (проставити відмітку у полі [Авторизація] та його пароль. · Кнопка (Заповнити конфігурацію POP3) призначена для копіювання даних з верхньої панелі ("Сервер вихідної пошти") у нижню. · Поле [E-mail] у картці та запис у колонці E-mail Відправника заповнюється автоматично. · Якщо використовується захищений SSL-сертифікатом канал передачі даних - проставити відмітку у полі [SSL]. · Якщо активізована функція автоматичної перевірки наявності вхідних повідомлень, рекомендується встановити позначку у полі [Очистити поштову скриньку по завершенню обробки листів].

· Якщо у полі [ Використовувати винятково для установи ] проставити відмітку, створюване поштове з’єднання буде використовуватися тільки для установи, обраної із списку, і не буде доступним для інших установ, звітність яких готує у програмі користувач.

УВАГА! Для коректної роботи поштового клієнта з безкоштовними поштовими серверами (FREEMAIL.ukr.net, gmail.com..) користувачу, який працюватиме в програмі та виконуватиме відправлення та приймання звітьності, потрібно надати дозвіл на використання портів, які вказані у налаштуваннях поштових скриньок.

Заповнивши поля, потрібно перевірити зв'язок, для чого натиснути на кнопку «Перевірка зв’язку».

Якщо тестування пройшло успішно, це відобразиться у відповідному повідомленні, якщо ж ця процедура завершилась невдало, буде видано повідомлення про помилку.

За необхідності, можна відредагувати записи у потрібних полях, після чого перевірити правильність настроювання поштового з’єднання та зберегти внесені дані.

Якщо з'єднання у програмі налаштоване, його запис з'явиться у відкритому по закінченні тестування вікні Настроювання поштового з'єднання та буде доступним із списку при відправленні пошти із всіх модулів програми.

Для настроювання параметрів поштового з’єднання необхідно використовувати інформацію, яка розміщується на поштовому сервері, де знаходиться Ваша поштова скринька, із якої буде відправлятися звітність та на яку будуть надходити електронні квитанції із звітного органу.





Дата публикования: 2014-12-28; Прочитано: 132 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...