Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

IV. Міждисциплінарна інтеграція



Дисципліни Знати Вміти
  Попередні (забезпечуючі)
  1. Спеціальні розділи історії медицини у складі окремих клінічних предметів.
  2. Релігієзнавство.
  3. Філософія
  4. Анатомія
  5. Фізіологія
  6. Загальна гігієна
  7. Фармакологія
  8. Внутрішня медицина
  9. Хірургія
1. Праці вчених медиків з профілактичної медицини. 2. Зародження анатомічних та фізіологічних знань про причини виникнення хвороб. 3. Морально-етичні, професійні основи лікарської діяльності. 4. Основні засади санітарно-просвітньої діяльності.. 1. Пояснити вплив способу життя на здоров’я населення. 2. Пояснити форми та методи профілактичної роботи.  
  Наступні (забезпечувані)
  1. Організація охорони здоров’я.
  2. Економіка охорони здоров’я
  3. Загальна гігієна
 
1. Прогресивні моделі організації превентивної роботи в охороні здоров’я в Світі. 2. Основи гігієнічного виховання населення. 3. Освітні технології з формування ЗСЖ. 4. Принципи організації охорони здоров’я в Україні. 1.Оцінити існуючу модель формування ЗСЖ в Україні. 2. Оцінити фінансування профілактики в охороні здоров’я в Україні. 3. Визначати необхідність проведення заходів навчання здоров’ю в межах соціальних проектів.
  Внутрішньо-предметна інтеграція 1.Показники здоров'я населення. Захворюваність, її види та джерела вивчення. Методика розрахунку і аналіз показників захворюваності. 2.Показники здоров'я населення. Демографічні показники (народжуваність, смертність, природній приріст). Методика розрахунку і аналіз демографічних показників. 3. Організація роботи та структура закладів охорони здоров'я на різних рівнях надання медичної допомоги.   1.Значення формування здорового способу життя для збереження та зміцнення здоров’я. Чинники способу життя. 2.Основні законодавчі документи, на яких побудована система формування здорового способу життя і політика формування здорового способу жжиття. 3.Напрямки формування здорового способу життя. 4.Організаційну структуру санітарного просвітництва в Україні. 5.Мету та завдання санітарної освіти. 6.Методи та засоби санітарного просвітництва. 7.Умови та заходи, що впливають на формування здорового способу життя, соціальні проекти з навчання здоров’ю. 8.Заклади охорони здоров’я, відомства та служби, що беруть участь у формуванні здорового способу життя. 9.Санітарне просвітництво в навчальних закладах. 10.Санітарне просвітництво в лікувально-профілактичних закладах. 11.Форми проведення гігієнічного навчання. 12.Структура лекції, завдання її складових частин. 1Розробити анкети, бюлетені, пам’ятки 2.Проводити мотиваційні втручаня з метою модифікації способу життя. 3. Вирішувати ситуаційні завдання.




Дата публикования: 2014-12-08; Прочитано: 424 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.007 с)...