Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Додатки. За необхідності до додатків може бути включений допоміжний матеріал, необхідний для повноти сприйняття роботи:



За необхідності до додатків може бути включений допоміжний матеріал, необхідний для повноти сприйняття роботи:

- додаткові ілюстрації або таблиці;

- матеріали, які через великий обсяг не можуть бути внесені до основної частини;

- протоколи та акти дегустації, випробувань, впровадження;

- інструкції і методики, опис комп'ютерних програм тощо

Додатки повинні бути тісно пов'язані з основною частиною курсової роботи та доповнювати ії. На додатки робляться посилання в основному тексті.

5 Методичні рекомендації для виконання курсової роботи

Студенти виконують курсову роботу згідно календарного плану, затвердженого кафедрою та змістом роботи затвердженим науковим керівником.

Нижче наведено зразки планів курсових робіт з визначених тем та розкрито вимоги до написання кожного з пунктів плану.

Тема. Товарознавча оцінка якості ковбасних виробів

ЗМІСТ

Перелік умовних скорочень

Вступ

Розділ 1 Аналітичний огляд літератури «Формування споживних властивостей та асортимент ковбасних виробів»

1.1 Формування споживних властивостей ковбасних виробів у процесі виробництва.

1.2 Характеристика нових видів ковбасних виробів

1 3 Сучасний асортимент ковбас та шляхи його розвитку

Розділ 2 Експериментальна частина «Дослідження якості ковбасних виробів»

2.1 Характеристика об'єкта та методів дослідження

2.2 Структура асортименту ковбасних виробів, що реалізуються в торговельній мережі

2.3 Оцінка якості ковбасних виробів за органолептичними та фізико-хімічними показниками

2.4 Умови зберігання ковбасних виробів в торговельній мережі

Висновки та рекомендації

Список використаних джерел

Додатки

Вступ присвячується висвітленню актуальності теми. В питанні 1.1 з розділу «Аналітичний огляд літератури» необхідно визначити та охарактеризувати всі чинники, що впливають на формування споживних властивостей ковбасних виробів, особливості технологій виробництва ковбасних виробів, висвітлити взаємозв'язок між якісними характеристиками сировини та готової продукції. Питання 1.2 присвячується аналізу нових видів ковбасних виробів. Обов'язковим є висвітлення та характеристика нових видів сировини (нетрадиційної сировини, поліпшувачів, біологічно активних добавок та ін.), що використовується при виробництві та рецептур. Сучасний асортимент ковбас та шляхи його розвитку (питання 1.3) передбачає визначення особливостей формування асортименту, факторів попиту на ковбасні вироби та характеристику шляхів розширення та удосконалення асортименту.

У другому розділі студент дає характеристику видів ковбасних виробів, які були обрані для проведення товарознавчої оцінки якості (склад, вид ковбасних виробів, дата виробництва, підприємство - виробник та ін.), умов і термінів зберігання даного товару, перелічує показники якості та методики, за якими вони визначаються (питання 2.1). У питанні 2.2 описується асортимент ковбасних виробів на конкретному торговельному підприємстві, аналізується його структура та динаміка, відповідність попиту споживачів. В питанні 2.3 описуються вимоги до показників якості, характеризуються можливі дефекти, наводяться результати та аналіз оцінки якості ковбасних виробів за органолептичними і фізико-хімічними показниками та їх математичної обробки, робить висновки про відповідність конкретного товару нормативній документації. В питанні 2.4 студент наводить характеристику необхідних умов для зберігання ковбасних виробів, їх обґрунтування та зазначає оптимальні терміни зберігання для кожного з видів ковбасних виробів. За результатами проведення оцінки якості обраного об'єкта студент робить висновки і дає пропозиції щодо поліпшення якості, розширення асортименту, вдосконалення нормативної документації та ін. Перелік використаної літератури оформляється згідно розділу 6.7.

Тема. Формування асортименту та якість кави, що реалізується в роздрібній торговельній мережі

ЗМІСТ

Перелік умовних скорочень

Вступ

Розділ 1 Аналітичний огляд літератури «Аналіз ринку та факторів формування споживних властивостей кави»

1.1 Ринок кави та кавопродуктів

1.2 Фактори формування споживних властивостей кави та кавопродуктів

1.3 Класифікація кави та кавопродуктів

1.4 Проблеми фальсифікації кави та кавопродуктів

Розділ 2 Експериментальна частина «Дослідження якості кави»

2.1 Об'єкт та методи дослідження

2.2 Структура асортименту кави та кавопродуктів, що реалізується в роздрібній торговельній мережі

2.3 Оцінка якості кави та кавопродуктів

2.4 Дефекти та умови зберігання кави та кавопродуктів

Висновки та рекомендації

Список використаних джерел

Додатки

У вступі студент вказує актуальність вибраної до написання теми курсової роботи, розкриває основні підходи до висвітлення питань У питанні 1.1 необхідно охарактеризувати сучасний світовий та український ринок кави та кавопродуктів, визначити загальні обсяги закупівлі, виробництва та споживання кави, країни - імпортери. У питанні 1.2 розглядається сировинна база та технологія виробництва кави та кавопродуктів, визначається їх вплив на формування якісних характеристик готової продукції. У питанні 1.3 висвітлюються принципи та чинники, що лежать в основі класифікації кави, та характеризуються основні групи та види кави та кавопродуктів. У питанні 1.4 необхідно висвітлити проблеми якісної та кількісної фальсифікації кави та розглянути методи її визначення. Питання 2.1 повинно містити описову характеристику обраних для дослідження зразків кави та кавопродуктів (визначення виду та найменування, виробника, виду упакування та ін.), показників якості та методів дослідження цих показників, повинні містити посилання на стандарти з методів визначення якості. У питанні 2.2 необхідно розкрити принципи формування асортименту на конкретному торговельному підприємстві, навести асортиментний перелік кави та кавопродуктів, проаналізувати його наповнення та динаміку. Питання курсової роботи 2.3 присвячене дослідженню якісних характеристик обраного для дослідження товару, і повинно містити нормативні вимоги до показників якості кави, результати дослідження органолептичних та фізико-хімічних показників, їх обробку та аналіз. Питання 2.4 повинно містити характеристику змін, що відбуваються в каві та кавопродуктах під час товаропросування та зберігання, зазначення оптимальних умов і термінів зберігання та характеристику дефектів, що виникають при недотриманні правил зберігання. За результатами проведення оцінки якості обраних зразків кави та кавопродуктів необхідно зробити висновки та сформулювати рекомендації щодо поліпшення якості, розширення асортименту, вдосконалення нормативної документації та ін. Перелік використаної літератури оформляється згідно розділу 6.7.

6 ПРАВІЛА ОФОРМЛЕННЯ РОБОТИ

6.1 Загальні вимоги

Курсова робота має бути виконана рукописним або комп'ютерним способом. Робота оформляється на аркушах формату А4 (210 х 297 мм) через 1,5 інтервали із розрахунку не більше 40 рядків на сторінці (з висотою знаків не менше 1,8 мм). Розміри поля: верхнє 20 мм, нижнє та ліве 25 мм, праве - 15 мм., 14 шрифтом Тimes New Roman, відступ тексту 1,25 см.

Обсяг основного тексту орієнтовно має складати 55-65 сторінок рукописного або 40-45 сторінок машинописного тексту, з них більш за 60% мають припадати на експериментальну частину.

Окремі слова та формули, які вписуються до надрукованого тексту, мають бути чорного кольору та мати близьку до основного тексту густину, власні імена наводяться мовою оригіналу (при першому згадуванні - обов'язково).

Вписувати в текст роботи окремі іншомовні слова, формули, умовні знаки можна чорнилом, тушшю, пастою тільки чорного кольору, при цьому щільність вписаного тексту повинна бути наближеною до щільності основного тексту.

Друкарські помилки, описки і графічні неточності, які виявилися в процесі написання роботи можна виправляти підчищенням або зафарбуванням білою фарбою і нанесенням на тому ж місці або між рядками виправленого тексту (фрагменту малюнка) машинописним способом або від руки. Допускається наявність не більше двох виправлень на одній сторінці.

Роздруковані на ЕОМ програмні документи повинні відповідати формату А4 (мають бути розрізаними), їх включають до загальної нумерації сторінок роботи і розміщують, як правило, в додатках.

Текст основної частини роботи поділяють на розділи, підрозділи, пункти та підпункти.

Заголовки структурних частин роботи "ЗМІСТ", "ПЕРЕЛІК УМОВНИХ СКОРОЧЕНЬ", "ВСТУП", "РОЗДІЛ", "ВИСНОВКИ", "СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ", "ДОДАТКИ" друкують великими літерами симетрично до тексту. Заголовки підрозділів друкують маленькими літерами зокрема першої великої з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять. Якщо заголовок складається з двох або більше речень, їх розділяють крапкою. Заголовки пунктів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу в розрядці в підбір до тексту.

Відстань між заголовком (за винятком заголовка пункту) та текстом повинна дорівнювати 1,5 інтервали.

Кожну структурну частину роботи треба починати з нової сторінки.

До загального обсягу роботи входять додатки, список використаних джерел, таблиці та рисунки, які повністю займають площу сторінки.

6.2 Нумерація

Нумерацію сторінок, розділів, підрозділів, пунктів, підпунктів, малюнків, і таблиць, формул подають арабськими цифрами без знака №.

Першою сторінкою роботи с титульний аркуш, який включають до загальної нумерації сторінок роботи. На титульному аркуші номер сторінки не ставлять, на наступних сторінках номер проставляють у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці.

Такі структурні частини роботи, як зміст, перелік умовних позначень, вступ, висновки, список використаних джерел не мають порядкового номера, тобто не можна друкувати: "1.ВСТУП" або "Розділ 6. ВИСНОВКИ".

Номер розділу ставлять після слова "РОЗДІЛ", після номера крапку не ставлять, потім з нового рядка друкують заголовок розділу. Підрозділи нумерують у межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і порядкового номера підрозділу, між якими ставлять крапку. В кінці номера підрозділу не повинна стояти крапка, наприклад "2.3" (третій підрозділ другого розділу). Потім у тому ж рядку йде заголовок підрозділу.

Пункти нумеруються у межах кожного підрозділу. Номер пункту складається з порядкових номерів розділу, підрозділу, пункту, між якими ставлять крапку. В кінці номера не повинна стояти крапка, наприклад: "1.3.2" (другий пункт третього підрозділу першого розділу). Потім у тому ж рядку йде заголовок пункту.

Підпункти нумерують у межах кожного пункту за такими ж правилами, як пункти.

Ілюстрації (фотографії, креслення, схеми, графіки) і таблиці необхідно подавати в роботі безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Рисунки і таблиці, які розміщені на окремих сторінках роботи, включають до загальної нумерації сторінок. Таблицю, рисунок або креслення, розміри якого більше формату А4, враховують як одну сторінку і розміщують у відповідних місцях після згадування в тексі і або у додатках.

Рисунок позначають словом "Рис." і нумерують послідовно в межах розділу, за виняткам рисунків, поданих у додатках. Номер рисунку повинен складатися з номера розділу і порядкового номера рисунку, між якими ставиться крапка. Наприклад: Рис. 1.2 (другий рисунок першого розділу). Номер рисунку, її назва і пояснювальні підписи розміщують послідовно під рисунком. Якщо в роботі подано один рисунок, то його нумерують за загальними правилами.

Таблиці нумерують послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) в межах розділу. Номер таблиці повинен складатися з номера розділу і порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка, наприклад: "Таблиця 1.2. -" (друга таблиця першого розділу).

Формули в роботі (якщо їх більше одної) нумерують у межах розділу. Номер формули складається з номера розділу і порядкового номера формули в розділі, між якими ставлять крапку. Номери формул пишуть біля правого берега аркуша на рівні відповідної формули в круглих дужках, наприклад: (3.1) (перша формула третього розділу).





Дата публикования: 2014-12-08; Прочитано: 237 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.008 с)...