Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!  
 

Режим роботи практиканта



Студенти-практиканти повинні виконувати правила внутрішнього розпорядку підприємства і знаходитись на підприємстві на протязі не менше 6 годин робочого дня згідно регламенту роботи підприємства. Решту часу студент виконує самостійну роботу, яка в день становить не менше 4 годин.

Керівник практики від підприємства щодня веде табель відвідування практики кожним студентом - практикантом.

Неявка студента на практику розцінюється як прогул.

Якщо виникає необхідність у відпустці, то кожний студент оформляє її документально, тобто пишеться заява, на якій керівник практики накладає резолюцію про дозвіл на відпустку. В разі захворювання кожен студент повинен представити лікарняний лист. Заява і лікарняний лист представляються в навчальний заклад після закінчення терміну практики.

Студенти, які пропустили 5 днів практики без поважних причин відраховуються з навчального закладу.

Студентам, які пропустили 10 днів практики з поважних причин, призначається новий термін проходження практики, або надається академічна відпустка, якщо студенти хворіли вказаний термін.

Таблиця 1- Орієнтовний розподіл часу

Назва розділу, теми Кількість годин, днів
загальний обсяг у тому числі самостійна робота Кількість днів
1 Загальне ознайомлення з підприємством. Інструктаж з техніки безпеки та промислової санітарії     0,5
2 Складання і затвердження графіка проходження практики     0,5
3 Робота на робітничих місцях, що оплачується      
3.1 Оператор установки безтарного зберігання борошна      
3.2 Дріжджовик      
3.3 Тістороб      
3.4 Машиніст тістообробних машин      
3.5 Пекар      
3.6 Лаборант хімічного аналізу      
4 Узагальнення матеріалів, оформлення звіту з практики      
Всього      

Примітка: тривалість робочого дня згідно режиму роботи підприємства, але не менше 6 годин.

ПРОГРАМА ПРАКТИКИ ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

Оформлення на практику. Поселення в гуртожиток. Інструктаж з

технiки безпеки i промислової санiтарiї

Прибувши на завод, студент повинен з'явитися у відділ кадрів і представити направлення на проходження практики, на основі якого видається наказ про зарахування студента на практику та поселення в гуртожиток. В цей же день студент повинен пройти інструктаж з техніки безпеки і промислової санітарії. Повідомлення про зарахування на практику студент повинен у 3-х денний термін передати в технікум.


Складання і затвердження графіка проходження практики.

Ознайомлення з підприємством, станом промислової санітарії та заходами

з охорони праці і протипожежного захисту

Графік проходження практики складає студент разом з керівником практики від підприємства. Графік повинен бути підписаний керівником практики, затверджений головним інженером і завірений печаткою (див. додаток 6).

Загальні вiдомостi про завод, режим роботи, правила внутрішнього розпорядку, структура, потужність, технічний рівень, перспективи розвитку підприємства. Роль, завдання i основні напрямки наукової органiзацiї праці на пiдприємствi в ринкових умовах. Охорона праці на пiдприємствi. Промислова санiтарiя на пiдприємствi. Заходи щодо покращення охорони навколишнього середовища i використанню природних ресурсів. Установлений санітарний режим в цехах. Правила зберігання i видачі спецодягу i санодягу.

Працюючи над розділом студент повинен занести в звіт наступне:

1. Місцезнаходження підприємства, його підпорядкованість вищестоящій організації, структура керівництва, рік заснування, короткі відомості про розвиток підприємства з дня заснування по теперішній час, вказати потужність підприємства, забезпеченість сировиною, асортимент виготовляємої продукції, добову і річну кількість продукції, що виготовляється, вказати режим роботи підприємства, основні положення внутрішнього розпорядку роботи.

2. Вказати основні напрямки розвитку підприємства.

3. Вказати, як організована охорона праці (структура ОП, штат, хто і за що відповідає, якими нормативними документами регламентується робота з охорони праці).

4. Вказати, які норми освітленості, запиленості, загазованості робочих місць, виробничих дільниць, відділень, цехів встановлені на підприємстві.

5. Вказати основні заходи з охорони праці і техніки безпеки, що плануються на підприємстві в поточному році.

6. Вказати, як організовується робота служби по охороні навколишнього середовища (структура, штат, нормативні документи, відповідальність посадових осіб за додержання правил охорони навколишнього середовища).

7. Вказати основні заходи по охороні навколишнього середовища на поточний рік.

8. Правила зберiгання i видачi спецодягу i санодягу.

Робота або дублювання на робочих місцях

В цей перiод студенти виконують завдання у вiдповiдностi з виробничим планом підприємства, дiльницi, бригади. Крім того, кожний студент виконує iндивiдуальне завдання, одержане в навчальному закладі. За період роботи кожен студент повинен придбати квалiфiкацiйний розряд з самостійно обраної робітничої професії. В період роботи або дублювання на робочих місцях студент повинен в звіті висвітлити наступні питання:

1. Накреслити і описати технологічну схему заводу (по дільницях). При цьому в описі схеми необхідно вказати назву, тип, кількість і марку основного обладнання.

2. Накреслити і описати докладно технологічну схему дільниці, на якій студент працює або опановує робітничу спеціальність (можна докладно накреслити і описати цю схему як фрагмент на основній схемі), тобто накреслити все обладнання (основне і допоміжне), вказати технологічний потік, технологічний режим дільниці.

3. Скласти перелік «вузьких» місць дільниці (мала потужність обладнання, застарілість обладнання і технологічної схеми, недоліки в роботі і конструктивні і т.п.)

4. Дати свої пропозиції по розширенню «вузьких» місць дільниці (запровадження нової, більш прогресивної технологічної схеми, заміна обладнання на нове, більш прогресивне, модернізація обладнання, удосконалення технологічної схеми і так далі).


РОБОТА НА РОБІТНИЧИХ МІСЦЯХ, ЩО ОПЛАЧУЮТЬСЯ

Оператор установки безтарного зберігання борошна

Вести технологічний процес приймання, зберігання і підготовки борошна і різних видів сировини до виробництва. Приймати борошно із автоборошновозу за допомогою пульта управління. Контролювати рух сировини на зберігання і на виробництво. Включати обладнання борошняних ліній для подачі на виробництво різних сортів борошна. Регулювати режим роботи дозаторів для забезпечення необхідного дозування різних сортів борошна та іншої сировини.

Вести облік витрат сировини.

В звіті студент повинен дати письмові відповіді на такі питання:

1. Призначення дільниці.

2. Правила ТБ і виробничої санітарії на дільниці.

3. Правила розтарювання сировини.

4. Накреслити ескіз обладнання для підготовки різних видів сировини і описати його роботу.

5. Правила приймання і передавання зміни.

6. Технологічний режим роботи дільниці.

Дріжджовик

Приймати і передавати зміну. Виконувати вказівки лабораторії по регулюванню режиму приготування рідких напівфабрикатів.

Протягом зміни готувати живлення для дріжджів і заквасок, готувати опари. Перекачувати напівфабрикати на бродіння у відповідні ємності. Здійснювати відпуск готових напівфабрикатів на виробництво. Контролювати органолептичні показники напівфабрикатів. Проводити санітарну обробку ємкостей для бродіння. Виконувати правила техніки безпеки. Прибирати робоче місце.

В звіті студент повинен дати письмові відповіді на такі питання:

1. Призначення дільниці.

2. Правила ТБ і виробничої санітарії на дільниці.

3. Регулювання технологічного процесу приготування рідких дріжджів, опар, заквасок.

4. Основні стадії та операції приготування рідких дріжджів, рідких спар, рідких заквасок.

5. Накреслити ескіз обладнання дільниці і описати його роботу.

6. Правила приймання і передавання зміни.

7. Технологічний режим роботи дільниці.

Тістороб

Приймати і передавати зміну. Протягом зміни забезпечувати своєчасний і якісний контроль у відповідності з технологічним графіком та вказівками лабораторії, приготуванні тіста та подачу його на ділянку обробки. Проводити органолептичну оцінку якості опар, заквасок і тіста. Регулювати роботу дозувальників сипучих і рідких компонентів. Зачищати тістозамішувальні машини, трубопроводи, зачищати і змащувати бродильні ємності. Виконувати правила техніки безпеки. Прибирати робоче місце.

В звіті студент повинен дати письмові відповіді на такі питання:

1. Призначення дільниці.

2. Правила ТБ і виробничої санітарії на дільниці.

3. Регулювання технологічного процесу приготування тіста.

4. Основні правила і режим замісу тіста.

5. Накреслити ескіз обладнання дільниці і описати його роботу.

6. Правила приймання і передавання зміни.

7. Технологічний режим роботи дільниці.

Машиніст тістообробних машин

Приймати та передавати зміну. Здійснювати ділення тіста для виробів. Проводити органолептичну оцінку якості тіста при обробці. Контролювати масу тістових заготовок. Регулювати маси тістових заготовок в залежності від виду виробів. Формувати тістові заготовки. Укладати тістові заготовки на листи і форми. Регулювати тривалість остаточного вистоювання. Оцінювати якість тістових заготовок при вистоюванні. Виконувати правила техніки безпеки. Прибирати робоче місце.

В звіті студент повинен дати письмові відповіді на такі питання:

1. Призначення дільниці.

2. Правила ТБ і виробничої санітарії на дільниці.

3. Регулювання технологічного процесу оброблення тіста.

4. Накреслити ескіз обладнання дільниці і описати його роботу.

5. Правила приймання і передавання зміни.

6. Технологічний режим роботи дільниці.

Пекар

Вести технологічний процес випікання хлібобулочних виробів в печах різних систем. Укладати тістові заготовки на листи, в касети або форми. Пересаджувати тістові заготовки на під (або колиски) печі. Здійснювати контроль за температурою і паровим режимом пекарної камери за допомогою вимірювальних приладів. Регулювати рух конвеєру печі, роботу механізмів посадки і обприскування хлібних виробів. Органолептично визначати готовність тістових заготовок до випікання і закінчення процесу випікання.

Приймати і передавати зміну. Виконувати правила по техніці безпеки.

В звіті студент повинен дати письмові відповіді на такі питання:

1. Призначення дільниці.

2. Правила ТБ і виробничої санітарії на дільниці.

3. Регулювання технологічного процесу випікання хліба.

4. Органолептична оцінка пропеченості і якості виробів.

5. Режим випікання основних видів виробів.

6. Накреслити ескіз обладнання дільниці і описати його роботу.

7. Правила приймання і передавання зміни.

Лаборант хімічного аналізу

Виконання аналізів по контролю якості основної і допоміжної сировини. Виконання роботи по контролю якості напівфабрикатів і готової продукції. Ведення журналів результатів контролю якості сировини, напівфабрикатів, готової продукції.

В звіті студент повинен дати письмові відповіді на такі питання:

1. Штат і режим роботи лабораторії.

2. Посадові обов’язки лаборанта.

3. Правила з охорони праці і техніки безпеки в лабораторії.

4. Вказати тип і марку лабораторного обладнання і приладів.

5. Як відбираються проби? Техніка безпеки при відборі проб?

6. Які аналізи проводяться та методика їх проведення (за схемою: називається аналіз, потім описується методика його проведення)?

7. Правила приймання і передавання зміни.

Самостійна робота студентів

Самостійна робота студентів включає роботу студентів над веденням і оформленням звіту, робота з технічною і довідковою літературою, ознайомлення з технічними новинками в цукровій і харчовій промисловості, виконання індивідуального завдання, накреслення технологічної схеми заводу і т.п.

На самостійну роботу щоденно студент повинен відводити 2-3 години.

Індивідуальним завданням може бути: написання реферату, тема курсового проекту, виконання розрахункових та дослідницьких робіт, якщо вона не є темою курсового проекту та інші завдання.

Індивідуальне завдання видається кожному студенту на спеціальному бланку і затверджується цикловою комісією.

Індивідуальне завдання виконується і оформляється на окремих листах, або в окремому зошиті.

Матеріали для виконання курсового проекту також оформляються в окремому зошиті.

Тема курсового проекту і тема індивідуального завдання видається кожному студенту не менше ніж за тиждень перед проведенням зборів по направленню студентів на практику.

Збір матеріалів для курсового проектування

Збір матеріалів необхідно проводити з перших днів проходження практики в такому порядку:

1. Короткі відомості про завод:

1.1 повна назва підприємства;

1.2 місце розташування підприємства;

1.3 підпорядкованість підприємства вищестоящим організаціям;

1.4 коли і ким побудоване підприємство;

1.5 потужність підприємства (кількість випускаємої продукції);

1.6 розвиток підприємства за кожні 5-10 років і на даний час (які зміни відбулися в технологічній схемі заводу, яке основне обладнання встановлене, як зросла потужність заводу, як збільшився випуск продукції і т.п.)

1.7 асортимент випускаємої продукції;

1.8 способи приготування тіста;

1.9 графік роботи печей протягом доби;

1.10 забезпеченість підприємства сировиною (вид та кількість сировини, що заготовлюється підприємством);

1.9 забезпеченість підприємства технічною та питною водою (з якої водойми, кількість в м3 за добу).

2. Відомість про обладнання:

Дані про обладнання дільниць (склад борошна та відділення для зберігання і підготовки основної й додаткової сировини; основне виробництво; хлібосховище) заносяться в таблицю 2, наприклад:


Таблиця 2 Відомість про обладнання дільниць підприємства «Черкасихліб»

  Назва обладнання Тип, марка Кіль-кість Рік встановлення Завод- виготівник Примітка
1. Піч ФТЛ - 20     Шибекінський маш/з  
2. Шафа кінцевого вистоювання А2-ХРА     Шибекінський маш/з  
3. Шафа попереднього вистоювання       Шибекінський маш/з  
4. і. т. д.          

3. Технологічна схема заводу:

Схема повинна бути накреслена, або знята копія із заводської схеми, яка впроваджена на момент проходження практики.

Якщо на заводі немає накресленої схеми, або є стара, то необхідно накреслити схему, або внести зміни в стару схему.

Технологічна схема заводу повинна бути підписана головним технологом заводу і завірена печаткою.

Схема виконується на форматі А3 (допускається виконання схеми на форматі А4).

До схеми додаються експлікація обладнання та умовні позначення за формами:

Таблиця 3 Експлікація обладнання

Марка, Поз. Позначення Найменування Кіль- кість Маса од. кг Примітка
  А2-ХРА Шафа кінцевого вистоювання      
           
20 60 60 10 15 20

Таблиця 4 Умовні позначення

Умовна познака Найменування
1 Вода
2 Пара
3 Повітря
4 Газ
28 Борошно
29 Тісто
і т.д. і т.д.
30 90

Примітка: якщо є різні види одного потоку, то необхідно проводити позначення так:

1г – вода гаряча;

1х – вода холодна;

3г – повітря гаряче;

3о – повітря очищене;

3х – повітря холодне і т.д.

На технологічній схемі потік продуктів позначається у відповідності з таблицею 4.

4. Плани, розрізи станції (дільниці):

План - це проекція будівлі на горизонтальну площину, верхня частина якої, на рівні вікон, відрізана горизонтальною січною площиною.

На плані зображується в контурному виконанні все обладнання станції, а також колони, балки, стіни, вказуються висотні відмітки, прив’язочні розміри. (Див. додаток 4)


5. Вихідні дані для розрахунків виконуються у вигляді таблиці 4

Таблиця 4 Вихідні дані для розрахунків

Показники і параметри, одиниці вимірювання Умовні позначення Значення показників і параметрів для хліба дарницького
Стандарт на готові вироби    
Показники якості виробів:
Маса, кг Gв  
Масова частка вологи, %, не більше Wв
Кислотність, град, не більше К
Пористість, %, не менше П
Масова частка цукру, % до сухих речовин
Масова частка жиру, % до сухих речовин
Розміри виробів:  
довжина, мм l
ширина, мм В
Рецептура на 100 кг борошна, кг:
Борошно (вказується вид і сорт) Gб  
Дріжджі пресовані Gд
Сіль кухонна Gс
і т.д.  
Основні показники технологічних режимів:
Вологість першої фази, % W0  
Вологість тіста, % Wт
Тривалість бродіння першої фази, хв
Тривалість бродіння тіста, хв
Тривалість вистоювання, хв
Тривалість випікання, хв
Розміри поду печі або колисок L х В
Концентрація розчину солі, % Ср.с.
Концентрація розчину цукру, % Ср.ц.
Кратність розведення дріжджів водою П
Технологічні втрати і затрати:
Втрати борошна до замішування тіста, % маси борошна  
Втрати борошна від замішування до випікання, % до маси борошна  
Масова частка спирту в тісті, % Ссп.
Масова частка летких кислот в тісті, % Слк
Витрати сухих речовин на бродіння, % до сухих речовин тіста Ссух  
Втрати борошна на оброблення тіста, % до маси тіста
Упікання, % до маси тіста
Зменшення маси хліба під час укладання, % до маси гарячого хліба
Усихання, % до маси гарячого хліба
Відхилення маси штучних виробів від номінальної, % до маси гарячого хліба
Масова частка крих і лому, % до маси борошна
Продовження табл. 4
Показники і параметри, одиниці вимірювання Умовні позначення Значення показників і параметрів для хліба дарницького
     
Втрати від перероблення браку, % до маси борошна
Для сухарних і бубличних виробів вказують технологічні затрати і втрати при виготовленні цих виробів  

Узагальнення матеріалів з практики

Узагальнення матеріалів з практики проводиться таким чином:

1 Підписуються керівником практики від підприємства і завіряються печаткою такі матеріали

1.1 Довідка характеристика (додаток 3)

1.2 Табель відвідування практики (додаток 5)

1.3 Витяг з протоколу засідання комісії з придбання суміжної робітничої спеціальності (підписується комісією підприємства і завіряється печаткою), (додаток 7)

1.4 Звіт з практики (на останній сторінці звіту виставляється оцінка за звіт, ставиться підпис керівника практики, печатка підприємства ставиться на другій сторінці звіту), (додаток 1)

1.5 Технологічна схема заводу (з підписом керівника практики від підприємства)

1.6 Плани і розрізи дільниці згідно теми курсового проекту

1.7 Дані про встановлене обладнання на дільниці згідно теми курсового проекту (з паспорту підприємства)

1.8 Графік проходження практики підписується керівником практики від підприємства, затверджується головним інженером підприємства і завіряється печаткою протягом перших трьох днів проходження практики (додаток 6)

1.9 Вихідні дана для розрахунків.


Рекомендована література

1. Ауэрман Л.Я. Технология хлебопекарного производства. ― М.: Профессия, 2002. ― 409 с.

2. Борошно та хлібобулочні вироби. Нормативні документи: Довідник: у 2 т. ―Укр. та рос. мовами /За заг. ред. В.Л. Іванова. ― Львів: НІЦ "Леонорм", 2000. ― Т. 1. ― 260 с. ― (Серія "Нормативна база підприємства").

3. Борошно та хлібобулочні вироби. Нормативні документи: Довідник: у 2 т. ― Укр. та рос. мовами /За заг. ред. В.Л. Іванова. ― Львів: НІЦ "Леонорм", 2000. ― Т. 2. ― 260 с. ― (Серія "Нормативна база підприємства").

4. Буров Л.А. Проектирование макаронных фабрик. ― М.: Пищ. пром-сть, 1972. ― 266 с.

5. Гатилин Н.Ф. Проектирование хлебозаводов. ― М.: Пищ. пром-сть, 1975. ― 376 с.

6. Головань Ю.П., Ильинский В.А. Технологическое оборудование хлебопекарных предприятий. ― М.: Агропромиздат, 1998. ― 382 с.

7. Гришин А.С., Покатило Б.Г., Молодых Н.Н. Дипломное проектирование предприятий хлебопекарной промышленности. ―М.: Агропромиздат, 1986. ― 247 с.

8. Дробот В.І. Довідник з технології хлібопекарського виробництва. ― К.: Руслана, 1998. ― 415 с.

9. Дробот В.И. Справочник инженера-технолога хлебопекарного производства. ―К.: Урожай, 1990. ― 279 с.

10. Дробот В.І. Технологія хлібопекарського виробництва. ― К.: Логос, 2002. ― 364 с.

11. Зверева Л.Ф. и др. Проектирование хлебопекарных предприятий. ― М.: Пищ. пром-сть, 1971. ― 177 с.

12. Зверева Л.Ф., Немцова З.С., Волкова Н.П. Технология и технохимический контроль хлебопекарного производства. ― М.: Лег. и пищ. пром-сть, 1983. ― 416 с.

13. Лабораторний практикум з технології хлібопекарського та макаронного виробництв / Дробот В.І., Арсеньєва Л.Ю., Білик О.А. та ін. За ред. проф. В.І. Дробот. ― К.: Центр навчальної літератури, 2006. ― 330 с.

14. Медведев Т.М., Крылов В.В. Технология и технохимический контроль макаронного производства. ― М.: Пищ. пром-сть, 1979. ― 144с.

15. Михелев А.А. Справочник по хлебопекарному производству. Т. 1. 2-е изд. ― М.: Пищ. пром-сть, 1977. ―368 с.

16. Назаров Н.И. Технология макаронных изделий. ― М.: Пищ. пром-сть, 1978. ― 287 с.

17. Нормы технологического проектирования предприятий хлебопекарной промышленности. ― М.: Гипропищепром, 1985. ― 139 с.

18. Оборудование для хлебопекарной промышленности. Отраслевой каталог. ― М.: ЦНИИТЭИЛегпищепром, 1987. ― 278 с.

19. Полторак М.И., Володарский А.В., Сигал М.Н. Технологическое оборудование предприятий хлебопекарной промышленности. ― К.: Урожай, 1989. ― 199 с.

20. Поляков Е.С. Технология и оборудование макаронного производства. ― М.: Пищ. пром-сть, 1968. ― 254 с.

21. Ройтер И.М., Макаренкова А.А. Сырье хлебопекарного, кондитерского и макаронного производства (справочник). ― К.: Урожай, 1988. ― 207 с.

22. Сборник технологических инструкций для производства хлеба и хлебобулочных изделий. ― М.: Прейскурантиздат, 1989. ― 494 с.

23. Сигал М.Н., Володарский А.В., Коломейский Б.М. Поточные механизированные и автоматизированные линии в хлебопекарной промышленности. ― К.: Урожай, 1988. ― 175 с.

24. Скуратовская О.Д. Контроль качества продукции физико-химическими методами. 1. Хлебопекарные изделия. ― М.: ДеЛи, 2000. ― 100с.

25. Стандарти на хліб і хлібобулочні вироби.

26. Технологічне обладнання хлібопекарських і макаронних виробництв. Підручник /Під ред. О.Т. Лісовенко. ― К.: Наук. думка, 2000.

27. Чернов М.Е., Медведев Г.М., Негруб. Справочник по макаронному производству. ― М.: Лег. и пищ. пром-сть, 1984. ― 304 с.

28. ДСТУ БА.2.4499 (ГОСТ 21.10197). Основні вимоги до проектної та робочої документації.

29. Технологічні розрахунки у хлібопекарському виробництві (задачник): Навчально-методичний посібник / за ред. В.І. Дробот. – К.: Кондор, 2010. – 440 с.

30. А.И.Драгилев, Г.А.Маршалкин Основы кондитерского производства.-М.: Колос, 1999.-448 с.

31. Драгилев А.И., Сезанаев Я.М., Технологическое оборудование предприятий кондитерского производства.-М.: Колос, 2000.-496 с.

32. Журнал «Хлебопекарная и кондитерская промышленность» (номер і рік уточнюється керівниками).

33. Журнал «Кондитерская промышленность» (номер і рік уточнюється керівниками).

34. Карушева Н.В. Технология производства конфет и ириса.-М.: Агропромиздат.-1988.

35. Корячки на С.А., Красиков В.Я. Новіе виді мучніх и кондитерських изделий.-Орел.-1996.

36. Лунин О.Г., Черноиванник А.Я. Оборудование предприятий кондитерской промышленности.-М.: Пищепромиздат.-1978.

37. Лурье И.С. Технология кондитерского производства,- М.: Агропромиздат, 1992.- 399 с.

38. И.С.Лурье. Руководство по технохимическому контролю в кондитерской промышленности.-М.: Пищевая промышленность.-1978.

39. Прохоров В.Ф., Рахманова К.Г. Проектирование кондитерских предприятий, Москва – 1964.

40. Скуратовская О.Д. Контроль качества продукции физико-химическими методами. 2.Мучные и кондитерские изделия.- М., Дели принт, 2001. – 141 с.

41. Скуратовская О.Д. Контроль качества продукции физико-химическими методами. Сахар и сахарные кондитерськие изделия.- М.: Дели принт, 2001 – 122 с.

42. Технология кондитерского производства (Под редакцией проф. А.А. Соколовского), Пищепромиздат, Москва, - 1959.

43. Талейсник М.А. и др.. Технология мучних кондитерських изделий.- М.: Агропромиздат, 1986.- 224 с.

44. Дробот В.І. Довідник з технології хлібопекарського виробництва.- К.: Руслана, 1998.- 416 с.

45. Справочник кондитера. Часть 1. Сырье и технология кондитерского производства (Под редакцией проф. А.А. Соколовского) –М.: Пищепромиздат.-1958..

46. Справочник кондитера. Часть 2. Технологическое оборудование предприятий кондиетрской промышленности.-М.: Пищевая промышленность.-1970.

47. Сборник рецептур мучных кондитерских и булочных изделий для предприятий общественного питания.

48. Рецептуры на мармелад, пастилу и зефир.

49. Рецептуры на шоколад и какао порошок.

50. Рецептуры на пряники.


Додаток 1

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

СМІЛЯНСЬКИЙ ТЕХНІКУМ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЩОДЕННИК-ЗВІТ

з ________________ технологічної практики ____________ ______________

(вид і назва практики)

студента _____________________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

відділення________ харчових технологій та менеджменту _________________________

фахова комісія ________ дисциплін технологічного циклу ________________________________

освітньо-кваліфікаційний рівень___ 3550 Технік-технолог з виробництва борошняних, _ кондитерських виробів та харчоконцентратів ______________________________________

напрям підготовки ________ 6.051701 Харчові технології та інженерія _____________

спеціальність___ 5.05170104 Виробництво хліба, кондитерських,макаронних виробів і харчоконцентратів ____________________________

(назва)

_ 4 __ курс, група ____ ВХК10 _____

Мiсце практики:

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

(повна назва підприємства, організації, установи)

Термiн практикиз"___" ____________ 20____ р. по "___" ____________ 20____ р.

 
 
Дата складання заліку „____”_______________20____року   Оцінка: за національною шкалою _____________________ (словами)   Кількість балів_______________________________ (цифрами і словами)   за шкалою ECTS __________________________   Керівник практики від вищого навчального закладу   ____________ ______________________ (підпис) (прізвище та ініціали)  

Студент______________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

прибув на підприємство, організацію, установу

"___" ____________________ 20___ року

__________________ _____________________________________________________

(підпис) (посада, прізвище та ініціали відповідальної особи)

М.П.

Вибув з підприємства, організації, установи

"___" ____________________ 20___ року

____________ ________________________________________________

(підпис) (посада, прізвище та ініціали відповідальної особи)

М.П.


Додаток 2

Приклад заповнення звіту

10мм 15мм 140мм 20мм
Дата Робоче місце (цех, дільниця, станція, відділ)   Зміст виконуваної роботи Зауваження, пропозиції та підпис керівника практики
27.08.13   Відділ кадрів Служба з охорони праці   Оформлення на практику. Поселення в гуртожиток. Інструктаж з охорони праці і техніки безпеки.      
28.08.13     Ознайомлення з підприємством   Короткі відомості про завод ВАТ «Смілянський цукрокомбінат» розташований на території м. Сміла, Черкаської області. Підпорядковується комбінат асоціації «Черкасицукор» та асоціації «Укрцукор». Смілянський цукрокомбінат був побудований в 1934 р. графом Бобринським. Начальна потужність заводу складала 150 берковців цукрових буряків за добу.... і т.д.  
29.08.13   Зберігання та підготовка сировини Опис технологічної схеми   Борошно (ГСТУ 46.004-99) доставляють на хлібозавод борошновози. На підприємстві борошновози зважують на автомобільних вагах для обліку доставленого борошна. Борошновози приєднують гнучким трубопроводом до приймального щитка ХЩП-1 –поз.1-. Від компресора борошновоза подається повітря в цистерни борошновоза і суміш борошна з повітрям по трубопроводу –поз.2- подається в силоси ХЄ-160А –поз.3-. Повітря відділяється за допомогою фільтра –поз.4-. Запас борошна передбачається на 7 діб роботи хлібозаводу і т.д.    

Примітка:

1. Головка таблиці, назва розділів, тем, питань пишеться креслярським шрифтом № 5 (перша буква - № 7).

2. Креслення виконуються на листах формату А4 або А3 відловідно до вимог ЄСКД.


Додаток 3

ДОВІДКА-ХАРАКТЕРИСТИКА

 
 
надана студенту(-ці) ________________________ (назва навчального закладу) ____________________________________________________________________________________ (прізвище, ім'я, по батькові) _____курсу, спец.___________________________ __________________________________________ (номер і назва спеціальності) _______________відділення в тому, що він (вона) з "___" ________20 р. по "___" ________20 р. проходив(ла) практику ____________практику на __________________________________________ (назва підприємства)   ---------___    


Адміністрація підприємства засвідчує слідуючі відомості про студента:

1. Дисципліна на виробництві (відмінна, добра, задовільна, незадовільна, заохочення, стягнення, конкретні випадки порушень, приклади відмінної поведінки)

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2. Відвідування практики студентом.

На підприємстві встановлено ______ годинний робочий день.

Відпрацьовано _____годин, пропущено _____годин, вт.ч. прогулів_____годин.

(Додаток до довідки-характеристики документи, що виправдовують пропуски практики).

3. Поведінка в побуті _________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

4. Виконання правил техніки безпеки і вимог промислової санітарії (випадки порушень, причини, прийняті міри, наслідки)___________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5. Житлово-побутові умови та умови для навчання (вид житла, можливість користування технічною бібліотекою, планово-економічні показники роботи підприємства, комп'ютерною технікою, проектно-конструкторською документацією)______________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

6. Виконання студентом програми практики ______________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

7. Збір матеріалів для роботи над курсовим (дипломним) проектом (в повному об'ємі, не в повному об'ємі, матеріали не підібрані, вказати причину)

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

8. Виконання індивідуального завдання (назва теми, виконано в повному об'ємі, не виконано, можливість використання індивідуального завдання на підприємстві) ______________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________

9. Яку роботу (дослідницьку, розрахункову, проект реконструкції чи модернізації цеху, відділення, дільниці, удосконалення технологічної схеми чи технологічного процесу і т. п.) повин виконати студент (-ка) для підвищення ефективності виробництва __________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(тема роботи)

Термін виконання роботи до "___" ________20 р.

10. Характеристика виробничих і організаційних можливостей студента (-ки).

________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

11. Оцінка за практику_________________________________________________________________

(відмінно, добре, задовільно)

12. Зауваження підприємства по підготовці спеціаліста_____________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________

13. Пропозиції підприємства по підвищенню ефективності підготовки спеціаліста

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________

14. Адміністрація підприємства просить Вас направити ст. __________________________________ після закінчення навчання на роботу на посаді ________________________________________________

__________________________________з окладом __________________________________________грн. з наданням житла (бех надання житла) ______________________________________________________

________________________________________________________________________________________

(вид житла)

Керівник практики ________________________ (підпис) /________________________/ (прізвище, ініціали)

МП


Додаток 4

Приклади накреслення плану та розрізів

 
 
План на відм. 7.200, 10.900


           
   
Розріз 1-1
 
Розріз 2-2
 
 


 
 

Додаток 5





Дата публикования: 2014-11-18; Прочитано: 1851 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!



studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.055 с)...