Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Послідовність та вимоги до виконання



Послідовність та вимоги до виконання

Контрольне завдання виконується в окремому зошиті або на аркушах паперу формату А4(210х297 мм), залишаючи поля, згідно норм виконання розрахунково – пояснювальних записок до технічних проектів. Умова задачі (технічне завдання) обов’язково вкладається в записку.

Домашнє завдання виконане не за своїм варіантом, не зараховується.

Умови задачі переписуються повністю. Формули, пояснення текстову частину слід писати чітко і грамотно, а креслення і схеми потрібно робити за допомогою креслярського інструменту згідно вимог ДСТУ (ГОСТу).

Формули для рішення задачі записують у буквеному виразі, а потім підставляють числові значення величин і обчислюють результат. На використані формули, вимоги або рекомендації потрібно вказувати номер літератури в дужках [№]. В кінці роботи вказують літературу на яку в тексті зроблені посилання. Список літератури складають у відповідності з вимогами.

Якщо прорецензовану роботу повернуто на доопрацювання, то потрібно виправити помилки і виконати всі вказівки викладача.

Виконання завдання починається із виписування студентом розрахункових даних згідно номеру завдання, що видається викладачем кожному студенту індивідуально.

Дані на завдання наведені на плакаті у вигляді таблиці(лабораторія електропостачання), де наводиться креслення схеми з вказаними довжинами ліній і потужностями споживачів.

Номер індивідуального завдання треба розуміти таким чином. Наприклад, завдання має номер 3745. Цей номер складається із чотирьох цифр. Порядковий номер відповідає букві або рядку в таблиці(лабораторія електропостачання), а цифра відповідає номеру стовпця. Наприклад: перша цифра 3 –це перший рядок або рядок «а» і третій стовпець. На їх перехресті перші дані для роботи. Друга цифра 7 – другий рядок(буква «б») і сьомий стовпець. На перехресті наступні дані. Таким же чином розшифровують третю і четверту цифри. Приклад виписування завдання наводиться в таблиці 1.

Таблиця 1 – Приклад виписування завдання

                     
а     х              
б             х      
в       х            
г         х          
Кожна стрілочка на схемі представляє собою електричний підхід до трансформаторної підстанції 10/0,4 кВ із активним і реактивним навантаженням споживача при денному і вечірньому максимумах:

 
 


SД cosφД

SВ cosφВ

де SД, SВ – повне навантаження ТП денне і вечірнє, кВА;

cosφД, cosφВ – коефіцієнт потужності при денному і вечірньому максимумах навантаження.





Дата публикования: 2014-11-29; Прочитано: 217 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...