Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Настройки



4.1. Зміна загальних настройок програмного комплексу

Зміна загальних настроювань програмного комплексу СУРМ – АРМ ПЗ виконується викликом меню «Параметри – Загальні ». Після виклику діалогу доступні дві закладки: «Головні», «Додаткові»

Закладка «Головні» (Мал. 4.1)

Рис. 4.1. Загальні настройки. Закладка «Головні»

В полі «Використовувати власні настройки », необхідно встановити «прапорець», якщо АРМ використовує власні настройки транспортного додатку.

Наприклад, один АРМ може передавати повідомлення за допомогою системи «МПР», а інший – «RWSoft КІ», та при цьому для кожного транспортного додатку мають бути використані власні настройки логічних номерів, автовідповідей, директорій. У випадку ідентичних настройок – «прапорець» встановлювати немає необхідності. В цьому випадку будуть використовуватись настройки розділу «СУРМ».

В полі «Вхідні повідомлення у:» вказується шлях до директорії з вхідними повідомленнями для СУРМ (це відповіді сервера).

В полі «Вихідні повідомлення у:» вказується шлях до директорії з вихідними повідомленнями для СУРМ (це запити СУРМа до сервера).

Виходячи з принципів простоти та надійності, рекомендовано настройки директорій налаштовувати на каталоги «прийому/передачі» транспортних додатків («МПР», «RWSoft КІ»), а не навпаки.

В полі «Створювати для» зазначається тип транспортного додатку.

В полі «Кодування» вказується кодова сторінка, в якій необхідно створювати повідомлення. Значення кодової сторінки має співпадати з відповідною настройкою на сервері та транспортному додатку.

В полі «Свій лог. номер» вказується логічний номер, що дозволить ідентифікувати повідомлення даного встановленого екземпляру СУРМ-АРМ при звертанні до транспортного додатку.

В полі «Лог. номер сервера» вказується логічний номер сервера.

Подібним чином настроюються параметри автовідповідей в полях «Своя автовідповідь» та «Автовідповідь сервера». Дана настройка повинна відповідати аналогічній настройці транспортних додатків «МПР» або «RWSoft КІ».

В полі «Перевіряти кожні» вказується інтервал часу, через який СУРМ буде опитувати директорію з вхідними повідомленнями. Рекомендоване значення 1000 (1000 мілісекунд відповідає 1 секунді).

Закладка «Додаткові» (Мал. 4.2.)

Мал. 4.2. Загальні настройки. Закладка «Додаткові»

Розділ «Каталоги»

В полі «Структури повідомлень» вказується шлях до директорії, що містить файли с описом структур RTM повідомлень.

В полі «НДІ у» вказується шлях до директорії, що містить файли нормативно-довідкової інформації. Після інсталяції АРМ ПЗ, програма установки автоматично визначить шлях до необхідного каталогу.

Розділ «І нтерфейс»

В полі «Мова» визначається мова інтерфейсу АРМ ПЗ. У даній версії підтримується лише «Українська» мова.

Після зміни одного з параметрів буде активована кнопка «Применить», яку необхідно натиснути перед закриттям діалогу настройок, у протилежному випадку (натиском кнопки «Отмена») нові значення параметрів не будуть збереженні!

4.2. Зміна настройки СУРМ

Зміна настройок програмного комплексу СУРМ виконується викликом меню «Параметри - СУРМ». Після відкриття діалогу (Мал. 4.3.) доступні два розділи настроювань: «Пункти передачі» та «Шаблони»

Мал. 4.3. Настройки СУРМ.

Розділ «Пункти передачі»

Даний розділ містить перелік пунктів передачі повідомлень. Під пунктом передачі повідомлень мається на увазі певна задача обробки повідомлень. Щоб додати новий пункт передачі необхідно натиснути кнопку «Додати», для видалення натиснути кнопку «Видалити».

В полі «Назва пункту передачі» зазначається логічне найменування (у довільній формі та зручне для користувача, наприклад АСОУП).

В полі «Номер пункту передачі» зазначається логічний номер задачі у відповідності з настроюваннями транспортних додатків («МПР» або «RWSoft КІ»). А у настройках «МПР»/»RWSoft КІ» даному логічному номеру має бути віднесено автовідповідь задачі обробки повідомлень.

Розділ «Шаблони»

Даний розділ містить перелік текстових шаблонів-запитів, які використовуються для відправлення запитів на сервер(и).

В полі «Назва шаблону» вводиться логічне найменування в довільній формі та зручне для використання (наприклад, е л. інструктор АСОУП).

В полі «Текст шаблону» вводиться зміст запиту шаблону (наприклад (:222:)).

4.3. Зміна настройки програми АРМ ПЗ

Зміна настройок програми АРМ ПЗ виконується через виклик меню «Параметри - АРМ ПЗ»

Мал. 4.4. Настройка АРМ П3.

4.3.1. Основні настройки

В полі «Станція прив’язки» вказується ЕСР код станції. Її можна вказати шляхом введення коду станції вручну або вибором необхідної станції з довідника. Після встановлення станції прив’язки необхідно завантажити дані про під’їзні колії, що примикають до цієї станції, для цього необхідно натиснути кнопку «Завантажити довідник під’їзних колій».

Для роботи на місцях загального користування та за письмовими угодами використовується довідник клієнтів та довідник письмових угод, відповідно. Для завантаження довідників необхідно натиснути «Завантажити довідник клієнтів» та «Завантажити письмові угоди».

При запиті будь-якого довідника буде сформовано та відіслано запит на сервер, необхідно дочекатися відповіді від сервера і, після завантаження всіх довідників, натиснути «Ок».

4.4. Зміна настройки принтера

Зміна настройок принтера виконується через виклик меню «Параметри – Принтер – Вибрати».

Через вікно «Настройки принтера» виконується настройка принтера. Всі дії, що стосуються настройки принтера, аналогічні діям настройки принтера з-під ОС Windows та є індивідуальні для кожної моделі принтера.

* Аналог настройки «рулонного друку» у англомовних конфігураціях «Tractor feed».
** Деякі драйвера принтерів мають недоліки виробника. При некоректному друкуванні (це може проявлятися також в офісних додатках Word & Exel) рекомендовано замінити такий драйвер на стандартний, що входить до дистрибутиву ОС. Наприклад, Xerox Docu Print P8e коректно працює з драйвером HP LaserJet 4P. Відповідно, HP LaserJet 1100 коректно працює з HP LaserJet.





Дата публикования: 2014-12-25; Прочитано: 154 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.009 с)...