Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Розбирання і складання пістолета



Розбирання пістолета може бути неповним і повним.

Неповне розбирання виконується для чищення, змащення та огляду пістолета.

Повне розбирання - для чищення при сильному забрудненні пістолета, після знаходження Його під дощем чи в снігу, при переході на нове мастило, а також при ремонті.

Часте повне розбирання пістолета не допускається, тому що воно прискорює зношення частин та механізмів.

При розбиранні та складанні пістолета необхідно дотримуватись таких правил:

- розбирання та складання виконувати на столі або лавці, а в полі – на чистій підстилці;

- частини та механізми класти в порядку розбирання, поводитись з ними обережно, не допускати зайвих зусиль та різких ударів;

- при складанні звертати увагу на нумерацію частин, щоб не переплутати їх з частинами інших пістолетів.

I. Неповне розбирання ПМ виконувати в такій послідовності:

1. Витягти магазин з основи рукоятки. (Рис. 30).

Рис. 30

2. Відокремити затвор від рамки. Взявши пістолет у праву руку за рукоятку, лівою рукою відтягнути спускову скобу донизу (Рис. 31) і, перекосивши її вліво, уперти в рамку так, щоб вона утримувалася в такому положенні. При подальшому розбиранні утримувати її в наданому положенні вказівним пальцем правої руки.

Лівою рукою відвести затвор в крайнє заднє положення і, припіднявши його задній кінець, дати йому можливість продвинутися вперед під дією поворотної пружини. Відділити затвор від рамки (Рис. 32) і поставити спускову скобу на своє місце.

Рис. 31

Рис. 32

3. Зняти зі ствола поворотну пружину.

II. Складання пістолета після неповного розбирання виконувати в зворотному порядку:

1. Одягти на ствол зворотну пружину.

2. Приєднати затвор до рамки. Утримуючи рамку за рукоятку в правій руці, а затвор – в лівій, ввести вільний кінець поворотної пружини в канал затвора (Рис. 33) і відвести затвор в крайнє заднє положення так, щоб дульна частина ствола пройшла через канал затвора і виступила назовні (Рис. 34). Опустити задній кінець затвору на рамку так, щоб продольні виступи затвору помістилися в пазах рамки, і, притискаючи затвор до рамки, опустити його. Затвор під дією поворотної пружини енергійно повертається в переднє положення. Увімкнути запобіжник (підняти прапорець догори).

Рис. 33

Рис. 34

Примітка. Для приєднання затвора до рамки не обов’язково відтягувати вниз і перекошувати спускову скобу. При цьому, відводячи затвор в крайнє заднє положення, необхідно припідняти його задній кінець до відмови так, щоб не виникло утикання нижньої передньої стінки затвора в гребінь спускової скоби, обмежуючої рух затвору назад.

3. Вставити магазин в основу рукоятки. (Рис. 35).

Рис. 35

III. Перевірити правильність складання пістолета після неповного розбирання.

Нормативи при розбиранні і складанні пістолета:

Таблиця 6. Нормативи при розбиранні і складанні пістолета.





Дата публикования: 2014-11-19; Прочитано: 2211 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...