Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Формування відомості і товарних запасів



Відомість товарних запасів призначена для занесення і зберігання інформації про наявність товару станом на певну дату з урахуванням постачань, що плануюються. Кожний рядок містить відомості про наявність товару певного найменування у певної метеріально-відповідальної особи. Надані у відповідних гафах вікна перегляду відомості, ці відомості дозволяють визначати вільну кількість товару, яка числиться за МВО – з урахуванням фактичної кількості на складі, запланованого постачання, виписаного за документами товару.

Відомість товарних запасів може формуватися автоматично (за обліковими даними з модулей «Торговля и склад» і «Бухгалтерия») або вручну.

1. Для відображення інформації у відомості товарних запасів по товару, зареєстрованому в бухгалтерському обліку, у словнику «План счетов» для рахунку, на якому числиться товар, на вкладці «Счет» встановіть прапорець «Торговый склад» (заняття 1, рис. 1).

2. Для автоматического формирования ведомости товарних запасів виберіть пункт контекстного меню «Формирование» або натисніть клавішу «F3».

3. На екран буде виведена форма запиту на формування відомості товарних запасів (рис. 51).

4. Зазначте дату, на яку слід сформувати відомість, а також дату виписки документів, починаючи з якої у відомість повинні потрапити дані. Якщо при формуванні відомості не портібно, щоб виконувався перерахунок залишків, установіть у формі прапорець «Без расчета остатков».

5. Після зазначення всієї необхідної інформації натисніть кнопку «Сформировать».

6. При ручной регистрации ведомости товарних запасів можна лише зазначити метриально-ответственное лицо, наименование товара, який надійшов на склад, а також фактическое количество товару, що надійшов.

v Можливість вручну виправити або зареєструвати рядок відомості передбачена на випадок, коли потрібно врахувати іще не відображені в обліку дані про фактичну наявність товару (наприклад, товар уже прийнятий на склад, але відповідна господарська операція іще не зареєстрована).

7. Для перегляду більш подробной информации о товарной позиции виберіть пункт контекстного меню «Исправить» або натисніть клавшу «F8».

8. Для просмотра истории формирования строки відомості товарних запасів, виберіть пункт контекстного меню «История формирования» або натисніть клавшу «F7».

9. Для печати отчета виберіть пункт контекстного меню «Печать отчета» або натисніть комбінацію клавіш «Shift + F4».

10. Система запропонує вибрати шаблон отчета. Якщо його нема, використайте пункт контекстного меню «Автопоиск документов». Натисніть кнопку «Начать».

11. Система сформує звіт і виведе його в Microsoft Excel.





Дата публикования: 2014-11-18; Прочитано: 212 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...