Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

II. Порядок проведення та оцінки поточних та підсумкових занять (змістових модулів)



1. На кожному практичному зайнятті, включаючи семінарські (змістові модулі) викладач оцінює успішність кожного студента (індивідуальне усне опитування, письмова теоретична робота, тестове завдання) за традиційною 4-ти бальною шкалою (5, 4, 3, 2).

2. Студент має право перескладати лише оцінку «2», кількість перескладань не обмежена. Пересклад поточних оцінок можливий протягом всього періоду вивчення дисципліни черговому викладачеві (згідно графіку чергувань на кафедрі) та ведучому викладачеві. Протягом однієї консультації студент має право перескласти лише одну поточну оцінку «2».

3. Пересклад семінарських занять (змістових модулів) здійснюється протягом всього періоду вивчення дисципліни ведучому викладачеві, а також завідуючому та доцентам або старшому викладачу (згідно графіку чергувань на кафедрі).

4. Відпрацювання пропущених занять проводиться за наявності допуску деканату щосуботи з 10.00 до 14.00 черговому викладачеві (згідно графіку чергувань на кафедрі). Відпрацювання пропущених занять з причин донорства, чергування у гуртожитку, та інших причин визначених деканатом, які зазначені у довідці, відбувається в учбовий час ведучому викладачеві.

5. Для отримання додаткових балів до поточної оцінки студент має можливість виконати індивідуальну роботу. З цією метою на початку семестру разом з викладачем, визначається обсяг та вид індивідуальної роботи, яка буде виконуватися протягом семестру. До переліку індивідуальної роботи, за яку нараховуються додаткові бали відноситься: а) виготовлення анатомічних препаратів; б) публікація наукових робіт; в) участь у створенні посібників та ілюстративного матеріалу для лекцій та практичних занять.

6. Максимальна сума балів за поточну успішність, включаючи бали за індивідуальну роботу складає 120 балів.

Крітерії оцінки знань студентів на практичному занятті

.

Теоретичні питання та практичні навички у вигляді усного опитування – 5 конкретних, чітко окреслених запитань, на які необхідно надати структуровані відповіді з використанням латинської термінології (1 правильна відповідь – 1 бал).

Оцінка «5» - 5 вірних відповідей,

«4» - 4 вірних відповідей,

«3» - 3 вірних відповідей,

«2» - 2 чи менше вірних відповідей.

Практичні навички – показати на препаратах, схемах, таблицях анатомічні структури та назвати їх латинською мовою.

Крітерії оцінки знань студентів на змістовному модулі

Складання змістовного модулю проводиться у три етапи, оцінка знань студентів на змістовному модулі складається з оцінок за кожний окремий вид опитування:

1. Тестовий контроль з базі «КРОК-1» - 70%- 79% - 3 бали;

80% - 89% - 4 бали;

90% -100%- 5 балів.

У разі не складання тестів на рівні 70 % правильних відповідей студент не допускається до подальших етапів складання змістовного модуля та отримує оцінку «2».

2. Теоретичне опитування – 5 конкретних, чітко окреслених запитань, на які необхідно надати структуровані відповіді з використанням латинської термінології (кожна повна відповідь 1 бал).

3. Практичні навички – показати на препаратах, схемах, таблицях 5 анатомічних структур та назвати їх латинською мовою (1 правильна відповідь – 1 бал).

Крітерії оцінки за змістовний модуль:





Дата публикования: 2015-04-06; Прочитано: 286 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.006 с)...