Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
4.Етапи еволюції документно-інформаційних потоків та масивів- …………20
5. Документні потоки та масиви як результат документогенезу……………..31
6. Особливості функціонування документних потоків та масивів на етапах документорозповсюдження та документовикористання--………………….37
РОЗДІЛ 3. ОСНОВНІ ЗАКОНОМІРНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ДОКУМЕНТНО-ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТОКІВ ТА МАСИВІВ
7. Загальні та специфічні закономірності функціонування документних потоків та масивів. Закономірності їх росту--……………………………….44
8. Старіння та актуалізація документів у документних потоках та масивах-- 50
9. Фрагментарність і дублювання документованої інформації--…………..55
ВИСНОВКИ--………………………………………………………………………………….57
ВСТУП
Проблеми, які в умовах інформатизації мають вирішувати фахівці документно-комунікаційної сфери, зумовлені необхідністю поєднати різноманітні носії інформації та механізми доступу до них у єдину нерозривну систему документних ресурсів та послуг. Це потребує знань про особливості створення, руху та кумуляції документів у суспільстві, що відбиваються через функціонування документно-інформаційних потоків та масивів (ДІП та М).
Об’єкт курсу - сутність, ознаки, властивості та структуру ДІП та М, закономірності їх розвитку, методи аналізу та оцінки. Курс є логічним продовженням дисципліни "Документознавство", основні положення посібника базуються на ідеях Ю.М. Столярова, Г.Ф. Гордукалової, Н.М. Кушнаренко, Г.М. Швецової-Водки та ін.
Головна мета курсу - надати студентам теоретичні знання про особливості ДІП та М як штучно створеної підсистеми документно-інформаційних комунікацій суспільства, яка набуває у процесі розвитку елементів самоорганізації з власними законами функціонування. Тому структура курсу передбачає такі завдання:
- розкриття основних категорій предметної галузі "документно-інформаційні потоки та масиви";
- надання знань про можливості структурування ДІП та М за різними ознаками;
- набуття навичок виділення однорідних мікропотоків документів та моніторингу їх розвитку;
- орієнтування у характерних проявах закономірностей росту, розсіювання-концентрації, старіння, фрагментарності й дублювання; опанування історико-генетичних підвалин еволюції ДІП та М як елементів соціальних комунікацій суспільства.
Особливості подачі матеріалу зумовлені наявністю тісного зв'язку змісту з курсами «Документознавство», «Документологія», «Соціальні комунікації», «Інформатика», «Книгознавство» та ін.
Дата публикования: 2014-11-29; Прочитано: 1053 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!