Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Обслуговування виносних вантажоприймальних площадок



Місця установки виносних вантажоприйомних площадок визначаються в ПВРк.

Виносні вантажоприймальні площадки бувають стаціонарними або інвентарними і виготовляються по проектах. Розмір площадок приймається з урахуванням максимальних габаритів вантажу і можливості безпечного для стропальника виконання робіт при прийманні вантажу.

Виносний інвентарний вантажоприйомна площадка повинна мати паспорт і інструкцію по експлуатації організації-виготівника.

Площадка після її монтажу може допускатися до експлуатації тільки після того, як вона витримає випробування статичним навантаженням, що перевищує її нормативне навантаження на 20%, протягом години. Результати випробування повинні бути відображені в акті приймання або в загальному журналі виконання робіт.

У ПВРк повинні бути вказані місця установки площадок і розроблені схеми подачі вантажів із пояснювальною запискою по безпечному виконанню робіт.

Площадки не допускається встановлювати по одній вертикалі. Зміщення однієї площадки щодо іншої повинно бути не менше 1 м. При подачі вантажу на площадку не допускається присутність людей в небезпечній зоні.

Стропальник, що знаходиться у відкритому отворі будівлі, може приймати на приймальну площадку вантаж, тільки тоді, коли вантаж знаходиться на висоті 20…30 см над огорожею.

Для розстропування вантажу стропальник може виходити на приймальну площадку тільки після того, як вантаж буде опущений на площадку. Забороняється знаходження стропальника на приймальній площадці під час опускання і наведення вантажу, а також під вантажем, що опускається, між вантажем і огорожею або стіною будівлі.

На виносній площадці слід вивішувати табличку з вказівкою номера, вантажопідйомності, дати випробування, прізвища особи, відповідальної за справний стан і безпечну експлуатацію площадки. Таблицю мас вантажів, що подаються на площадку, вивішують на видному місці на шляху підходу до площадки.

1.2 Загально майданчикові питання виробничої санітарії та гігієни праці

Загально майданчикові питання виробничої санітарії та гігієни праці, які включають в себе:

1) забезпечення працюючих санітарно-побутовими приміщеннями;

2) забезпечення працюючих питною водою;

3) забезпечення на будівельному майданчику, на під’їзних та внутрішньо майданчикових дорогах, на майданчиках укрупнювального збирання конструкцій необхідної (нормованої) величини освітленості;

4) забезпечення внутрішньо майданчикових заходів захисту від шуму.





Дата публикования: 2014-11-26; Прочитано: 1061 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.008 с)...