Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Вплив гомоядерних протонних розщеплень на сигнали в спектрах HМQC



Вище відзначалося, що компоненти протонної намагніченості, які пов’язані з хімічними зсувами, після первинного збудження також еволюціонують протягом періоду D. Однак вони повністю рефокусується під час другого періоду D через використання протонної спінової луни. Тому вони не вносять фазових викривлень у протонному вимірі f2. Більш важливим є вплив на еволюцію протонної намагніченості, що існує під час двох періодів D і на багатоквантову когерентність, що присутня під час періоду t1, гомоядерних протонних розщеплень. Оскільки ці гомоядерні розщеплення не рефокусуються за допомогою спінової луни, вони присутні під час обох періодів D і можуть вносити небажані фазові викривлення в протонному вимірі. Проте, їх вплив виявляється невеликим, оскільки D вибирається відповідно до констант 1JCH, які принаймні на порядок перевищують величини JHH.

 
 

Рис. 6.33. СпектрHMQC на 400 МГцсполуки 6.8, записаний (a) з і (б) без декаплінгу на вуглеці в період збору даних. При відсутності декаплінгу, кожний кроспік проявляється у вигляді дублета уздовж f2 через наявність 'Jch. Ці дублети являють собою звичайні 13C сателіти, що спостерігаються в протонному 1D спектрі. 1K t2 точок даних були зібрані для 256 t1 інкрементів по два скани в кожному. Дані були оброблені функцією зміщеного на p/2 синусоїдального дзвона в обох вимірах і представлені у фазочутливій формі. Нульове заповнення в t1 приводить до цифрового розділення 4 і 40 Гц/точка в f2 і f1 відповідно.

6.8

Інакше кажучи, інтервал D є занадто коротким для того, щоб могла здійснитися помітна еволюція JHH. Невеликі фазові викривлення, що викликані нею, рідко являють проблему (як буде показано нижче, це не так у випадках, коли вивчають більш далекі гетероядерні кореляції, де величини гомоядерних і гетероядерних розщеплень досить близькі). На відміну від цього, багатоквантова когерентність, що існує в період t1, еволюціонує під впливом JHH і не рефокусується. Тому в отриманому вуглецевому спектрі у вимірі f1 сигнали розщеплені через протон-протонні взаємодії. Таке розщеплення вуглецевих сигналів може здатися трохи дивним, однак воно свідчить про те, що в період t1 відбувається спільна еволюція протонної та вуглецевої намагніченості. Просто за допомогою спінової луни ми виключаємо вплив на неї протонних хімічних зсувів. Насправді через досить низьке цифрове розділення, що використовується у вуглецевому вимірі f1, ці протонні розщеплення рідко проявляються в спектрі, однак вони викликають небажані уширення резонансних сигналів уздовж f1. Такі гомоядерні розщеплення не проявляються при використанні методу HSQC.





Дата публикования: 2015-09-18; Прочитано: 136 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...