Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Підготовка до виробництва електромонтажних робіт



До початку виконання електромонтажних робіт на об’єкті мають бути виконаними наступні заходи:

- отримана підрядником проектно-технічна документація, затверджена штампом замовника «до виробництва робіт»;

- узгоджені між підрядником і підприємствами-постачальниками графік поставки обладнання з врахуванням технологічної послідовності виконання робіт, перелік складного електрообладнання, що монтується з притягненням шефмонтажного персоналу підприємств-постачальників, умови транспортування до місця монтажу важкого і великогабаритного електрообладнання;

- підготовлені приміщення для розташування бригад робочих, інженерно-технічних працівників, виробничої бази, а також для складування матеріалів і інструменту;

- здійснена прийомка по акту будівельної частини під монтаж електрообладнання;

- виконані передбачені нормами і правилами заходи з охорони праці, протипожежній безпеки, охорони навколишнього середовища.

В процесі прийомки обладнання в монтаж виконується його огляд, перевірка комплектності (без розібрання), перевірка наявності і терміну дії гарантій підприємств-виробників. Результати огляду оформлюються відповідним актом.

Електрообладнання при монтажі відкриттю и ревізії не підлягає, за виключенням, коли це передбачено державними і галузевими стандартами або технічними умовами, а також випадків тривалого зберігання обладнання з порушенням заводських інструкцій. Розбирати обладнання, яке прибуває опломбованим з підприємства-виробника, забороняється.

Деформоване і пошкоджене електрообладнання підлягає монтажу тільки після усунення пошкоджень і дефектів.

Електрообладнання, на яке закінчився нормативний термін зберігання, що вказаний в державних стандартах або технічних умовах, приймається в монтаж тільки після проведення передмонтажної ревізії, виправлення дефектів і проведення випробувань. Результати проведених робіт повинні бути занесені в формуляри, паспорта і іншу супроводжувальну документацію на обладнання, повинен бути складений акт про проведення вказаних робіт.

Приміщення закритих розподільчих пристроїв, фундаменти під електрообладнання здаються під монтаж с повністю закінченими будівельними і обробними роботами. Здача-прийомка приміщень і фундаментів для установки складного і дорогого обладнання, монтаж якого буде виконуватися з притягненням шефмонтажного персоналу, проводиться сумісно з представниками підприємства, що виконує шефмонтаж.

До початку електромонтажних робіт, наприклад, на відкритих розподільчих пристроях генпідрядник повинен закінчити планування території, спорудження під’їзних шляхів, кабельних каналів, встановити шинні і лінійні портали, побудувати фундаменти під електрообладнання, огородження навколо розподільчого пристрою, резервуари для аварійного скиду масла, підземні комунікації.

В конструкціях порталів і фундаментів під обладнання розподільчих пристроїв повинні бути встановлені передбачені проектом закладні частини і кріпильні деталі, необхідні для кріплення гірлянд ізоляторів і обладнання. В кабельних каналах і тунелях повинні бути встановлені закладні деталі для кріплення кабельних конструкцій. Повинно бути також закінчено спорудження водогону і передбачених проектом автоматичних пристроїв пожежогасіння.

В будівлях і спорудах, які здаються під монтаж електрообладнання, генпідрядником або прямим будівельним підрядником повинні бути виконані передбачені архітектурно-будівельними кресленнями постійні прорізі, ніші, отвори в стінах і перекриттях, що необхідні для переміщення електрообладнання і монтажу низьковольтних електричних мереж і контрольних кабелів. Після виконання електромонтажних робіт генпідрядник зобов’язаний здійснити замуровування тимчасових отворив, борозен, ніш і гнізд.





Дата публикования: 2014-11-19; Прочитано: 1537 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2025 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.01 с)...