Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Портплед



В розкритому вигляді портплед (мал.6.2-3) має форму розгорнутого конверту. Портплед виготовляється з бавовняного авіазенту «А» або капронового авіазенту.

мал.6.2 Портплед (зовнішня сторона)

1-ремінь з петлею; 2-ремінь нижнього клапану; 3-шлевка; 4-стрічка-зав’язка; 5-зав’язка подушки; 6-подушка; 7-кільце; 8-стрічка; 9, 16-кишеня; 10-правий боковий клапан; 11-ремінь бокового клапану; 12-стрічка ЛТК-44-1600; 13-петля з чохлом; 14-муфта; 15-клапан з люверсом; 17-верхній клапан; 18-шлевка гумова; 19-прокладка під ремінь; 20-ремень для транспортування; 21-кишеня ланки; 22-петля для морського варіанту; 23-гумова сота; 24-стрічки бокової кишені; 25-ручка з пряжкою; 26-гнучкий шланг; 27-лівий боковий клапан; 28-витяжне кільце; 29-кишеня витяжного кільця; 30-двохконусний замок; 31-клапан з блочками; 32-пряжка; 33-нижній клапан.

Основа портпледу виготовляється із двох складень тканини з ватинової прокладкою. З зовнішньої сторони портпледу настрочений ремінь зі стрічки ЛТКМкрП-27-1200, який закінчується пряжкою з перемичкою й ручкою. Ремінь призначений для затягування вантажу у портпледі. З ременя зроблена петля для простьобування карабіну з’єднувальної ланки. На петлю одягнутий запобіжний чохол із стрічки ЛХБМкр-35-260.

На верхньому клапані пристрочені: дві кишені для укладання в них з’єднувальної ланки; дві стрічки з пряжками для затягування вантажу у портплед, який має ручки червоного кольору для швидкого вивільнення вантажу; клапан з люверсом та гумова сота, які призначені для запобігання з’єднувальної ланки від передчасного виходу зі кишені. З внутрішньої сторони клапана з люверсом настрочена кишеня для укладання петлі та карабіну з’єднувальної ланки.

На основу портпледа настрочене: у верхньої частині – три петлі зі шнура ШХБ-114 зеленого кольору (для морського варіанту) і дві подвійні петлі, до яких кріпляться переносні ремені; в нижній частині – клапан з тринадцятьма блочками для приєднання клапана з подушкою для укладання рятувального човна МЛАС-1-об. Паралельно ременю з петлею на нижньому клапані настрочені два ременя зі стрічки ЛТКкрП-26-600 у два складення. Перпендикулярно ременю з петлею на бокових клапанах настрочені два ременя та дві стрічки які забезпечують затягування вантажу у портпледі.

На правому боковому клапані між ременями нашита кишеня для укладання переносних ременів, на лівому боковому клапані – кишеня для витяжного кільця. На ременях нижнього клапану нашити дві стрічки з пряжками у які вдіти вільні кінці ременів для транспортування контейнера.

Бокові клапана мають по чотири стрічки для затягування. В центральної частині портпледу пришита подушка зі стрічками-зав’язками та дві стрічки кріплення з кільцями, які призначені для з’єднання контейнера з підвісною системою парашута. На подушечку змонтований двоконусний замок і пришитий гнучкий шланг з витяжним кільцем. З внутрішньої сторони портпледа нашита кишеня з бавовняної тканини АСТ-28, яка призначена для укладання в нього дрібного вантажу. По периметру вхідного отвору вставлений стягуючий шнур ШХБ-20. Для забезпечення правильності укладання на верхньому клапані є надпис „ Верхній клапан ”.

мал.6.3 Портплед (внутрішня сторона):

1-карман для укладки вантажу насипом;

2-стягуючий шнур;

3 - напис „ Верхній клапан ”





Дата публикования: 2015-03-29; Прочитано: 157 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...