Студопедия.Орг Главная | Случайная страница | Контакты | Мы поможем в написании вашей работы!

Ігри ХХІ Олімпіади, Монреаль, 1976 р

96 спортсменів України отримали 28 золотих, 21 срібну та 21 бронзову медаль.

У перший день Олімпіади чемпіоном в командних велоперегонах на 100 км став Анатолій Чуканов з Луганська.

Золоті нагороди завоювали також Сергій Петренко (Одеса) – веслування на каное 500 і 1000 м; Сергій Нагорний (Хмельницький) – байдарка-двійка; 500 м – срібло, 1000 м – золото.

Перше місце на байдарці-четвірці зайняли Юрій Філатов (Київ) та Сергій Чухрай (Нова Каховка).

Метальник молота Юрій Сєдих піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу встановивши, до того ж, новий олімпійський рекорд, а його тренер, олімпійський чемпіон попередніх Ігор А.Бондарчук став третім.

Олександр Колчинський впевнено переміг у важкій категорії (понад 100 кг) у змаганнях з греко-римської боротьби.

Золоті медалі також здобули: Павло Пінігін (боротьба вільна до 74 кг), Сергій Новиков – перший з дзюдоїстів важкої ваги.

Окрім того, чемпіоном Ігор ХХІ Олімпіади з важкої атлетики у ваговій категорії до 67,5кг став львів’янин Петро Король.

Раїса Курв´якова та Наталія Климова здобули золото у змаганнях з баскетболу.

Олімпійськими чемпіонами стали гандболісти: Михайло Іщенко, Сергій Кушнирюк, Юрій Лагутін, Олександр Резанов. У жінок – Людмила Бобрусь, Тетяна Макарець, Тетяна Глущенко, Галина Захарова, Лариса Карлова, Марія Літошенко, Ніна Лобова, Тетяна Макарець, Людмила Панчук, Зінаїда Турчина, Наталія Шерстюк. Любов Одинокова.

Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 326 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!

studopedia.org - Студопедия.Орг - 2014-2024 год. Студопедия не является автором материалов, которые размещены. Но предоставляет возможность бесплатного использования (0.005 с)...