Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Створення і використання списків



Для створення нового списку треба викликати діалогове вікно “Параметры” за схемою: Меню “Сервис”  Команда “Параметры…”  Вкладка “Списки”

Новий список записується у полі “Элементы списка:”, до якого можна потрапити, зафіксувавши курсор миші на кнопці “Добавить” діалогового вікна або усередині цього поля. Потім треба ввести елементи списку, Завершується формування списку клацанням по кнопці “ОК” у нижній частині вкладки “Списки”. Якщо треба перетворити на список дані вже записані у комірки таблиці, можна скористатися кнопкою “Импорт” тієї ж вкладки “Списки”. Спочатку треба вказати координати цих комірок у полі ліворуч від цієї кнопки, потім клацнути по кнопці “Импорт” і клацнути по кнопці “ОК”. Для редагування елементів раніше створеного списку треба також викликати список у поле “Элементы списка:” Саме у цьому полі можна внести у список потрібні зміни. Але завершуються дії клацанням на кнопці “ОК” без використання кнопки “Удалить”.

Списки використовуються для автоматичного заповнення комірок даними. Треба записати у комірку таблиці будь-який елемент списку, а потім скопіювати його у сусідні комірки за допомогою маркера заповнення. Після закінчення елементів список починається спочатку. Але завжди зберігається правило, що напрямок праворуч і униз забезпечує вивід наступних елементів списку, починаючи із записаного у першу комірку, а напрямок ліворуч і угору – попередніх. Подібно до текстових можна створювати числові списки. копіюються не самі числа, записані у виділені комірки, а тенденція до зміни елементів із заданим інтервалом.





Дата публикования: 2014-11-18; Прочитано: 403 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...