Главная Случайная страница Контакты | Мы поможем в написании вашей работы! | ||
|
Тема: Розповідь Мудрунчика або інформаційні процеси
Мета уроку:
• ознайомити учнів із поняттям "інформаційні процеси";
• навчити робити фон в програмі "Раint";
• розвивати увагу, логічне мислення; виховувати зацікавленість до інформатики.
Обладнання: програма "Раint".
Хід уроку
І. Організаційний момент. Повторення правил з техніки безпеки.
Діти, ми з вами знаходимось у комп'ютерному кабінеті. Як ви думаєте, чи правильно поводили себе учні, прийшовши на урок інформатики у комп'ютерний клас?
Послухайте приклади:
1. Дуже старанна учениця, виконуючи завдання за комп'ютером, наблизилась щільно до екрана монітора і стала водити пальчиком по тексту на екрані монітора.
• Чи порушила вона правила техніки безпеки? Якщо так, то які?
2. Учень, виконуючи завдання на картці, прикріпив її скотчем до екрана монітора.
• Які правила техніки безпеки він порушив?
II. Перевірка домашнього завдання.
Робота над запитаннями.
• Діти, згадайте, яку тему вивчали на минулому уроці?
• Що можна робити з інформацією?
• Що значить сприймати інформацію, обробляти інформацію?
2. Доповніть речення:
• Передавати інформацію - це.... І
• Зберігати інформацію - це....
• Використовувати інформацію - це....
3. Перевірка завдання "Для розумників і розумниць".
• Що спільного ви побачили на малюнках? (1. В кожному рядку очі котиків однакового кольору. 2. В кожному стовпчику однаковий колір мордочок котиків. 3. По діагоналі всі котики мають бантики та носи (коричневі).
• А що б ви змінили, щоб з'явилась ще одна закономірність? (Вушка нижнього котика з коричневих на рожеві).
• Як розв'язали задачу? (Коли пішло 2 хлопчиків, залишилось 2 дівчинки і 1 хлопчик, бо дівчаток залишилось більше, а всього залишилось 3 дітей. І таким чином, всього було 3 хлопчиків і 2 дівчинки).
Дата публикования: 2015-09-17; Прочитано: 164 | Нарушение авторского права страницы | Мы поможем в написании вашей работы!