Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

ТЕМА 19. Призначення покарання



Призначення покарання як специфічний етап застосування кримінально-правових норм. Обрання конкретної міри покаран­ня, його основний кримінально-правовий зміст.

Загальні засади призначення покарання, їх юридична при­рода та загальний зміст. Загальні правила призначення пока­рання за КК України. Призначення покарання у межах, вста­новлених у санкції статті (частини статті) КК України, яка пе­редбачає відповідальність за вчинений злочин. Винятки з цього правила, що передбачені в КК України. Дотримання при при­значенні покарання положень Загальної частини КК України. Врахування при призначенні покарання ступеня тяжкості вчи­неного злочину, особи винного та обставин справи, що пом’як­шують та (або) обтяжують покарання. Зв’язок призначення по­карання з метою спеціальної та загальної превенції.

Загальна характеристика обставин, що пом’якшують та об­тяжують покарання. Особливості врахування таких обставин при призначенні покарання в окремих кримінально-правових ситуаціях.


Призначення покарання за незакінчений злочин та за зло­чин, вчинений у співучасті. Юридична природа та особливості врахування при призначенні покарання обставин, передбачених ст. 68 КК України.

Призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено за­коном. Підстави та види такого пом’якшення покарання. Інші випадки пом’якшення покарання при його призначенні, що пе­редбачені КК України.

Призначення покарання за сукупністю злочинів. Межі оста­точного покарання, що призначається за сукупністю злочинів. Умови, порядок та принципи призначення остаточного покаран­ня за сукупністю злочинів, за які особа засуджується одним вироком. Особливості призначення остаточного покарання за сукупністю злочинів, за які особа засуджується кількома виро­ками.

Призначення покарання за сукупністю вироків. Умови, по­рядок та принципи призначення остаточного покарання за су­купністю вироків. Межі остаточного покарання, що призна­чається за сукупністю вироків. Особливості та порядок призна­чення покарання особі, яка засуджується за сукупністю злочинів та за сукупністю вироків одночасно.

Правила складання покарань та зарахування попереднього ув’язнення. Особливості складання окремих видів основних по­карань. Виконання додаткових покарань різних видів. Особли­вості зарахування попереднього ув’язнення при призначенні ок­ремих видів основних покарань. Обчислення строків покарання.





Дата публикования: 2015-01-10; Прочитано: 254 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...