Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Основні вимоги щодо написання курсової роботи



Успішне виконання курсової роботи залежить від того, наскільки сстуденти уявляють основні вимоги, які пред'являються до неї. Найважливіші з них полягають у наступному;

по-перше: тема курсової роботи розкривається на основі вивчення основної і додаткової літератури, підборки і аналізу цифрового і фактичного матеріалу, і не повинна обмежуватись матеріалами підручників;

по-друге: в курсовій роботі повинні бути елементи самостійної наукової творчості;

по-третє: до роботи складається план, в якому виділяється вступ, питання основної частини, висновки;

по-четверте: текст викладається самостійно, у відповідності з планом;

по-п'яте: оформляється науковий апарат - посилання, додатки, список використаної літератури.

3. Вибір теми курсової роботи і складання плану.

Тематика курсових робіт розробляється кафедрою і кожен рік уточнюється.

Студентам надано право самостійного вибору теми курсової роботи. Проте, слід мати на увазі, що з однієї теми дозволяється виконувати роботу лише одному студенту з групи. Тільки у виняткових випадках, за погодженням з керівником курсової роботи, може бути дозволено виконання однієї роботи двома авторами, за наявності з їх боку аргументованих вагомих причин вибору саме цієї теми.


Студент може запропонувати крім тем, затверджених кафедрою, власну тему, яка за умови погодження з викладачем може бути закріплена за цим студентом і додатково внесена до списку тем.

Після вибору теми, студент повинен визначити мету роботи та конкретні напрями дослідження, знайти свій підхід до вирішення поставлених задач, більш повно врахувати виробничі та економічні особливості функціонування досліджуваного суб'єкта фінансових відносин. Обрана тема роботи реєструється викладачем.

Після закріплення за студентом теми курсової роботи він самостійно складає план, в якому вказує назву теми, розділів та підрозділів.

Складання плану є відповідальним етапом самостійної роботи студента над темою. Слід пам'ятати, що план може бути простим та розгорнутим, але в кожному випадку він повинен починатись зі вступу і завершуватись висновками (або висновками і пропозиціями).

Простий план - це перелік розділів (1, 2, 3).

Складний (або розгорнутий) план передбачає виділення в одному або в кількох розділах 2-4 підрозділів (додаток Б).

Студент складає графік підготовки рукопису, перелік законодавчих та нормативних документів, літературних джерел, які узгоджуються з викладачем. В процесі збору фактичного матеріалу та вивчення інформації, план роботи може уточнюватися.

Затвердження плану курсової роботи викладачем завершує підготовку до виконання курсової роботи і є обов'язковим.





Дата публикования: 2015-03-29; Прочитано: 223 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...