Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

V. Зброя та спецзасоби



3. Під час виконання своїх службових обов'язків патрульний повинен мати при собі:

1) вогнепальну зброю (пістолет) з двома запасними обоймами;

2) автоматичну вогнепальну зброю (у разі необхідності);

3) кайданки (наручники);

4) електрошокові пристрої контактної та контактно-дистанційної дії;

5) кийки;

6) газовий балончик.

7) засоби примусової зупинки транспортного засобу.

4. Указані засоби (за винятком автоматичної вогнепальної зброї) патрульний повинен носити на спеціальному тактичному ремені.

VI. Координація з напарником, командирами та іншими органами

1. Ефективність роботи патрульного залежить від координації та комунікації з напарником, командиром, черговою службою, органами місцевого самоврядування та державними установами.

2. Патрульний повинен постійно співпрацювати з напарником. Рішення повинні прийматися спільно. У разі виходу одного патрульного з автомобіля, другий повинен спостерігати за ним для того, щоб надати допомогу в разі необхідності. Напарники не повинні відходити далеко один від одного, якщо для цього немає потреби.

3. У разі переслідування та затримання особи патрульні повинні розділити функції, щоб не виконувати одні й ті ж дії.

4. Патрульний за допомогою радіозв'язку постійно підтримує зв'язок з керівником (командиром) і черговою частиною. Щогодини патрульний повинен повідомляти про своє місцезнаходження і обстановку на своїй території. Після погодження з командиром, патрульний інформує чергову частину про вихід на перерву і фіксує час.

5. Патрульний зобов'язаний за допомогою радіозв'язку повідомляти черговій частині про порушення дорожнього руху, особу підозрюваного чи затриманий транспортний засіб. Патрульний передає інформацію щодо місця перебування, даних машини (номерні знаки, марку і т.д.).

6. Після проведення огляду на стан алкогольного сп’яніння водія транспортного засобу патрульний повідомляє черговій частині результати перевірки.

7. Після прибуття на місце події патрульний повідомляє прямого і безпосередньо керівника про: наявну ситуацію - злочини або адміністративні правопорушення, що були вчинені; ужиті заходи; кількість постраждалих або жертв; необхідність виклику карети швидкої допомоги, пожежної служби або додаткових екіпажів патрульних. Якщо були пошкоджені дороги, зовнішнє освітлення тощо, необхідно поінформувати місцеві органи влади та аварійно-рятувальні служби.

8. Патрульний підтримує особисто, а також через чергову службу зв’язок з найближчим територіальним органом внутрішніх справ для того, щоб в разі необхідності оперативно та скоординовано відреагувати на вчинене правопорушення.

VII. Наряд, початок і кінець робочих процедур

1. Для проведення патрулювання щодня, перед заступанням на службу, проводиться підготовка, інструктаж і розподіл наряду.

2. Патрульний для виконання своїх службових обов'язків на роботу приходить на 60 хвилин раніше. При прибутті вони доповідають черговому і своєму командирові, звертаючись до нього за званням. Перед проведенням інструктажу співробітник чергово-збройового відділення запитує про стан здоров'я та інші обставини, які заважають несенню служби, видає зброю, спорядження, засоби зв'язку, індивідуального захисту та спеціальні засоби, про що патрульний розписується в книзі служби нарядів. Спорядження зброї здійснюється за командою і під наглядом оперативного чергового або командира підрозділу в спеціально відведеному місці.

3. Екіпажі патрульної поліції за пів години до завершення своїх службових обов'язків, за погодженням із керівником, повертаються на місце дислокації. Патрульні, які повинні заступити на службу приймають автотранспортні засоби від попередньої зміни, над процесом ведуть спостереження співробітники моніторингу та транспортного відділу (останній також перевіряє справність автотранспорту, кількість палива, обладнання та інші технічні показники).

4. Патрульні, які завершили виконання своїх службових обов'язків, повинні здати зброю та видане спорядження до чергової частини і передати безпосередньому керівникові документацію, складену за підсумками чергування.

5. Керівники роти доповідають відповідальним за чергування особам про готовність патрульних.

6. Право на проведення інструктажу мають керівник Департаменту патрульної поліції, його заступник, керівник територіального підрозділу патрульної поліції, його заступник і безпосередньо командири відповідних підрозділів.

7. Уповноважена на проведення інструктажу особа зобов’язана:

1) переконатися, що особовий склад є готовим, та в разі виявлення недоліків в усунути їх;

2) перевірити знання правил застосування особовим складом покладених на нього повноважень, вогнепальної зброї та спеціальних засобів;

3) ознайомити особовий склад з наявною оперативною обстановкою на визначених територіях дії;

4) звернути увагу патрульних на необхідності приязно ставитися до людей, належно захищати їх права, а також нагадати правила особистої безпеки;

5) підбити підсумки несення служби за минулий період, зачитувати накази про заохочення працівників, які відзначилися, зазначити про недоліки, які мали місце під час несення служби;

6) аналізувати результати взаємодії екіпажів, підрозділів, які беруть участь в охороні публічного порядку та забезпеченні громадської безпеки;

7) оголошувати завдання для нарядів у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.

8. Заступаючи в наряд, патрульний повинен мати охайний зовнішній вигляд та справне спорядження, носити однострій встановленого зразка, на якій прикріплений спеціальний жетон, а також мати при собі службове посвідчення, табельну зброю, отриману в установленому порядку, і володіти інформацією про оперативну обстановку на закріпленій території патрулювання.

9. Інструктаж закінчується розподілом особового складу та винесення наказу про початок виконання службових обов'язків.

10. Особи, уповноважені проводити інструктаж, здійснюють розподіл наряду, про що робиться запис у службовому журналі чергової частини.





Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 606 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...